اعتراف جاسوسان جمهوری اسلامی در آمریکا؛ جاسوسی با طعم غذاهای ایرانی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 55 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

مجید قربانی پیش از بازداشت به اتهام جاسوسی برای ایران، کارمند رستوران ایرانی به نام دریا در منطقه «اورنج کانتی» لس‌آنجلس بوده است گزارش نیلوفر رستمی درمورد این متهم به جاسوسی برای ایران و صحبتهای برخی همکاران سابق او را در ایران وایر بخوانید👇 اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، در ۱۳ ژانویه ۲۰۱۹ درباره مجید قربانی، کارمند رستوران دریا نوشت که او «با ریش بلند خاکستری‌‌اش بشقاب‌های برنج و کباب را برای مشتریان دریا سرو می‌کرده است.»

کارمندی از رستوران دریا به لس‌آنجلس تایمز با تاکید براینکه او اجازه صحبت با رسانه‌ها را ندارد و فقط می‌تواند کوتاه صحبت کند، گفته بود آقای قربانی مرد خوب شناخته شده‌ و سخاوتمندی در میان همکارانش بوده و به همکارانش که مشکل مالی داشتند پول قرض می‌داده است. گفته میشود احمدرضا محمدی دوستدار، در تاریخ هشتم اکتبر ۲۰۱۹،اتهام خود مبنی بر فعالیت به عنوان عامل دولت ایران و توطئه علیه شهروندان آمریکایی را پذیرفته است. همچنین مجید قربانی، متهم دیگر این پرونده در تاریخ چهارم نوامبر اتهام خود مبنی بر نقض قوانین اقتصادی در شرایط اضطراری بین‌المللی و نقض قوانین معاملات مالی و تحریم‌ ایران را پذیرفت.

همچنین جسی کو لیو، دادستان ناحیه کلمبیا آمریکا گفته است: «دولت ایران فکر می‌کرده که با فرستادن یکی از عواملش به اینجا و همکاری با یک فرد دیگر که اینجا اقامت دائم دارد، می‌تواند با تعقیب افرادی اطلاعات بر علیه آنها جمع کند و بدون پاسخگویی از رفتارش عبور کند.» براساس این اعترافات، در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۷، قربانی در تظاهرات دوستداران مجاهدین خلق در شهر نیویورک شرکت کرده و از شرکت‌کنندگان در این تظاهرات از جمله سران مجاهدین خلق عکس گرفت. این تظاهرات علیه فعالیت‌های رژیم ایران بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اون دوستی که ترجمه می‌کردند حین ترجمه «ریش بلند» به جای «سبیل ضخیم» براشون سوال نشد این بابا که تو عکسش ریش نداره، سبیل داره؟

ریدمانی بنام لاتاری حتی هویت ایرانیان مهاجر را هم بهم زده و هدف وطن پرستی را دچار مشکل ساخته

حرومزاده های اینترنشنال

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه سپاه در محکومیت تحریم‌های آمریکا| مصمم‌تر از گذشته به مقابله با شیطان بزرگ خواهیم پرداخت- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسپاه پاسداران در بیانیه‌ای با محکوم کردن تحریم‌های اخیر آمریکا علیه ایران اسلامی، گفت: مصمم تر از گذشته به مقابله با امریکا و شیطان بزرگ خواهیم پرداخت. ۴۰ ساله میگین مقابله.. یهبار نحوهمقابله رو هم توضیح بدین دیگه.. پهپاد میزنین؟؟؟ یا چی؟؟؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌های متضاد احزاب آلمان به کاهش تعهدات برجامی ایران | DW | 06.11.2019کاهش گام‌به‌گام تعهدات برجامی ایران واکنش‌های گوناگون احزاب آلمان را در پی داشته است. حزب سبزها از دولت آلمان خواسته است در راه حفظ برجام بکوشد. یکی از نمایندگان حزب سوسیال مسیحی مسئله تحریم را مطرح کرده است. لطفاً به جمهوری اسلامی از این بیشتر باج ندهید رژیم ایران اصلاح پذیر نیست لطفا ،یه مصاحبه با آقای نوری پور انجام بدید تا دلایل شون رو شرح بدهند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مردی عراقی به جاسوسی از پناه‌جویان اهوازی برای جمهوری اسلامی متهم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مصمم‌تر از گذشته به مقابله با آمریکا و شیطان بزرگ خواهیم پرداختسپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت اقدام شکست‌خورده اخیر رژیم تروریستی آمریکا در تحریم ستاد کل نیروهای مسلح و تعدادی از فرماندهان و مقامات لشکری کشورمان، این اقدام را تحریک آمیز و موجب مصمم تر شدن نیروهای مسلح و مدافع انقلاب برای عملیاتی کردن سناریوهای مورد نظر و متناسب برای مقابله با شیطان بزرگ و متحدان کاخ‌ سفید دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رویای اردوغان برای دستیابی به سلاح اتمی«پنجاه کلاهک_اتمی آمریکا از زمان جنگ سرد در ترکیه مستقر است. بی‌میلی به خروج آن‌ها از خاک ترکیه و تمایل اردوغان به تاسیس زرادخانه اتمی نشانه‌ای است از گروگان گرفتن این بمب‌ها...» بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی‌اصغر فریدی، روزنامه‌نگار: AliFaridi14 AliFaridi14 اوباما در اواخر دوره خودش به شدت دنبال خروج این کلاهکها از اینجرلیک بود؛ به خصوص بعد کودتای ساختگی ارتش که منجر به مستحکمتر شدن جایگاه و قدرت اردوغان شد، واقعیت اینه که با توجه به تنشها و عملیات چریکی در ترکیه حضور این کلاهکها در خاورمیانه مثل بمب ساعتی برای کل منطقه میمونه AliFaridi14 مردک سودای امپراطوری جعلی عثمانی را در سر نپروران
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پدافند هوایی ارتش یک پهپاد را در بندر ماهشهر ساقط کردپدافند هوایی ارتش یک پهپاد را در بندر ماهشهر ساقط کرد سامانه‌های پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساعاتی پیش، بعد از شناسایی یک پرنده ناشناس در آسمان بندر ماهشهر آن را ساقط کردند. CNN Israel is behind it مشقی بوده امیر صباحی‌فرد: پهپاد متجاوز قبل از رسیدن به اماکن حساس منهدم شد فرمانده نيروي پدافند هوايي ارتش: ما بارها اخطار داده‌ایم که شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور با آمادگی کامل، قاطعانه با هرگونه تجاوز به حریم هوایی کشور پاسخ خواهد داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »