اعضای هیات نظارت بر مطبوعات متوجه شدند که مجازات با جرم تناسبی ندارد

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدرضا سعدی، مدیرمسئول روزنامه «جهان‌صنعت»، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:اعضای هیات نظارت بر مطبوعات متوجه شدند که مجازات با جرم تناسبی ندارد/کار درستی نبود که ما را به ستاد ملی کرونا و پخش شایعات وصل کنند این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

مدیرمسئول روزنامه جهان صنعت گفت: . چون در پنج ماه گذشته همه رسانه‌ها با این فرد به عنوان عضو ستاد کرونا مصاحبه کرده بودند. موضوع مطرح‌شده مبنی بر اینکه آمار اعلامی کرونا موثق نیست هم در رسانه‌های دیگر منتشر شده بود.ضمن تایید خبر رفع توقیف این رسانه درباره روند توقیف و رفع توقیف آن گفت: از ابتدا که حکم توقیف صادر شد به هیات نظارت رفتیم و مستندات خود را به نماینده قوه قضائیه و نماینده وزارت علوم که در آن جلسه حضور داشتند ارائه کردیم.

حدود 2 سالی است که ما انتقادات اقتصادی نسبت به عملکرد دولت مطرح می‌کنیم که البته از طرف دولت بی‌پاسخ مانده است. اما از طرق مختلف تلاش می‌کردند ما را تحت فشار قرار دهند.مدیرمسئول روزنامه جهان صنعت با تاکید بر اینکه برخی آمدند پرونده‌سازی کردند، اما مستندات‌شان درست نبود گفت: ما یک روزنامه اقتصادی و مدافع منافع ملی هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مقابله با کرونا به واسطه تعدد مراجع تصمیم‌گیرنده با چالش مواجه است/ مجلس دهم می‌توانست با طرحی سه فوریتی، مقرراتی متناسب با کرونا تصویب کندیک وکیل دادگستری گفت: اگرچه ستاد ملی مقابله با کرونا زیرمجموعه شورای عالی امنیت ملی است لیکن حدود اختیارات آن ناظر بر امور اجرایی مانند اعلام تعطیلی یا ایجاد محدودیت تردد است و نمی‌توان اختیارات شورای عالی امنیت ملی در اصل ۱۷۶ قانون اساسی در امر مقررات‌گذاری را قابل تفویض به ستاد ملی مقابله با کرونا دانست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| تسلط اقتصادی چین بر جهانچه کشوری بر تجارت جهانی مسلط است؟ چین توانسته به بزرگترین کشور تجاری جهان تبدیل شود و جای آمریکا را طی 20 سال بگیرد. یک بررسی آماری نشان می‌دهد در سال 1998، آمریکا بیشترین حجم تجاری با کشورهای جهان را داشته اما حالا چین بزرگ‌ترین شریک تجاری کشورهای دنیاست.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تاکید وزارت خارجه آمریکا بر موثر بودن تحریم‌های اعمال شده توسط پرزیدنت ترامپ بر جمهوری اسلامی و کاهش شدید توانایی آن رژیم برای حمایت مالی از تروریسم🔺تاکید وزارت خارجه آمریکا بر موثر بودن تحریم‌های اعمال شده توسط پرزیدنت ترامپ بر جمهوری_اسلامی و کاهش شدید توانایی آن رژیم برای حمایت مالی از تروریسم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سالگرد مفقود شدن موسی صدر؛ ترجیح موشک بر «امام»
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مشت آهنین 'کرونا' بر میز هزینه‌های درمان/ کارگران ناتوان در خرید داروی چند ده میلیونیکارگران و گروه‌های محروم جامعه در شرایطی قادر به خرید یک داروی ۱۰ میلیون تومانی نیستند که عده‌ای برای درمان کرونای خود در یک بیمارستان لاکچری، توان پرداخت شبی ۱۰ میلیون تومان را دارند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تاکید بر آموزش حضوری در سال تحصیلی جدید/ گروه‌بندی دانش‌آموزان در مدارس پرتراکموزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ایران باید سراسر مدرسه شود، حتی همه خانه‌های ما باید تبدیل به مدرسه شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »