اعتصاب کارگران شرکت موتورسازان تراکتورسازی تبریز وارد چهارمین روز شد

12/11/1400 11:21:00 ب.ظ

اعتصاب_کارگران شرکت موتورسازان تراکتورسازی تبریز وارد چهارمین روز شد ▪️اعتصاب کارگران «شرکت موتورسازان» تراکتورسازی تبریز در اعتراض به «پایین بودن سطح دستمزد و حقوق» و «عدم تحقق وعده‌های مدیریت شرکت» روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن ادامه یافت و وارد چهارمین روز شد.

کارگران «شرکت موتورسازان» تراکتورسازی تبریز در اعتراض به «پایین بودن سطح دستمزد و حقوق» و «عدم تحقق وعده‌های مدیریت شرکت» از روز شنبه دست از کار کشیده‌اند و اعتصاب کرده‌اند. این چندمین اعتراض این کارگران در سال اخیر است. چاپ اعتصاب کارگران «شرکت موتورسازان» تراکتورسازی تبریز در اعتراض به «پایین بودن سطح دستمزد و حقوق» و «عدم تحقق وعده‌های مدیریت شرکت» روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن ادامه یافت و وارد چهارمین روز شد. این چندمین اعتراض این کارگران در سال اخیر است.

این کارگران تاکنون پاسخ روشنی از سوی مسئولان این مجتمع تولیدی دریافت نکرده‌اند و به نوشته وب‌سایت خبری ایران‌کارگر، مدیرعامل مجتمع صرفا «اقدام به تعویض مدیران این کارخانه می‌کند» ولی همچنان از افزایش حقوق و سایر مطالبات حداقلی کارگران خبری نیست.

برخی از خواسته‌های این کارگران اعتصابی عبارتند از: افزایش حقوق به صورت اعمال در حکم کار، اجرای طبقه‌بندی مشاغل، تشکیل شورای کارگری، پرداخت حق بهره‌وری متناسب و به‌روز شده، امنیت شغلی و تبدیل وضعیت. کارگران «شرکت موتورسازان» تراکتورسازی تبریز آبان‌ماه امسال نیز در اعتراض به وضعیت حقوقی و شغلی خود در یکی از محوطه‌های این کارخانه دست به تجمع زده بودند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

عکس روز: سایه کرونا بر المپیک زمستانی | DW | 31.01.2022سایه کرونا بر المپیک زمستانی مجسمه هاکی روی یخ در نزدیکی یکی از مراکز برگزاری بازی‌های المپیک زمستانی در پکن. در حالی که بازی‌ها بزودی آغاز می‌شوند، خبرها حاکی از ده‌‌ها تست مثبت کرونا در میان ورزشکاران و دست‌اندرکاران برگزاری این رقابت‌ها است. عکس روز: هنوز باید جنگید.

بازداشت دست‌کم ۷ معلم در سومین روز اعتراضات سراسری معلمان

سیر صعودی مبتلایان به کرونا در ایران؛ ثبت حدود 29 هزار بیمار جدید طی یک روزطی شبانه‌‌روز گذشته 28 هزار و 995 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 30 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

امیکرون در ایران؛ پیش‌بینی ابتلای صد هزار نفر در روز، بازگشایی بخش‌های آی‌سی‌یویک مقام مسئول در وزارت بهداشت ایران با اشاره به این که شیوع کرونا در ایران «در مرحله اپیدمی تصاعدی» قرار دارد پیش‌بینی کرد آمار روزانه ابتلا در ایران تا صد هزار نفر هم برسد.

بایدن در واکنش به حمله موشکی‌ حوثی‌ها: هر روز برای رسیدگی به این تهدیدات با امارات در تماسیم🔺بایدن در واکنش به حمله موشکی‌ حوثی‌ها: هر روز برای رسیدگی به این تهدیدات با امارات در تماسیم ▪️جو بایدن در واکنش به حمله روز دوشنبه حوثی‌ها به امارات گفت که دولت او برای رسیدگی به این تهدیدها با امارات «تماس روزانه» داشته است. ⬇️ بیشتر بخوانید: تماس خیلی مهمه آفرین واقعا عماراتی ها به این تماس ها نیاز دارند،؛ پشتشان گرم میشود و ترسشان از هجوم ایران و نیروهای نیابتیش، کمتر و کمتر میشود. با همین فرمون برو جلو، عمو بایدن. مسعود بهنود، خاک بر سرت. منتظره برج الخلیفه را بزنند خیالش راحت باشه

واکنش‌های گسترده به یک «طرح تبعیض‌آمیز»؛ طرح خرید خدمت سربازی اجباری پس از دو روز لغو شددر پی واکنش‌های گسترده به طرح خرید سربازی اجباری، به مبلغ ۲۵۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان، گزارش‌ها از ایران حاکی از این است که این طرح دو روز پس از علنی شدن باز پس گرفته شده و اصلاح شده است. 'When Allah helps me and when the news of my dreams is spread all around the world then i get a lot of wealth, So I think that what is the use of all this wealth to me and I distribute this wealth' Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi!