اعتراض به گواهی واکسیناسیون جلسه مجلس نمایندگان ایتالیا را به تشنج کشید

30/07/2021 11:28:00 ب.ظ

اعتراض به گواهی واکسیناسیون جلسه مجلس نمایندگان ایتالیا را به تشنج کشید ویدئو را ببینید🔽

ایتالیا, مجلس نمایندگان

اعتراض به گواهی واکسیناسیون جلسه مجلس نمایندگان ایتالیا را به تشنج کشید ویدئو را ببینید🔽

دولت ایتالیا در نظر دارد تا همزمان با افزایش موارد ابتلا به بیماری همه‌گیر «کووید ۱۹» ارائه «گواهی عبور سبز» را برای ورود به اماکنی مانند باشگاه‌های ورزشی، موزه‌ها و سالن رستوران‌ها اجباری کند.

اعتراض نمایندگان حزب «برادران ایتالیا» به طرح لزوم ارائه گواهی واکسیناسون برای ورود به اماکن عمومی روز پنجشنبه جو جلسه مجلس نمایندگان این کشور را متشنج کرد.دولت ایتالیا در نظر دارد تا همزمان با افزایش موارد ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» ارائه «گواهی عبور سبز» را برای ورود به اماکنی مانند باشگاه های ورزشی، موزه ها و سالن رستوران ها اجباری کند. این گواهی برای افرادی صادر می شود که حداقل یک دوز از واکسن کرونا را دریافت کرده باشند یا طی شش ماه گذشته به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده باشند و یا تست ابتلای آنها به ویروس کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته منفی باشد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد ایران

ایران | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

شکست والیبال ایران از ایتالیا/ همه چیز به بازی با ژاپن کشیده شدتیم ملی والیبال ایران در چهارمین بازی خود در رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ایتالیا رفت که با نتیجه ۳ بر یک شکست خورد تا صعود ایران از این گروه به بازی با ژاپن بستگی داشته باشد.

محسنی بندپی: وزارت کشور ورود مردم به استانهای شمالی را ممنوع کندیک عضو مجمع نمایندگان استان مازندران از وزیر کشور خواست که جلوی ورود مردم به استانهای شمالی را گرفته و اجازه برگزاری هرگونه مراسمی حتی در فضای باز را ندهد چون وضعیت استان مازندران سرخ هست. MAbandpei زیاد خودتونو ناراحت نکنید! وزارت کشور می‌خواد این روزای باقی مونده آخرین ترفنداشو برای نابودکردن بخشی از مردم به کار بگیره...! اون از وزارت نیرو و اینم از وزارت کشور ...!مجلس_انقلابی هم از جانب دیگر!! خدایا خودت به دادمون برس🤲! به_داد_اساتید_دانشگاه_آزاد_برسید

آمریکا سرکوب معترضان ایرانی را محکوم کرد و خواستار دسترسی آزادانه آنان به اینترنت شد«ایرانی‌ها حق دارند صدای ناامیدی خود را به‌گوش‌ها برسانند و خواستار پاسخگویی دولت‌شان باشند، اما ما گزارش‌های آزارنده‌ای دیده‌ایم در آنها مأموران امنیتی به مردم شلیک می‌کنند و سبب مرگ بسیاری می‌شوند.» خسته نباشه دستش درد نکنه منتظر محکوم کردنش بودیم. خیالم راحت شد پلیس آمریکا با شلیک مستقیم به معترضان در کنگره ۵ نفر را کشت پس غلط میکنه راجع به بقیه کشورها اظهار نظر کنه

آمریکا در هفته گذشته بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا در جهان را ثبت کردشمار آمریکایی‌های متبلا به ویروس کرونا در هفتهٔ گذشته به ۵۰۰۳۲ هزار نفر رسید که نسبت به همین رقم در هفته پیش از آن ۱۳۱ درصد افزایش داشت.

غنی: بیگانگان می‌خواهند افغانستان را به میدان جنگ تبدیل کنندرئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که «بیگانگان و شبکه‌ها» در پی تبدیل افغانستان به میدان جنگ هستند. - خبرگزاری آناتولی

دزدها با هک دستگاه‌های خودپرداز در اروپا ۲۳۰ هزار یورو را به سرقت بردندپلیس لهستان می‌گوید دو مظنون تبعه بلاروس را در شهر ورشو به اتهام سرقت دهها هزار یورو از دستگاه‌های خودپرداز دستگیر کرده است.

به روز شده در: ۳۰/۰۷/۲۰۲۱ اعتراض نمایندگان حزب «برادران ایتالیا» به طرح لزوم ارائه گواهی واکسیناسون برای ورود به اماکن عمومی روز پنجشنبه جو جلسه مجلس نمایندگان این کشور را متشنج کرد.به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران که در گروه A رقابت‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار دارد در بازی چهارم خود از ساعت ۱۵:۱۰ به مصاف ایتالیا رفت و با حساب ۳ بر یک شکست خورد.محمدعلی محسنی بندپی در گفت و گو با ایسنا،  اظهار کرد: استان مازندران به نسبت جمعیتش دارای بیشترین مبتلایان به کرونا است تمامی بیمارستانها و بخشهای اورژانس پر شده از چند روز گذشته در تلاش هستند تا بخشهای غیرکرونایی برای بیماران کرونایی خالی شود.Aa وزارت خارجهٔ ایالات متحده سرکوب خشونت‌بار تظاهرکنندگان در ایران را محکوم کرد.

دولت ایتالیا در نظر دارد تا همزمان با افزایش موارد ابتلا به بیماری همه گیر «کووید ۱۹» ارائه «گواهی عبور سبز» را برای ورود به اماکنی مانند باشگاه های ورزشی، موزه ها و سالن رستوران ها اجباری کند. این گواهی برای افرادی صادر می شود که حداقل یک دوز از واکسن کرونا را دریافت کرده باشند یا طی شش ماه گذشته به بیماری «کووید ۱۹» مبتلا شده باشند و یا تست ابتلای آنها به ویروس کرونا طی ۴۸ ساعت گذشته منفی باشد.   باتوجه به فشردگی امتیازات و تعدا برد های هر تیم در گروه A این مسابقات، بازی ایران و ایتالیا حساس دنبال شد. جورجیا ملونی، رهبر حزب راست افراطی «برادران ایتالیا» در برابر بیماری «کووید ۱۹» واکسینه شده است. این عضو کمیسیون بهداشت تاکید کرد : سویه دلتای ویروس کرونا در فضای باز هم سرایت می کند و میزان سرایت و ابتلای آن زیاد است پس نباید به خیال اینکه مراسمی در فضای باز برگزار می شود با خیال راحت سفر کرد. وی با این حال تاکید می کند که با ایجاد محدودیت برای افرادی که واکسینه نشده اند مخالف است. تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان و ونزوئلا به پیروزی رسید و مقابل کانادا بازی را واگذار کرد. .» مجلس ایران روز گذشته طرح موسوم به صیانت از حقوق کاربران اینترنت را به‌تصویب رساند، طرحی که مسیر قانونی را برای محدود کردن هرچه بیشتر شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها در ایران هموار می‌کند.