اعتراض مادران دیاربکری به رفتارنمایندگان حزب دموکراتیک خلق‌ها

25/06/1399 05:55:00 ب.ظ

اعتراض مادران دیاربکری به رفتارن مایندگان حزب_دموکراتیک_‌خلق‌ها

مادرانی دیاربکری که در اعتراض به ربوده و اغفال شدن فررندانشان برای حضور در صفوف گروه تروریستی پ.ک.ک در مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها در دیاربکر، تحصن کردند‌ه‌اند نسبت به رفتار نمایندگان این حزب واکنش دادند. - خبرگزاری آناتولی 15.09.

2020 دیاربکر/‌ خبرگزاری آناتولی گروهی از مادرانی که در اعتراض به ربوده و اغفال شدن فررندانشان برای حضور در صفوف گروه تروریستی پ.ک.ک به تحصن در مقابل دفتر حزب دموکراتیک خلق‌ها «ح.د.پ» در دیاربکر، ادامه می‌دهند، نسبت به برخورد نمایندگان این حزب با آن‌‌ها واکنش نشان دادند.

این مادران موسوم به « مادران دیاربکری» که هنگام ورود رمضیه توسون و صالحه آیدنیز نمایندگان حزب دموکراتیک خلق‌ها به همراه گروهی به ساختمان این حزب شعار « لعنت بر پ.ک.ک» و لعنت بر «ح.د.پ» از سردادند. سلماز اوونچ یکی از این مادران که از شهر وان برای اعتراض به ربوده شدن فرزندش توسط گروه تروریستی پ.ک.ک به جمع مادران دیاربکری پیوسته است، در این زمینه به خبرنگار آناتولی با بیان این که فرزندش 5 سال پیش در سن 15 سالگی ربوده شده است، گفت: فرزندم را از ح.د.پ پس می‌خواهم تا زمانی که نگیرم از اینجا نخواهم رفت.

وی که همچنان بر ح.د.پ و پ.ک.ک لعنت می‌خواند، گفت: نمایندگان حزب از درب ورودی وارد شده و از پشت ساختمان خارج‌ می‌شوند. امروز وجه زشت آن‌ها را دیدیم. دلمان خدشه‌دار شده است، نمایندگان بیایند و پاسخ دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دغدغه‌های ایران فردا ضرورت توسعه انگیزه‌های میهن‌دوستی | سید‌مصطفی هاشمی‌طبا

به خاطر دارم در اوایل پیروزی انقلاب، موضوع میهن‌دوستی، فرعی بر اهداف انقلاب تلقی می‌شد و حتی وقتی اساسنامه کمیته ملی المپیک به بزرگی که بعدها شهید شد ارائه شد، او از به‌کار‌بردن لفظ «ملی» انتقاد کرد و آن را نپذیرفت و حتی در طول یک یا دو دهه سرود معروف «ای‌ ایران» به‌نوعی بایکوت شد و برخی بزرگان سرود معروف «ما گل‌های خندانیم، فرزندان ایرانیم، ما سرزمین خود را مانند جان می‌دانیم» را برنمی‌تافتند. در همان حال، آرمان فلسطین و آزادی سرزمین فلسطین و قدس بحق ازجمله اهداف انقلاب اسلامی قرار گرفت و از همین رهگذر برکات و نیز زیان‌هایی متوجه انقلاب و کشورمان شد. در آن‌ موقع، چگونگی ارتباط آرمان آزادی فلسطین با سرزمین مادری‌مان تحلیل نشد. سؤال نشد که آرمان آزادی فلسطین به چه چیز بازمی‌گردد؟ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

وزیر مسکن اسرائیل در اعتراض به قرنطینه و جلوگیری از مراسم مذهبی استعفا کردبه اعتقاد این وزیر اسرائیلی، محدودیت‌هایی که در پی اجرای قرنطینه دوم به وجود می آید از برگزاری مراسم مذهبی در آخر این ماه جلوگیری می‌کند.

ادامه اعتراض فعالان محیط‌زیست به جاده‌سازی در دامنه کوه سبلان

شمار مبتلایان به کووید-19 در آفریقای جنوبی به مرز 650 هزار نفر رسیدشمار مبتلایان به کرونا در جمهوری آفریقای جنوبی با شناسایی 1579 مورد جدید به 649 هزار و 793 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 815 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان از افزایش آمار مبتلایان کرونا در این کشور به 38 هزار و 815 نفر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

شمار قربانیان کرونا در آمریکا به 198 هزار و 148 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در آمریکا به 198 هزار و 148 تن رسید

تا ساعاتی دیگر؛ مراسم امضای توافق‌های تاریخی صلح خاورمیانه در کاخ سفید به میزبانی پرزیدنت ترامپصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.