اعتراضات مردم ارمنستان همچنان ادامه دارد؛ بازداشت معاون یک حزب و 189 معترض

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تظاهرات مردم ارمنستان علیه دولت در پایتخت این کشور همچنان ادامه دارد، 189 معترض و معاون حزب جمهوری‌خواه تا کنون بازداشت شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

تظاهرات مردم ارمنستان علیه دولت در پایتخت این کشور همچنان ادامه دارد، 189 معترض و معاون حزب جمهوری‌خواه تا کنون بازداشت شده‌اند.

تظاهرات مردم ارمنستان علیه دولت در ایروان، پایتخت این کشور برای چندمین روز پیاپی ادامه دارد.معترضین برخی از جاده‌ها و خیابان‌های ایروان را مسدود کرده‌اند.تظاهرات‌کنندگان به شکست ارمنستان در جنگ با آذربایجان و سیاست‌های نیکول پاشینیان، نخست وزیر این کشور اعتراض دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امیدواریم مدارس همچنان باز باشندوزیر آموزش و پرورش: *امیدواریم مدارس همچنان باز باشند *خداوند کمک کرد مدارس باز شدند *خیلی‌ها در زمان بازگشایی مدارس در صفحاتشان نوشتند که شما قاتل‌اید و چه و چه، اما خداوند کمک کرد مدارس باز شدند *جمعیت ۱۵ میلیون نفری آمدند و کرونا هم کم شد مدارس باز شد ولی محتوای کتب درسی همخوانی با خیلی رشته ها نداره به دانش آموزان فشار میاد مثلاً رشته ریاضی فیزیک ؛ درس عربی به چه کارش میخوره؟؟ یا کَسیکه میخواد بره دندانپزشکی و داروسازی هندسه به چه دردش میخوره !!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صلاح سرخی، فعال صنفی معلمان توسط اداره اطلاعات سقز بازداشت شدیک منبع مطلع به «ایران‌وایر» خبر داد که شامگاه امشب ١٠ اردیبهشت، شماری از نیروهای امنیتی وابسته به اداره اطلاعات سقز، به منزل صلاح سرخی یورش برده و بدون تشریح اتهامات انتسابی و حکم قضایی او را بازداشت کرده‌اند. اخبار_ایران معلمان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ادامه واکنش‌های اعتراضی به حضور پرویز پرستویی در آمریکاحضور پرویز پرستویی بازیگر شناخته‌شده ایرانی در آمریکا، همزمان با اکران فیلم «داستان‌های هزار و یک روز» با اعتراضات و واکنش‌های زیادی روبرو شده است.پرویز به سلیمانی افتخار میکنیم، به بودن در دنیایی که سلیمانی داشته افتخار میکنیم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی در ایالت نیومکزیکو؛ هشدار مقامات دربارۀ دوبرابر شدن اندازۀ «ابرآتش»آتش‌نشانان می‌گویند که حریق اکنون به یک «ابرآتش» تبدیل شده و با توجه به وضعیت آب و هوایی این خطر وجود دارد که وسعت منطقه آتش‌سوزی تا دوبرابر افزایش یابد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فوت‌و‌فن: لیدز-منچسترسیتی؛ رقابت نفس‌گیر ادامه دارد - BBC News فارسیدر یکی از مهمترین بازی‌های هفته سی و چهارم لیگ برتر انگلیس و در ادامه رقابت نفس‌گیر لیورپول و منچستر سیتی برای قهرمانی در این مسابقات، لیدزیونایتد میزبان آبی‌های منچستر بود. در فوت‌و‌فن این هفته، نگاهی انداخته‌ایم به نکات ویژه این بازی بزرگ.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

روز جهانی کارگر و روز معلم؛ حکایت سرکوب روزانهبازداشت‌، تهدید و احضار فعالان صنفی کارگری و معلم در آستانه تجمع سراسری همبستگی کارگران و معلمان که قرار است روز یازدهم اردیبهشت برگزار شود، شدت بیشتری گرفته است. روز_کارگر اعتراضات_صنفی گزارشی از javadroshana
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »