اعتراف وزارت ورزش به تقابل مردم و حاکمیت در مساله اسرائیل

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مدیرکل روابط بین‌الملل وزارت_ورزش درگفت‌وگو با رادیو ورزش گفت:«مردم ایران درقضیه اسرائیل، نظری همسو با دولت وحاکمیت ندارند.» این نخستین بار است که یک مقام عالی ورزش ایران به صراحت در این مورد سخن میگوید. گزارشyounesipour 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

«فرشید طهماسبی»، مدیر کل روابط بین‌الملل وزارت ورزش و جوانان در گفت‌وگو با «رادیو ورزش» گفت: «مردم ایران در قضیه اسرائیل، نظری هم‌سو با دولت و حاکمیت ندارند.»

«غلامحسین غیب‌پرور»، رییس پیشین بسیج کل کشور از موضع خادم انتقاد کرده و گفته بود: «این‌جا عرصه‌ای نیست که فکر کنند حرفی بزنیم و تستی بکنیم و اگر که جواب مثبت گرفتیم، گام‌های بعدی را برمی‌داریم. قطعا گامی نخواهد بود، چون در همان گام اول، آن قدم‌ها را خرد می‌کنیم.

۱۶ بهمن ۱۳۹۸، «ایران‌وایر» به اطلاعاتی دست یافت که نشان می‌داد وزارت ورزش و جوانان به تمامی فدراسیون‌های ورزشی دستور داده است برنامه رقابت‌های جهانی که تیم‌ها یا ورزشکاران اسرائیلی در آن‌ها حضور دارند را در اسرع وقت تهیه و به وزارت ورزش تقدیم کنند. دلیل آن، تلاش برای جلوگیری از اعزام ورزشکاران و عدم رویارویی با رقبای اسرائیلی بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

younesipour پس چرا به خواست ملت تمکین نمی کنید

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزارت امنیت میهن آمریکا: رژیم ایران در مورد کرونا اطلاعات غلط منتشر می‌کند و به گسترش توانایی‌های تروریستی خود ادامه می‌دهد♦️ وزارت امنیت میهن آمریکا: رژیم ایران در مورد کرونا اطلاعات غلط منتشر می‌کند و به گسترش توانایی‌های تروریستی خود ادامه می‌دهد این اطلاعات غلط است؟! تروریست هم رئیس جمهور و دولت فعلی امریکاست! درب وزارت امنیت میهن امریکا را 'گِل'بگیرید! دولت امریکا تروریست است چون قاسم سلیمانی ما را ترور کرد دولت امریکا تروریست است چون از تروریسم دولتی اسرائیل حمایت میکند دولت امریکا تروریست است چون به عربستان سلاح می دهد تا یمنی ها را بمباران کند... یک تحریم دیگه لازمه. تحریم مخابرات ایران و قطع دسترسی به شبکه اینترنت. تکنولوژی در دست افراد بدذات خطرناک تر از دادن چاقو دست یک قاتل جانیه.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اظهارات مداخله‌جویانه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره ایراناظهارات مداخله‌جویانه سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره ایران: آمریکا نگران وخیم‌تر شدن وضعیت کووید-۱۹ در ایران است و ما همان‌طور که در ماه فوریه هم گفتیم، پیشنهاد کمک‌مان را تکرار می‌کنیم! ادمین خوشم اومد با زیرکی سخنان آنها را به گوش مردم میرسونی 😂😂 اون کلمه ی مداخله جویانه هم فرمالیته است میبخشیمت . 👍👍 کارهای شما در منطقه مداخله جویانه ست , اینا که میخوان کمک کنند چه اشکال داره ؟! پیمان_نوین پس برنامه پیشنهادی ایران برای صلح آذربایجان و ارمنستان نیز مداخله جویانه ست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

وزارت خارجه آمریکا: جمهوری اسلامی آزار جامعه بهائی را پایان دهدوزارت خارجه آمریکا: جمهوری اسلامی آزار جامعه بهائی را پایان دهد وزارت خارجه ایالات متحده با انتشار ویدئویی در مورد نقض آشکار حقوق شهروندان بهائی در ایران، از رژیم جمهوری اسلامی خواست که به این آزارهای خشونت‌بار پایان دهد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان رخ داده است، ابراز نگرانی کردوزارت امور خارجه ترکیه از رویدادهایی که در پی انتخابات پارلمانی قرقیزستان در 4 اکتبر رخ داده است، ابراز نگرانی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دورکاری ادارات، از شیوع کرونا جلوگیری می‌کند/ دولت ۵۵ درصد باقیمانده برداشت از صندوق توسعه ملی را در اختیار وزارت بهداشت قرار دهدیک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که دورکاری و استفاده از دولت الکترونیک می‌تواند در این شرایط بسیار مهم باشد، گفت: تعطیلی موارد غیرضروری که می‌تواند به صورت دورکاری انجام شود و استفاده از بستر اینترنت، از شیوع بیشتر این بیماری جلوگیری می‌کند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده نگران بدتر شدن وضعیت کرونا در ایران است؛ آماده کمک هستیم♦️ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: ایالات متحده نگران بدتر شدن وضعیت کرونا در ایران است؛ آماده کمک هستیم ▪️مایک پمپئو ۱۱ فروردین گفته بود که آمریکا بارها پیشنهاد کمک به مردم ایران را داده اما جمهوری اسلامی آنها را رد کرد. ملت_ایران میگویند : اگر پهبادهایتان را بلند کنید و ملایان را پائین بکشید دیگر هیچ مانعی برای کمک رسانی به ملت_ایران بر سر راهتان وجود نخواهد داشت و در ضمن ملت_ایران تا ابد از شما تشکر و قدردانی خواهند کرد . در غیر اینصورت این حرفها فقط در حد تعارف است نه بیشتر . KINGVALA نیازی به ریا کاری نیست! اولا بفکر بیشمار مبتلایان و بفکر بستگان بیش از 210 هزار قربانی کرونا در امریکا باشید ثانیا مرا بخیر تو امید نیست شر مرسان! شما هیکل نحس اتان را از جلوی تجارت ایران با دیگر کشورها کنار بکشید اوضاع درست خواهد شد میخوای یه بازنگری تو آمار کشورت داشته باش
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »