اعضای بی‌تی‌اس با دریافت گذرنامه دیپلماتیک فرستاده ویژه رئیس جمهوری کره‌ جنوبی شدند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعضای بی‌تی‌اس با دریافت گذرنامه دیپلماتیک فرستاده ویژه رئیس جمهوری کره‌ جنوبی شدند بیشتر بخوانید:

مجمع عمومی سازمان ملل از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ سپتامبر برگزار می‌شود. این گروه همچنین در دومین نشست درباره توسعه پایدار در نیویورک حضور خواهند داشت.اعضای گروه بی‌تی‌اس در دیدار با رئیس جمهوری کره جنوبیموضوع هفتادوششمین مجمع عمومی «ایجاد تاب‌آوری از طریق امید به بهبود از بیماری کووید-۱۹، پاسخگویی به نیازهای کره‌زمین، احترام به حقوق مردم و احیای سازمان ملل متحد» است.

آقای مون از بی‌تی‌اس برای مشارکت در تقویت «قدرت نرم کره‌ جنوبی» تشکر کرد و گفت که آن‌ها از نظر دیپلماتیک به او بسیار کمک کرده‌اند. وی گفت که سران کشورها اغلب در مکالماتشان با او احساس خود را از کی‌-پاپ ابراز می‌کنند.گروه موسیقی کره‌ای بی‌تی‌اس نخستین هنرمندان از این کشور هستند که نامزد جایزه معتبر گرمی شده‌اند و در برترین فهرست‌های موسیقی پاپ جهان بارها قرار گرفته‌اند.

پیش بینی می‌شود اعضای گروه بی‌تی‌اس در نیویورک سخنرانی داشته باشند و یک کلیپ ویدئویی از عملکرد آن‌ها پخش شود. دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی اعلام کرد: «از آنجا که بی‌تی‌اس پیام‌های تسلی و امید را به تمام جهان رسانده است انتظار می‌رود اینبار حضور آن‌ها در مجمع عمومی سازمان ملل به‌عنوان فرصتی معنی دار برای گسترش ارتباط با نسل‌های آینده در سراسر جهان و جلب همدردی آن‌ها در مسائل مهم بین‌المللی باشد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

SavePanjshir standwithpanjahir SaveAfghanWomen DoNotRecognizeTaliban UNHumanRights POTUS UN UNHumanRights FForotan UN_HRC AJEnglish CGTNOfficial cnni

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بدون گفت‌وگو‌های برجامی و FATF ، رسیدن به توسعه سخت است/ اعضای تیم اقتصادی دولت برنامه واحد نداشته باشند، آب‌شان در یک جوی نمی‌رودنماینده مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه باید تکلیف سیاست خارجه کشور مشخص شود، گفت: تمام تاجران در دنیا تلاش می‌کنند هزینه مبادلات اعم از حمل و نقل، مبادلات پولی، جابجایی کالا و محصولات را کاهش دهند؛ اما وقتی ما این مسیرها را دور می‌زنیم یعنی هزینه را افزایش می‌دهیم و این به معنی آن است که تولید کنندگان و بازرگانان خودمان را از میدان رقابت دور می‌اندازیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کره جنوبی و ژاپن پرتاب دو موشک بالستیک کره شمالی را تأیید کردندکره شمالی موشک‌های تازه‌اش را یک «سلاح استراتژیک مهم» خواند و اعلام کرد که آنها قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای را دارند و می‌توانند به پایگاه‌های آمریکا در ژاپن برسند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدندکره شمالی و جنوبی به فاصله چند ساعت دست به آزمایش موشکی زدند این آزمایش‌های موشکی در شرایطی صورت می‌گیرد که گفت‌وگوها برای عاری‌سازی هسته‌ای کره شمالی متوقف شده است ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پیشنهاد مصر به اسرائیل؛ آتش‌بس در غزه در ازای توقف موشک‌هاعبدالفتاح السیسی، رئیس جمهوری مصر و نفتالی بنت، نخست وزیر اسرائیل در شرم الشیخ درباره تحولات غزه با همدیگر دیدار و گفتگو کردند.به گزارش منابع «العربیه»در سُخنی تَکراری، بارها این آتش بس ها اتفاق اُفتاده و تروریست های فلسطینی آن را نَقض کرده اند. مصر بهتر است نظارت بیشتری بر مرز خود با باریکه غزه داشته باشد. اسرائیل هرگز ب اعراب و مسلمانان باج نخواهد داد خیالتان تَخت راحت هرگز کشوری بنام فلسطین جَعلی را ب رسمیت نخواهیم شناخت 😎🤚🏻
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پژوهشگران ژاپنی با استفاده از چاپگر سه‌بُعدی استیک ساختندپژوهشگران ژاپنی موفق شدند با استفاده از تکنولوژی پیشرفته چاپ سه‌بعدی، استیکی با میزان ماهیچه و چربی متناسب تولید کنند، و امیدوارند این تکنولوژی به زودی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ویدئویی از نیویورک؛ فرش قرمز مت گالا پس از ۲ سال وقفه کرونایی پهن شددر شو امسال افراد با لباس‌های عجیب و غریب نسل زد و با آکسسوارهای عجیب و غریب‌تر روی فرش قرمز حاضر شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »