اعتراف دولت آلمان به اینکه ذخایر گاز کشور در سطح «نگران کننده‌ای» است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتراف دولت آلمان به اینکه ذخایر گاز کشور در سطح «نگران کننده‌ای» است بیشتر بخوانید🔽

روسیه همچنین درصدد است با آغاز بهره‌برداری از پروژه «خط لوله نورد استریم ۲» اوکراین را دور زده و گاز صادراتی خود را از مسیر دریای بالتیک به آلمان و دیگر مشتریانش در اروپای غربی برساند؛ اقدامی که انتقاد اوکراین و ایالات متحده را در پی داشته است.

اجرای پروژه «خط لوله نورد استریم ۲» در تابستان ۲۰۲۱ میلادی تکمیل شد و اکنون آماده صادرات گاز به آلمان است؛ با این وجود سازمان ناظر در آلمان فرایند صدور مجوز برای آغاز به کار آن را متوقف کرده و از شرکت آلمانی اوپراتور بخش آلمانی این خط لوله خواسته است که در خاک آلمان مستقر شود. پیش از این در اوایل هفته جاری و در جریان دیدار اولاف شولتز با جو بایدن در واشنگتن، رئیس جمهور آمریکا هشدار داده بود که چنانچه روسیه به اوکراین حمله کند دیگر «نورد استریم ۲» وجود نخواهد داشت. اما با وجود تهدیدات آمریکا، اولاف شولتز بارها خواستار برخورد غیرسیاسی با «نورد استریم ۲» شده و از آن به عنوان یک پروژه خوب برای بخش خصوصی این کشور یاد کرده است.

بنا بر اعلام یوروستات، مرکز آمار اتحادیه اروپا قیمت انرژی در ۱۹ کشوری که یورو استفاده می‌کنند در ژانویه سال جاری ۲۸.۶ درصد بیشتر از زمان مشابه در سال قبل از آن بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هنوز جنگ نشده داره از هم میپاشه مگه بیشترین صادر کننده و دارد کننده دنیا نبودین اونروز پس نگران چی هستی

Nimaaei یا خدا فقط چشم شون رو ببندن به روی خاورمیانه برن یه فکر دیگه کنن

مرسی از پوتین 😁

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سویه فرعی اومیکرون به نام BA.2 به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل می‌شودیک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت می‌گوید سویه فرعی اومیکرون که Omicron BA.2 نام دارد به زودی به سویه غالب کرونا در جهان تبدیل خواهد شد و مقام نخست آلوده‌کننده‌ترین سویه ویروس کرونا را به خود اختصاص خواهد داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۲ واکسن جدیدِ ایرانیِ کرونا در انتظار ورود به کارآزمایی بالینی/ دیگر نیازی به واردات نداریمعضو کمیته ملی واکسن کرونا با اشاره به آخرین اخبار پیرامون تولید واکسن‌های ایرانی کرونا، گفت: زیرساخت تولید واکسن و هر آنچه که نیاز داریم در کشور به وجود آمده است و ما به تکنولوژی ساخت انواع واکسن‌ها دست یافتیم؛ بنابراین می‌توان گفت از همین امسال هم نیازی به واردات واکسن وجود ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا به شهروندان خود در امارات نسبت به حملات احتمالی هشدار دادسفارت آمریکا در ابوظبی طی بیانیه‌ای درباره خطرات بالقوه و احتمالی در امارات متحده عربی به شهروندان خود هشدار داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه حملات خطری برای کل خاورمیانه است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عربستان در سودای تسخیر بازارهای برق و گاز منطقه/ ایران باید از صفر شروع کند؟یک کارشناس حوزه انرژی گفت: اکنون ما کشوری هستیم که بابت عدم تامین گاز صنایع و پتروشیمی‌ها میلیون‌ها دلار ضرر می ‌کنیم، درحالی که در بازار پرتقاضای گاز برای تامین داخل هم چالش داریم و ممکن است یک تازه وارد مثل عربستان براحتی بتواند به بازارهایی که روزی ما در فکر ورود به آنها بودیم وارد شود. اگر در این عرصه رقابتی همچنان غفلت کنیم، باید دوباره از صفر شروع کنیم تا بازارهایمان را بازگردانیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دو صدای انفجار در ابوظبی؛ نیروهای امدادی می‌گویند انفجار سیلندر گاز بودسه‌شنبه شب ۱۹ بهمن دو صدای انفجار توجه‌ها را در ابوظبی پایتخت امارات متحده عربی به خود جلب کرد. چند ساعت بعد از این صدای انفجار، خبرگزاری رویترز به نقل از مقامات امدادی پایتخت امارات نوشت آتش‌سوزی در طبقه بالای یک ساختمان ناشی از انفجار سیلندر گاز بود و خسارت جانی نداشت. سیلندر گاز تو …… آدم دروغگو😂😂😂 ان شاالله که گربه است! اون بالا سیلندر گاز چکار میکنه؟!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ثبت سود ۱۵ میلیارد یورویی؛ توتال‌انرژی به روستائیان و فقرا گاز و بنزین ارزان‌تر می‌فروشدپاتریک پویانه با یادآوری این که شرکت توتال‌انرژی در طول بحران ناشی از همه‌گیری کووید، با ارائه کارت سوخت مجانی به ۱.۵ نفر از کادر درمان فرانسه تعهد اجتماعی خود را نشان داده، از طرح تازه این شرکت رونمایی کرد. ارائه هر خدمتی با هدفت کسب درآمد بیشتر چقدر حقه باز هستند بنزین ارزان تا ماشین و روغن بیشتر فروش برود اگر واقعا بفکر خدمت به مردمه واسه کشاورزا تشکیلات هدیه دهد و واسه ساخت انرژی خورشیدی سرمایه دهد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »