اعتراض مادران دیاربکری به رفتارنمایندگان حزب دموکراتیک خلق‌ها

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتراض مادران دیاربکری به رفتارن مایندگان حزب_دموکراتیک_‌خلق‌ها

مادرانی دیاربکری که در اعتراض به ربوده و اغفال شدن فررندانشان برای حضور در صفوف گروه تروریستی پ.ک.ک در مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر، تحصن کردند‌ه‌اند نسبت به رفتار نمایندگان این حزب واکنش دادند.گروهی از مادرانی که در اعتراض به ربوده و اغفال شدن فررندانشان برای حضور در صفوف گروه تروریستی پ.ک.ک به تحصن در مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها «ح.د.پ» در دیاربکر، ادامه می‌دهند، نسبت به برخورد نمایندگان این حزب با آن‌‌ها واکنش نشان دادند.

سلماز اوونچ یکی از این مادران که از شهر وان برای اعتراض به ربوده شدن فرزندش توسط گروه تروریستی پ.ک.ک به جمع مادران دیاربکری پیوسته است، در این زمینه به خبرنگار آناتولی با بیان این که فرزندش 5 سال پیش در سن 15 سالگی ربوده شده است، گفت: فرزندم را از ح.د.پ پس می‌خواهم تا زمانی که نگیرم از اینجا نخواهم رفت.

امی‌‌خان نیلی‌فرقه یکی دیگر از این مادران نیز اظهار داشت که تاکنون هیچ مسئولی از حزب ح.د.پ در این باره توضیحاتی ارایه نداده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر مسکن اسرائیل در اعتراض به قرنطینه و جلوگیری از مراسم مذهبی استعفا کردبه اعتقاد این وزیر اسرائیلی، محدودیت‌هایی که در پی اجرای قرنطینه دوم به وجود می آید از برگزاری مراسم مذهبی در آخر این ماه جلوگیری می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه اعتراض فعالان محیط‌زیست به جاده‌سازی در دامنه کوه سبلان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کووید-19 در آفریقای جنوبی به مرز 650 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در جمهوری آفریقای جنوبی با شناسایی 1579 مورد جدید به 649 هزار و 793 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 815 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان از افزایش آمار مبتلایان کرونا در این کشور به 38 هزار و 815 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 198 هزار و 148 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 198 هزار و 148 تن رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تا ساعاتی دیگر؛ مراسم امضای توافق‌های تاریخی صلح خاورمیانه در کاخ سفید به میزبانی پرزیدنت ترامپصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »