اعتراض معلمان رقه به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

03/03/2021 03:06:00 ب.ظ

#اعتراض معلمان #رقه به #ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

اعتراض, رقه

اعتراض معلمان رقه به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

معلمان دو مدرسه در رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

03.03.2021رقه/خبرگزاری آناتولیمعلمان دو مدرسه بزرگ در شمال رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند.صدها دانش‌آموز این مداراس نیز از معلمان خود حمایت کردند.فعالان مدنی و سیاسی در سوریه نیز معلمان را به برگزاری تظاهرات گسترده در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک فراخواندند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍

اقدام جدید مقامات قضایی اصفهان؛ اعتراض به کم‌آبی هم به فهرست ممنوعیت‌ها افزوده شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چقدر حق داریم !

اعتراض نمایندگان مجلس به قالیباف به خاطر 'تغییر قانون بودجه' | DW | 24.04.2021جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به قالیباف خواستار پاسخگویی او درباره دستکاری قانون بودجه پس از تصویب آن شدند. نویسندگان نامه می‌گویند جدول‌ها و ردیف‌های بودجه پس از تصویب در مجلس بدون اطلاع نمایندگان تغییر کرده است. . قالیباف نمایندگان مجلس رو به تخمش حساب نمیکنه در مملکتی که جای متهم و شاکی عوض میشه این که چیزی نیست! مجتبی زنگ زده خالیباف، اونم تغییر داده بقیه رو هم به تخمش حساب نکرده! وقتی یک جنایتکار که ده هانفرو تو دانشگاه کشته و دزدی هاش رو همه میدونن میشه رییس مجلس واسه همین کار هاست! نتیجه : بر سر دراین مجلستان من ریدم!!

بازداشت یک معلم به خاطر اعتراض به سند همکاری ایران و چین

اعتراض یک شهروند در کرج به کشتار بلوچستان به شیوه دختران خیابان انقلاب

معلمان دو مدرسه در رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.هم‌زمان با روز جهانی بزرگداشت «قربانیان تبعید» در آخرین یکشنبه ماه آوریل و یک‌هفته پس از اعلام نتیجه دادگاه تجدیدنظر فرانسه بر پرونده قتل «سارا حلیمی» پزشک یهودی که ۴ آوریل ۲۰۱۷ توسط همسایه مسلمان خود به قتل رسید، هزاران شهروند فرانسه در شهرهای مختلف این کشور تظاهرات اعتراضی برگزار کردند.Share via Email Print this page کشاورزان در اصفهان و همچنین در استان‌هایی چون چهارمحال و بختیاری به مدیریت آب در ایران اعتراض دارند.محمدباقر قالیباف در میان جمعی از نمایندگان مجلس یازدهم بیش از ۱۰۰ نماینده مجلس شورای اسلامی در نامه به محمدباقر قالیباف نوشته‌اند که جدول‌ها و ردیف‌های قانون بودجه سال ۱۴۰۰ حدود یک ماه پس از تصویب و نهایی شدن"به کرات" و به طور غیر شفاف تغییر داده شده است.

پ.گ/پ. پس از چهار سال پیگیری قضایی، دادگاه تجدیدنظر تعیین کرد، قاتل «مسئولیت کیفری» ندارد؛ چون تحت تاثیر ماری‌جوانا بوده است.ک.» وی همچنین مدعی شد، در جلسات نمایندگان کشاورزان این موضوع گوشزد و مورد قبول آنها قرار گرفته است.ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند. کوبیلی فریاد «الله اکبر» می‌‌کشید و سارا را کتک می‌زد. 03. در ادامه نامه به قالیباف آمده است: «جنابعالی مستحضرید که بر اساس آئین‌نامه داخلی مجلس، همه ردیف‌ها و جداول و پیوست‌ها و نیز تغییرات مدنظر شورای محترم نگهبان بایستی به تصویب صحن مجلس برسد و در این خصوص حق نماینده قابل واگذاری به غیر نیست.

03.» قاتل به آپارتمان خود رفت و صدای قرآن خواندنش بلند شد؛ سارا هم بی‌جان کف زمین افتاده بود. به نظر می‌رسد هشدار دادستان اصفهان در واکنش به فراخوان‌های اخیر در فضای مجازی برای تجمع در غرب و شرق اصفهان به منظور جلوگیری از آن چه کشاورزان برداشت‌های غیرقانونی از رودخانه زاینده‌رود می‌نامند، صورت گرفته است.2021 رقه/خبرگزاری آناتولی معلمان دو مدرسه بزرگ در شمال رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ. پیگیری‌های قضایی ادامه پیدا کرد تا در سال ۲۰۱۹ دادگاه اعلام کرد قاتل به دلیل استعمال ماری‌جوانا مسئولیت کیفری ندارد.گ/پ. ♦️ویدئو کوتاه|.ک. کوبیلی، مهاجر آفریقایی از کشور مالی، پس از قتل سارا بازداشت شد و در اختیار پلیس جنایی پاریس قرار گرفت. کلیات لایحه بودجه با تغییرات کمیسیون تلفیق در کمال ناباوری با رای مخالف اکثریت نمایندگان رد شد.

ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند. صدها دانش‌آموز این مداراس نیز از معلمان خود حمایت کردند. ۱۰آوریل۲۰۱۷ کوبیلی مقابل قاضی جنایی در حالی‌که قتل را پذیرفت که انگیزه‌های «یهودستیزی» را انکار می‌کرد و گفت احساس می‌کرد تحت تاثیر یک نیروی خارجی قرار گرفته است. فعالان مدنی و سیاسی در سوریه نیز معلمان را به برگزاری تظاهرات گسترده در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ. در سپتامبر ۲۰۱۷ دادستان پذیرفت که قتل سارا بر اساس انگیزه‌های یهودستیزانه اتفاق افتاده است؛ تا بالاخره در فوریه ۲۰۱۸ بازپرس پرونده ماهیت ضدیهودی بودن قتل را پذیرفت و آن را کرد .گ/پ. قالیباف و نادران متهم به دستکاری قانون بودجه علی خضریان که امروز متن نامه بیش از ۱۰۰ نماینده معترض را منتشر کرد چند روز پیش برای نخستین‌بار در یک پیام توئیتری خطاب به قالیباف و نادران دستکاری در قانون بودجه را فاش کرده بود.

ک. اواخر سال ۲۰۱۹ همین تصمیم توسط دادگاه تجدیدنظر پاریس تایید شد و پرونده به دادگاه تجدیدنظر فرانسه رفت؛ یعنی آخرین مرحله تجدیدنظرخواهی که قرار شد در آوریل ۲۰۲۱ نتیجه را اعلام کند.ک فراخواندند. شبکه حقوق بشر سوریه اعلام کرد که گروه تروریستی ی. آن‌ها قاتل را در شرایط نامتعادل روانی برآورد کردند و همین مساله باعث.پ.گ/پ. در همین زمینه:.

ک.ک از تاریخ 1 ژانویه تا 15 فوریه دستکم 61 معلم را در حسکه، رقه و دیرالزور که برنامه درسی تحمیلی آنها را اجرا نکردند ربوده است. .