اعطای وام یک میلیونی به ۲۳ میلیون خانوار اجرا می شود

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رییس بانک مرکزی از اجرایی شدن اعطای وام یک میلیون تومانی به ۲۳ میلیون خانوار با بازپرداخت ۱۲ درصد در اسرع وقت خبر داد

در این یادداشت آمده است:بانک مرکزی از طریق کاهش ۲۵۰ هزار میلیارد ریالی ذخیره قانونی بانکها وبا همراهی بانکها امکان تأمین اعتبار ۷۵۰ هزار میلیارد ریالی با نرخ ۱۲ درصد را فراهم ساخته است.

پیشنهاد بانک مرکزی مبنی بر اعطای وام یک میلیون تومانی اعتبار خرید به ۲۳میلیون خانوار یارانه بگیر با نرخ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ماهه با تنفس چهارماهه به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسید که در اسرع وقت اجرایی خواهد شد. با تأئید مقام معظم رهبری یک میلیارد یورو برای پشتیبانی از هزینه های عمدتاً درمانی ناشی از کرونا اختصاص یافت. بانک مرکزی با خرید این مبلغ ارزی، معادل ریالی آن را در اختیار سازمان برنامه خواهد گذاشت.

امروز در جلسه ای در حضور معاون اول محترم رئیس جمهوری، برنامه ریزی لازم برای تأمین دارو و کالاهای اساسی سال ۹۹ انجام شد. درخواست بانک مرکزی برای دسترسی به حق خود در صندوق بین المللی پول و استفاده از آن برای کمک به برنامه مقابله با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا، در جریان مراحل اداری است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خسته نباشند😐

اونی که درآمد نداره چه‌جوری وام ۱۲ درصدی بگیره بیشرف آخه. بیکاری و گرونی بیداد میکنه مفت‌خور نظام ج.ا

؟.!!؟

۱۲ درصد !!!!!!!!!!!!!!!!!! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کرونا رو به فرصت تبدیل میکنیم ، کار، کاری که ظاهرا بقیه کشورها بلد نیستند

چقدر دست و دلباز تشریف دارید شما

اینکه ۲۳ میلیون خانوار نیاز به یک میلیون تومان دارند، تا مغز استخوان میسوزونه.

تو این وضعیت هم دنبال کسب درآمد هستن نامردا

واقعاً خجالت‌آور است که این مبلغ را اعلام می‌کنند و برایش سود ۱۲ درصدی تعیین میکنند. البته مطمئن هستیم مانند بسیاری دیگر از وعده‌ها، صرفا یک نمایش تبلیغاتی است.

شرافت در گران بهایی است که هر کسی ندارد در کشورهای کفر بعلت حمایت از مردمشان سود بهره را تا صفر درصد کاهش میدهند . آنوقت شما ها افتخار میکنید برای یک میلیون تومان 12 درصد هم نزول میگیرید . بابا شماها چقدر خوبید . دستمریزاد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: ۲۳ میلیون خانوار اعتبار یک میلیون تومانی دریافت می‌کنندتهران -ایرنا - رییس جمهوری از پرداخت اعتبار یک میلیون تومانی به ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر خبر داد و گفت: این رقم به تدریج و البته از ماه‌های بعد، از یارانه ماهانه آنها در طول ۲۴ ماه کسر می‌شود. حذف کلمات پارسي بنياد و ايجاد فضاي شرمساري در بکارگيري اينگونه کلمات از غلط هاي خامنه ئي در رسانه هاي ضد ميهني مي باشد. از جمله کلمات خذف شده واژه ي 'سازمان' مي باشد. در خبر زير عبارت 'سازمان هواشناسي' به 'هواشناسي' تبديل شده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرداخت وام خرید به ۲۳ میلیون خانوار یارانه‌بگیرهمتی اعلام کرد: پیشنهاد بانک مرکزی مبنی‌بر اعطای وام یک میلیون تومانی اعتبار خرید به ۲۳ میلیون خانوار یارانه‌بگیر با نرخ ۱۲ درصد و بازپرداخت ۲۴ ماهه با تنفس چهارماهه به تصویب ستاد اقتصادی دولت رسید که در اسرع وقت اجرایی خواهد شد وام ۶۰ دلاری🤦‍♀️ با نرخ ۱۲ درصد سود ؟ شرم آوره . در تمام دنیا دولتها کمک معیشتی رایگان دادند خدایی یعنی با این یک میلیون چه کارا که نمی تونم بکنم 🤔🤔🤔🙄😉تشکر آقای روحانی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پرداخت وام ۱ تا ۲ میلیون تومان برای ۴ میلیون خانوار کم درآمد/ اگر شرایط فاصله‌گذاری رعایت نشود امکان شیوع دوباره وجود داردرئیس‌جمهور: پرداخت وام ۱ تا ۲ میلیون تومان برای ۴ میلیون خانوار کم درآمد/ اگر شرایط فاصله‌گذاری رعایت نشود امکان شیوع دوباره وجود دارد
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خودداری ۵ میلیون نفر در تهران از ثبت اطلاعات شخصی در بحران کرونااز بس این پفیوزا سوابق امنیتیشون خرابه من که ثبت نام نکردم به بقیه هم توصیه کردم نکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مناقصه میلیون یورویی کمیسیون اروپا برای طرح های صنایع دفاعیکمیسیون اروپا دوشنبه اعلام کرد ۱۶۰ میلیون یورو به طرح‌ها و پیشنهادهای دفاعی و نظامی طی یک مناقصه اختصاص خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در اسپانیا؛ بیشترین آمار فوتی‌ در هر میلیون نفرمادرید- ایرنا- روزنامه ال پاییس امروز دوشنبه در گزارشی نوشت :بر اساس آمارها ، اسپانیا با ۴۶.۷ میلیون نفر جمعیت به کشوری تبدیل گشته که بیشترین تعداد فوتی ها در هر میلیون نفر جمعیت را به دلیل بیماری کرونا دارد .
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »