اعزام هنگامه شهیدی به مرخصی درمانی با تودیع وثیقه ۵۰ میلیاردی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هنگامه_شهیدی با وثیقه ملکی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان به مرخصی سه‌ روزه درمانی اعزام شد. او به خاطر انتقاد از عملکرد صادق آملی لاریجانی، به ۱۲ سال و ۹ ماه حبس محکوم شد. دادگاه تجدیدنظر هفت سال و نیم از این حکم را تایید کرد. اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست

«هنگامه شهیدی» روز پنج‌شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ برای رسیدگی درمانی به مرخصی سه‌‌روزه اعزام شد. گفته می‌شود برای این مرخصی، ‌او ملکی به ارزش ۵۰ میلیارد تومان را به وثیقه گذاشته است.

هنگامه شهیدی به جز خبرنگاری در جنگ و‌ نوشتن سفرنامه‌های متعدد، در زمینه‌های سیاسی و هم‌چنین حقوق زنان نیز فعالیت‌های جدی داشته است. او از جمله مخالفان «سنگسار» و قوانین تبعیض‌آمیز ایران علیه زنان است. به خاطر همین فعالیت‌ها نیز از سال ۱۳۸۸ تا به حال چندین بار بازداشت، ‌زندان و محرومیت‌های قضایی متعدد را تجربه کرده است. او آخرین بار، در تیرماه ۱۳۹۷ خورشیدی بازداشت شد و به مدت ۱۷ ماه در سلول انفرادی زندان «اوین» تحت مراقبت و بازجویی قرار گرفت.

او در دادگاه بدوی با این اتهامات به ۱۲ سال و شش ماه حبس محکوم شده بود که در نهایت، دادگاه تجدیدنظر هفت سال و نیم از آن را قابل اجرا دانست.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لبنان|حزب‌الله: حاکمان بحرین و امارات به مسئله فلسطین خیانت کردند/ کارشکنی آمریکا در مسیر تشکیل دولت جدید- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimفراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان با محکوم کردن توافق ننگین حکام بحرین و امارات برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، آن را خیانت به مسئله فلسطین قلمداد کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کادر درمانی حدود 14 درصد افراد مبتلا به کرونا در جهان را تشکیل می‌دهنددبیر کل سازمان جهانی بهداشت تاکید کرد که 14 درصد موارد کووید-19 در جهان را کارکنان پزشکی و بهداشتی تشکیل می‌دهند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چین با رزمایش نظامی به سفر نماینده آمریکا به تایوان پاسخ دادسخنگوی وزارت امور خارجه چین با محکوم کردن رویکرد آمریکا برای آنچه «بازی با کارت تایوان جهت مهار پکن» عنوان شده، تاکید کرد «آنها که با آتش بازی می‌کنند تنها خودشان را می‌سوزانند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر فلسطینی: پنج کشور اسلامی در نوبت عادی‌سازی روابط با اسرائیلندمجدلانی در عین حال به رادیو مکان گفته است: «این نگرش كه صلح با اعراب بدون صلح با فلسطینی‌ها می‌تواند محقق شود، توهم است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پرونده بازگشت استراماچونی به استقلال بسته شدپرونده بازگشت استراماچونی به استقلال بسته شد باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای ضمن عدم توافق با آندره‌آ استراماچونی اعلام کرد پرونده این مربی ایتالیایی برای بازگشت به جمع آبی پوشان بسته شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان: به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم دادرئیس جمهور ترکیه تاکید کرد با حمایت ملت به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »