اعتصاب شهروندان اسرائیلی در اعتراض به تجاوز جمعی به یک دختر ۱۶ ساله

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

اعتصاب شهروندان اسرائیلی در اعتراض به تجاوز جمعی به یک دختر ۱۶ ساله جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

هزاران نفر از شهروندان مرد و زن اسرائیلی روز یکشنبه در اعتراض به خشونت‌های جنسی علیه زنان در این کشور دست به اعتصاب زدند. بهانه اصلی این اعتراض مدنی محکومیت تجاوز گروهی به یک دختر نوجوان از سوی ۳۰ نفر است که به تازگی افکار عمومی در اسرائیل را تحت تاثیر قرار داده است.

از سوی دیگر آژانس یهود، سازمانی شبه دولتی که مسئولیت میزبانی از مهاجران را برعهده دارد، اعلام کرد که ظهر روز یکشنبه برای همراهی با فراخوان پایان خشونت نسبت به زنان فعالیت‌‌های خود را متوقف کرد. بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل واقعه را «شوک آور» توصیف کرده و گفته است که این تنها جنایت بر ضد یک دختر جوان نیست بلکه جنایت بر ضد بشریت است و باید به شدت محکوم شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تقدیر وزیر بهداشت از یک مداح اهل بیت به دلیل ایجاد طرحی نو در عزاداریتقدیر وزیر بهداشت از یک مداح اهل بیت به دلیل ایجاد طرحی نو در عزاداری وزیر بهداشت در پیامی از حاج محمود کریمی به دلیل ایجاد طرحی نو در عزاداری در تهران تقدیر کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

یک نهنگ در ساحل سیرک به گل نشست
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است🔺ایالات متحده با ارائه کمک‌های مالی خارجی در واکنش به پاندمی کرونا، در جهان پیشتاز است ⚡️وزارت خارجه آمریکا می‌گوید ایالات متحده با ارائه کمک‌های خارجی در واکنش به پاندمی کرونا در جهان پیشتاز است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به مرز 24 میلیون نفر رسیدشمار افراد مبتلا به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان به 23 میلیون و 395 هزار و 542 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 37 هزار و 999 نفر رسیدوزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور به 37 هزار و 999 نفر افزایش یافته است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

انکار هولوکاست در محل کشتار صدها نفر به دست نازی‌ها در فرانسهسربازان آلمان نازی در روز ۱۰ ژوئن سال ۱۹۴۴ میلادی ۶۴۲ نفر از ساکنان روستای «ارادور» را کشتند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »