اعتراضات اصفهان: تردد و توقف در حاشیه زاینده‌رود ممنوع شد

11/09/1400 06:33:00 ب.ظ

در ادامه اقدامات مقام‌های استان اصفهان برای جلوگیری از شکل‌گیری تجمع اعتراضی در روز جمعه ۱۲ آذرماه، پلیس راهور تردد و توقف در حاشیه زاینده رود را ممنوع اعلام کرد. اخبار_ایران اعتراضات_اصفهان

سرهنگ «محمدرضا محمدی»، رییس پلیس راهور استان اصفهان به « ایمنا » گفت از ساعت پنج صبح فردا جمعه ۱۲...

سرهنگ «محمدرضا محمدی»، رییس پلیس راهور استان اصفهان به « ایمنا » گفت از ساعت پنج صبح فردا جمعه ۱۲ آذر در حاشیه زاینده‌رود و در مسیرهای منتهی به پل «خواجو» ممنوعیت تردد و توقف اعمال می‌شود. او گفت: «این ممنوعیت از شرق پل خواجو در محدوده پل غدیر در هر دو طرف رودخانه به سمت پل خواجو و از سمت غرب از میدان انقلاب و هتل پل به سمت پل خواجو و خیابان‌ها و کوچه‌های منتهی به زاینده‌رود از هر دو سمت شمال و جنوب ممنوعیت تردد و توقف اعمال خواهد شد.»

این اقدام در پی انتشار فراخوانی در شبکه‌های اجتماعی برای برگزاری تجمع اعتراضی و نماز جمعه بر بستر خشک زاینده‌رود انجام می‌شود. در این فراخوان نوشته شده بود نماز که آزاد است و از شهروندان اصفهانی خواسته شده بود به صورت میلیونی برای برگزاری نماز اعتراضی در بستر زاینده‌رود شرکت کنند.

منتشر کنندگان فراخوان از مردم خواسته‌ بودند: «با یک چشم بسته، نماد حمایت از مجروحان اصفهان، در تجمع شرکت کنند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

وضعیت فعلی سیاست خارجی کشور برآمده از کدام سیاست اصولگراهاست؟

معاون عربی و آفریقایی وزارت خارجه دولت اصلاحات گفت: وضعیت فعلی ایران نمایانگر این موضوع است که ریشه مشکل یا مشکلات در جای دیگری نهفته است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

طالبان: حادثه در بین محافظین سرحد افغان و ایرانی در ولایت نیمروز کنترول شدخبرگزاری محترم لطفا از نفس های آخر دریاچه اورمیه هم توییت بزارین از کشور دوست و برادر ترکیه هم خواستار کمک فوری برای خشک نشدن کامل این دریاچه هستیم و الا غرب آزربایجان با خاک و نمک یکسان خواهد شد ‌صدای ما را به دولت دوست و برادر ترکیه برسانید. این درگیری براساس یک سوء تفاهم رخ داده و قضیه حل شده طالبان هم گفتن که سوء تفاهم بوده بدنبال تفرقه بین دو ملت و دولت‌ نباشیم درگیری مرزی اگرچه کاری نادرستی بود که از طرف طالبان صورت گرفت اما روابط دو کشور ایران وافغانستان مهم تر ازین قضیه هاست وبا این در گیری کوچک این رابطه قطعا بهم نمیخورد

حکم محکومین در بخش اول پرونده «کرسنت» در مرحله اجرای احکام استقوه قضائیه اعلام کرد که حکم محکومین در بخش اول پرونده کرسنت صادر شده و در مرحله اجرا است.

بارش برف و باران در کشور/کاهش غلظت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتیبارش برف و باران در کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا با اشاره به کاهش دما و وزش باد و رعد و برق برای امروز (۱۰ آذر)، در عین حال از پیش‌بینی کاهش غلطت آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به دلیل فعالیت سامانه بارشی خبر داد.

کشف یک بمب دست‌ساز در نزدیکی محل اقامت سفیر آمریکا در ایسلندسه مرد در ایسلند پس از کشف یک بمب دست‌ساز در یک منطقه مسکونی در ریکیاویک، پایتخت این کشور بازداشت شدند.

افزایش آگاهی درباره تولید زباله؛ از درخت کریسمس آشغالی در لندن رونمایی شدسازندگان این درخت امیدوار هستند تا با این اقدام به اصلاح الگوهای رفتاری در زمینه تولید زباله کمک کنند.

گروسی: غنی‌سازی ۹۰ درصدی در ایران وجود ندارد/ امیدوارم به‌زودی به توافق برسیممدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گفت‌وگویی به سوالاتی پیرامون مذاکرات احیای توافق هسته‌ای در وین، فعالیت آژانس در ایران و تحولات برنامه هسته‌ای ایران پاسخ داد. گروسی غلط کرد با بقیه مذاکره کننده ها این احمقها تا زمانی که پرل هاربر مجددا برایشان اتفاق نیفتد آدم نخواهند شد. هر چی به سرشان بیاید حقشان است.