اعضای حزب مخالف دولت تایوان ساختمان پارلمان آن کشور را اشغال کردند

24/04/1399 08:47 ب.ظ

اعضای حزب مخالف دولت تایوان ساختمان پارلمان آن کشور را اشغال کردند اعضای حزب اصلی مخالف دولت تایوان روز سه شنبه ۲۴ تیر ماه بار دیگر ساختمان پارلمان آن کشور را اشغال کردند.

اعضای حزب اصلی مخالف دولت تایوان روز سه شنبه ۲۴ تیر ماه بار دیگر ساختمان پارلمان آن کشور را اشغال کردند. این اقدام پس از درگیری و در اعتراض به کاندیدا شدن یکی از دستیاران ارشد رئیس جمهوری آن کشور برای احراز یک سمت ارشد نظارتی رخ داده است.

به گزارش رویترز، خشونت و اعتراض در پارلمان تایوان غیرمعمول نیست. ماه گذشته میلادی نیز پس از آن که قانونگذاران حزب حاکم دموکراتیک مترقی موانع ایجاد شده توسط اپوزیسیون در اعتراض به آن چه «استبداد دولت» خوانده بودند را در هم شکستند، درگیری‌هایی در پارلمان این کشور رخ داد.

حالا نیز اشغال پارلمان پس از درگیری اپوزیسیون با قانونگذاران حزب حاکم برای ورود به ساختمان پارلمان رخ داده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

«کووید پارتی» جان مرد ۳۰ ساله‌ای را که فکر می‌کرد کرونا شوخی است گرفتمرد ۳۰ ساله آمریکایی درست پیش از مرگ در چشمان پرستاران نگاه کرد و گفت: «من فکر می‌کردم کرونا یک شوخی و فریب است، اما اشتباه می‌کردم.»

مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیماستاندار ایلام : مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیم

سازمان ملل: کرونا جهان را با خطر گرسنگی مواجه کرده است

فرانسه پرواز خطوط چین را محدود کرد؛ پکن: منافع اقتصادی دو کشور در خطر استسفارت چین در فرانسه روز سه‌شنبه با انتشار اطلاعیه‌ای بر روی پایگاه اینترنتی رسمی خود از تصمیم پاریس مبنی بر محدود كردن پروازهای خطوط هوایی چینی به این کشور ابراز تاسف کرد و آن را اقدامی یک‌جانبه و به زیان منافع اقتصادی دو کشور تعبیر کرد.

رابرت اوبرایان: برجام توافق یک طرفه‌ای است که نتوانست جلوی جاه‌طلبی هسته‌ای ایران را بگیردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند🔺سودان مصرف مشروبات الکلی را برای غیرمسلمانان آزاد و حقوق زنان را تقویت می‌کند ⚡️وزیر دادگستری سودان روز شنبه اعلام کرد دولت این کشور به غیرمسلمانان مجوز مصرف الکل را خواهد داد.