اعتراض سازمان ملل به خشونت اسرائیل علیه خبرنگاران در غزه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد اعلام کرد نظامیان اسرائیل طی 6 ماه گذشته تنها در نوار غزه 30 روزنامه‌نگار را مجروح کرده‌اند.

میشل باشله، کمیسر عالی سازمان ملل در افتتاحیه چهل و دومین نشست شورای حقوق بشر گزارش خود درباره اراضی اشغالی فلسطین و وضعیت انسانی در غزه را ارائه کرد.«نظامیان اسرائیل طی 6 ماه گذشته تنها در نوار غزه 30 خبرنگار را مجروح کرده‌اند. شورای حقوق بشر در تاریخ 22 مارس سال جاری پیش‌نویس قطعنامه‌ علیه اسرائیل را تصویب کرد.

«نظامیان اسرائیل نیز با گاز اشک‌آور، تجیزات نظامی و ماشین‌ آب‌پاش مقابله کردند. از 22 مارس سال جاری تا کنون 13 فلسطینی از جمله پنج کودک کشته شدند. از آغاز این تظاهرات نیز 189 فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل کشته شده‌اند. مصدومیت 263 کودک با تجهیزات نظامی نیز برای آنها باعث نگرانی بزرگی شده است. لازم به ذکر است حمله نظامیان اسرائیل به شرکت کنندگان در راهپیمایی بازگشت بزرگ فلسطینیان در نوار غزه منجر به زخمی شدن مصطفی حسونه عکاس خبرگزاری آناتولی شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کوله‌های آبی مقابل سازمان ملل، یادمانی از مرگ و میر کودکان در جنگ‌۳۷۵۸ کوله‌پشتی مدرسه توسط صندوق کودکان ملل متحد، یونیسف برای نشان دادن عمق فاجعه مرگ و میر کودکان در اثر جنگ‌ها و درگیری‌ها در مقابل مقر سازمان ملل متحد در نیویورک چیده شده است. این چیدمان تلنگری است برای افکار عمومی و نمادی است از آنچه جنگ‌‌ بر سر کودکان جهان آورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سازمان ملل: کشتار و شکنجه در ونزوئلا ادامه داردکمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد ماه ژوئیه با انتشار جزئیاتی از شواهد بدست آمده از جوخه های مرگ که هدایت آنرا نیروهای ویژه امنیتی در ونزوئلا موسوم به FAES بر عهده دارند با استناد به گزارش یک دیده بان غیر دولتی قربانیان خشونت ها در این کشور از ۵۷ مورد جدید اعدام غیر قانونی خبر داده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض جمعی از فعالان رسانه‌ای نسبت به صدور احکام قضایی علیه فعالان کارگریجمعی از فعالان رسانه‌ای با انتشار نامه‌ای خطاب به ابراهیم رئیسی با اعتراض نسبت به احکام صادر شده برای فعالان مدنی و کارگری نوشتند که این احکام «شائبه سرکوب مطالبات کارگران مستضعفی را القا می‌کند که ماه‌ها حقوق عقب‌افتاده دارند».
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض اهل سنت به بازداشت اساتید حوزه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد به افزایش ۲۲ درصدی شهریهاعتراض دانشجویان دانشگاه آزاد به افزایش ۲۲ درصدی شهریه دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد با تشکیل کمپین 'نه به افزایش شهریه علوم پزشکی' نسبت به افزایش ۲۲ درصدی شهریه این رشته‌ها برای سال جاری اعتراض کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سازمان جهانی بهداشت: هر ۴۰ ثانیه یک نفر در جهان بر اثر خودکشی جان می‌بازدآمار سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که بخش زیادی از خودکشی ها در کشورهایی انجام می گیرد که ساکنان آن درآمد کم و متوسط دارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »