اعضای جدید آکادمی اسکار برگزیده شدند؛ چند سینماگر ایرانی در میان دعوت‌شدگان + عکس

02/07/2020 03:07:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Newsletter, ستار اورکی

اعضای جدید آکادمی اسکار برگزیده شدند؛ چند سینماگر ایرانی در میان دعوت‌شدگان + عکس ستار اورکی (آهنگساز)، علی عباسی (کارگردان ایرانی - دانمارکی)، سمیرا مخملباف (کارگردان)، نرگس آبیار (نویسنده)، و الهام شاکری‌فر (مستندساز)، اعضای جدید ایرانی آکادمی اسکار هستند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageآکادمی علوم و هنرهای سینمایی «اسکار» اسامی اعضای جدید خود را در شاخه‌های مختلف هنری اعلام کرد.به گزارش سایت هنری «ورایتی»، آکادمی امسال از۸۱۹ نفربرای عضویت در این انجمن سینمایی دعوت کرده است که رقم قابل توجهی محسوب می شود.

در این فهرست تعدادی از سینماگران ایرانی نیز حضور دارند و‌ پس از پذیرش دعوت، عضو رسمی آکادمی علوم ‌و هنرهای سینمایی خواهند بود.ستار اورکی (آهنگساز)، علی عباسی (کارگردان ایرانی- دانمارکی)، سمیرا مخملباف (کارگردان)، نرگس آبیار (نویسنده)، و الهام شاکری‌فر (مستندساز)، اعضای جدید ایرانی آکادمی اسکار هستند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

احتمال همه‌گیری آنفولانزای جدید خوکی؛ چین: همه چیز تحت کنترل استبا این حال ژائو لیجیان، سخنگوی وزارت خارجه چین روز چهارشنبه یک ژوئیه (۱۱ تیر) اعلام کرد که خطر این ویروس کم است. وی افزود که «چین بر این بیماری نظارت دارد، در صورت نیاز هشدار خواهد داد و به موقع با آن مقابله می‌کند.»

گزاره‌برگ جدید وزارت خارجه آمریکا: گزارش گوترش تائیدی است بر آنچه که آمریکا از قبل درباره ایران می‌گفتصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کرونا و فوتبال: کیفیت لیگ برتر فوتبال انگیس افت کرده است؟مسابقات لیگ برتر فوتبال انگلیس، پس از وقفه‌ای که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا دچارش شده بود، از سر گرفته شد. لیورپول جامی را که در آستانه تصاحبش بود، پس از ۳۰ سال به خانه برد، اما بقیه بازی‌ها چه حال و هوایی دارند؟ آیا می‌توان گفت که فوتبال لیگ برتر پس از دوران قرنطینه افت کرده است؟

«ترامپ از همکاری روسیه با طالبان برای کشتن آمریکایی‌ها آگاه بوده است»انتشار اسناد طبقه‌بندی‌شده جدید نشان می‌دهد رئيس جمهوری آمریکا در گزارش‌هایی که از سوی نهادهای اطلاعاتی دریافت کرده، از همکاری میان روسیه و طالبان برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان مطلع شده است.

فهرست کشورهایی که ورود مسافران آنها به اتحادیه اروپا مجاز است اعلام شدبراساس تصمیم شورای اتحادیه اروپا، اتباع چین در صورتی اجازه سفر به ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا را خواهند داشت که این کشور نیز اجازه ورود اتباع اروپایی به خاک جمهوری خلق چین را بدهد.

چین: بحران کنونی نتیجه خروج آمریکا از برجام استنماینده چین در جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد در مورد اجرای قطعنامه ۲۲۳۱ گفت: ما مخالف تلاش‌های آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران هستیم و با توجه به این که که آمریکا از برجام خارج شده، نمی‌تواند از مکانیزم ماشه استفاده کند.

Share via Email Print this page آکادمی علوم و هنرهای سینمایی «اسکار» اسامی اعضای جدید خود را در شاخه‌های مختلف هنری اعلام کرد.این تحقیق توسط محققان دانشگاه‌های چین و مرکز پیشگیری و کنترل بیماری چین صورت گرفته است.۲۲ ۳ ۱ همچنین نتیجه گیری کرده است که تسلیحات و مواد مرتبط ضبط شده در سواحل یمن در نوامبر ۲۰۱ ۹ و فوریه ۲۰۲۰ نیز منشا ایرانی داشتند.ویروسی که به جان لیگ برتر فوتبال انگلیس افتاده؛ کدام باشگاه‌ها بیشتر ضرر می‌کنند؟ شفیلد یونایتد دیگر تیمی بود که وقفه کرونا برایش گران تمام شد.

به گزارش سایت هنری «ورایتی»، آکادمی امسال از ۸۱۹ نفر برای عضویت در این انجمن سینمایی دعوت کرده است که رقم قابل توجهی محسوب می شود. در این فهرست تعدادی از سینماگران ایرانی نیز حضور دارند و‌ پس از پذیرش دعوت، عضو رسمی آکادمی علوم ‌و هنرهای سینمایی خواهند بود. طبق این تحقیق حدود ۱۰. ستار اورکی (آهنگساز)، علی عباسی (کارگردان ایرانی- دانمارکی)، سمیرا مخملباف (کارگردان)، نرگس آبیار (نویسنده)، و الهام شاکری‌فر (مستندساز)، اعضای جدید ایرانی آکادمی اسکار هستند. بر مبنای یافته‌های این گزارش و نقض‌های مکرر تحریم تسلیحاتی توسط ایران، شورای امنیت باید برای اعمال فشار بیشتر، و نه کمتر، بر ایران اقدام کند. در صورت پذیرش دعوت آکادمی از سوی تمامی سینماگران، تعداد اعضای آن به ۹۴۱۲ نفر افزایش خواهد یافت. سخنگوی دستگاه دیپلماسی چین در اینباره گفت: «این متخصصان نتیجه گرفته‌اند که اندازه نمونه ذکر شده در گزارش اندک است و نمی‌تواند نماینده گروه بزرگ‌تری باشد. از میان اعضای جدید، ۴۵ درصد زن و ۳۶ درصد از اقلیت‌های نژادی (غیرسفیدپوست) هستند، و حدود ۴۹ درصد نیز غیرآمریکایی هستند و از ۶۸ کشور جهان انتخاب شده اند. در واقع ۷۱ درصد از ۵۲ گلی که زده شده، در نیمه دوم به ثمر رسیده است.

آکادمی علوم و هنرهای سینمایی به دنبال انتقادات گسترده ای که در سال‌های اخیر درباره ترکیب اعضای آن مطرح شده است، تلاش می کند تا تنوع بیشتری در گزینه های خود داشته باشد. هم‌رسانی این مطلب:. سازمان ملل متحد برای سیزده سال است که محدودیت‌های تسلیحاتی علیه ایران را حفظ کرده است. به همین دلیل از سال ۲۰۱۶ تاکنون، تعداد سینماگران زن و اقلیت های نژادی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و هر سال از سینماگران بیشتری برای عضویت در آکادمی دعوت می‌شود. از نکات جالب توجه فهرست امسال، دعوت از ۱۲ نفر از عوامل فیلم کره‌ای «انگل» در شاخه های مختلف است که در مراسم گذشته اسکار، اکثر جوایز اصلی را تصاحب کرد. ..