اعتمادملی حتما در انتخابات شرکت می کند

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

گرامی‌مقدم: حزب اعتمادملی در انتخابات مجلس یازدهم به دنبال مشارکت حداکثری است، بنابراین در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ادامه فعالیت خواهیم داد و در حقیقت به دنبال انسجام‌بخشی و وحدت در جبهه اصلاحات هستیم.

بر طبق این راهبرد، حزب اعتمادملی در انتخابات مجلس یازدهم به دنبال مشارکت حداکثری است، بنابراین در شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان ادامه فعالیت خواهیم داد. ما در همین چارچوب همکاری های تنگاتنگ و نزدیکی هم با شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان داریم که در حقیقت به دنبال انسجام بخشی و وحدت در جبهه اصلاحات هستیم.در ۲۵ مرداد جاری هم جلسه مشترکی با روسای کمیته های انتخاباتی خود در۳۱ استان در تهران تشکیل خواهیم داد.

انتظار ما به عنوان یک حزب اصلاح طلب این است که حاکمیت در این انتخابات، تمایل به تغییر رویکرد شورای نگهبان داشته باشد تا افراد بیشتری از جبهه اصلاحات تایید شوند و در بررسی صلاحیت ها و مراحل دیگر انتخابات بر اثر مر قانون عمل شود تا شاهد مشارکت بیشتر مردم باشیم.متاسفانه رقبا به گونه ای مسائل را تفسیر و تبیین می کنند گویی تمام مشکلاتی که با امروز با آن مواجه هستیم بر دوش دولت یا بر گرده مجلس است. بنده چنین باوری ندارم. مشکلاتی که امروز کشور دچار آن است نتیجه تصمیمات کلان سیاسی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

'مرگ بیش از ۵۰ نفر' در جریان شورش در زندانی در برزیلبه گفته مقام های برزیلی دست کم ۵۲ نفر در جریان یک شورش زندانیان که شاهد نبرد پنج ساعته گروه های تبهکار رقیب بود کشته شده اند. به گزارش ها رسانه های محلی اعضای یک گروه از یک بخش زندان آلتامیرا در ایالت پارا به بخش دیگری حمله کردند. آخ اگر ایران یه زندانی عطسه میکرد شما خودتونو شرحه شرحه میکردید، اما خب چون ایران نیست باید دوز خبرو خیلی بیارید پایین
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

جسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شدجسد ستاره اینستاگرامی روس در چمدان پیدا شد؛ فارغ التحصیل دانشکده پزشکی «قربانی حسادت» شد این ستاره جوان اینستاگرام به عنوان پزشک متخصص پوست دریک دانشکده پزشکی در مسکو کار می‌کرد. او یک وبلاگ محبوب نیز داشت که ماجراهای سفرهایش را درآنجا به اشتراک می گذاشت خوشبختانه انگار فالوئر ایرانی نداشته یا اینکه هنوز ایرانیا کشفش نکردن که برن براش کامنت بذارن!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روسیه: آمریکا میادین نفتی در شرق فرات را غارت می کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آرزوی چند صد ساله روس ها برای دسترسی به آب های گرم داره محقق میشه جنگ جهانی کی شروع میشه؟ خايه هاي ارباب پوتين تا دسته در دهان خامنه اي عراقيه ، رهخر مثل سگ از اربابش ميترسه ، خزر رو داد باقي مملكت رو نده صلوات
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تعداد معاملات مسکن تهران در تیر ماه حدود ۶۵ درصد نسبت به پارسال کاهش یافتبانک مرکزی ایران در گزارشی از کاهش تعداد معاملات مسکن در تیرماه امسال در مقایسه با ماه مشابه سال قبل (تیر ماه ۱۳۹۷) خبر داده است. بر این اساس در تیر ماه امسال ۴۷۹۰ آپارتمان در شهر تهران معامله شده است که این رقم نسبت به تیر ماه گذشته ۶۴.۶ درصد کاهش نشان می‌دهد. در گزارش اخیر بانک مرکزی همچنین به افزایش قابل توجه قیمت مسکن در پایتخت اشاره شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شروع دومین دور مناظره نامزدهای دمکرات در آمریکاده امید کسب نامزدی حزب دمکرات در انتخابات آمریکا دومین مناظره تلویزیونی خود را که در شهر دیترویت میشیگان انجام می شود شروع کرده اند. انتظار می رود میلیون ها نفر از مردم آمریکا به تماشای این مناظره بنشینند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »