اعضای دختر نخبه اهوازی به بیماران نیازمند اهدا شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعضای بدن دختر نخبه اهوازی به بیماران نیازمند اهدا شد مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز: اعضای بدن دختر جوان ۱۹ ساله رتبه ۷۰ کنکور که در پی انجام عمل زیبایی دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده ایشان به بیماران نیازمند اهدا شد.

دکتر عرفان مردانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: صبح امروز پنجشنبه در بیمارستان گلستان اهواز اعضای بدن دختر جوان ۱۹ ساله رتبه ۷۰ کنکور که در پی انجام عمل زیبایی دچار مرگ مغزی شده بود با رضایت خانواده ایشان به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: متاسفانه ایشان چند روز پیش با مراجعه به یک کلینیک زیبایی تحت عمل توسط افراد غیرمتخصص قرار گرفت و به علت دریافت دوز بالای دارو دچار ایست قلبی تنفسی شد و بعد از چند روز بستری در بیمارستان، با تایید مرگ مغزی امروز با رضایت خانواده دو کلیه و یک کبدشان به بیماران نیازمند پیوند زده شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: امیدواریم با برخورد قاطع با هرگونه مداخله غیراصولی در امور پزشکی و آگاهی عمومی و هوشیاری خانواده‌ها دیگر شاهد بروز چنین اتفافاتی و از دست دادن جوانان عزیزمان نباشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این حراحی های زیبایی را جمع کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ مغزی یک زن جوان اهوازی به دلیل انجام عمل زیبایی در کلینیک
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گارگاه عرضه سیلندر گاز مایع در کرج دچار آتش‌سوزی شدبنا به اعلام سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج کارگاه عرضه گاز مایع دچار آتش‌سوزی گسترده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرزیدنت بایدن وضعیت اضطراری ملی در قبال جمهوری اسلامی ایران را تمدید کرد🔺پرزیدنت بایدن وضعیت_اضطراری ملی در قبال جمهوری اسلامی ایران را تمدید کرد ▪️این تصمیم نخستین بار در ۱۴ نوامبر ۱۹۷۹ توسط جیمی کارتر، رئیس جمهوری وقت آمریکا طی یک فرمان اجرایی گرفته شد و از آن زمان تاکنون همه رؤسای جمهوری هر ساله آن را تمدید کرده‌اند ایران هم از حرفای الکی زیاد شنیده مردک خرفت مهم پشت پرده و در خفا چه میگذره مهمه . آخرش ببینیم چکار میکنه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی دستاوردهای مقابله با کرونا را از بین می‌بردمعاون اول رییس جمهور:بی توجهی به دستورالعمل های بهداشتی دستاوردهای مقابله با کرونا را از بین می برد/مشکلی از نظر تعداد واکسن در کشور وجود ندارد و باید روند تزریق دوز سوم بر اساس اولویت بندی های مشخص تسریع شود
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

مقررات ورود اتباع ایرانی و خارجی به ایران اعلام شد | DW | 09.11.2021ستاد ملی مدیریت کرونا مقررات ورود به ایران را به‌روزرسانی کرد. تمام اتباع ایرانی و خارجی برای ورود به ایران باید گواهی منفی تست پی‌سی‌آر را به زبان انگلیسی در محدوده ۹۶ ساعت قبل از پرواز به همراه داشته باشند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران مدعی اخطار به پهپادهای آمریکایی در تنگه هرمز شد | DW | 09.11.2021ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، در جریان رزمایش ذوالفقار در تنگه هرمز، دو پهپاد آمریکایی وارد منطقه رزمایش شدند که از سوی پدافند هوایی ارتش رهگیری شده و به آنها اخطار داده شد. عکس هاشو گرفته و رفته 😂 براي افسرده نشدن ارتشيها ، گاهگاهي از اونها هم اسم ميبرند. بهتر بود که آنها را هک می کردند و به چنگ می آوردند و بعد با مهندسی معکوس، خط تولید آن را در ایران🇮🇷 راه اندازی می کردند.😁
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »