اعتراض, رقه, ظلم, رقه, سوریه, گروه تروریستی پ.ک.ک

اعتراض, رقه

اعتراض معلمان رقه به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

#اعتراض معلمان #رقه به #ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

03/03/2021 03:06:00 ب.ظ

اعتراض معلمان رقه به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک

معلمان دو مدرسه در رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند. - خبرگزاری آناتولی

03.03.2021رقه/خبرگزاری آناتولیمعلمان دو مدرسه بزرگ در شمال رقه در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک و مجبور کردن آنها به جنگ، تظاهرات کردند.صدها دانش‌آموز این مداراس نیز از معلمان خود حمایت کردند.فعالان مدنی و سیاسی در سوریه نیز معلمان را به برگزاری تظاهرات گسترده در اعتراض به ظلم و زورگویی گروه تروریستی ی.پ.گ/پ.ک.ک فراخواندند.

انتقاد ورزشکار کره‌ای از طلای فروغی: «چگونه یک تروریست می‌تواند مقام اول را کسب کند؟» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند درگذشت دوبلور دیگری با کرونا + نمونه صدا ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍

اقدام جدید مقامات قضایی اصفهان؛ اعتراض به کم‌آبی هم به فهرست ممنوعیت‌ها افزوده شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چقدر حق داریم !

اعتراض نمایندگان مجلس به قالیباف به خاطر 'تغییر قانون بودجه' | DW | 24.04.2021جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به قالیباف خواستار پاسخگویی او درباره دستکاری قانون بودجه پس از تصویب آن شدند. نویسندگان نامه می‌گویند جدول‌ها و ردیف‌های بودجه پس از تصویب در مجلس بدون اطلاع نمایندگان تغییر کرده است. . قالیباف نمایندگان مجلس رو به تخمش حساب نمیکنه در مملکتی که جای متهم و شاکی عوض میشه این که چیزی نیست! مجتبی زنگ زده خالیباف، اونم تغییر داده بقیه رو هم به تخمش حساب نکرده! وقتی یک جنایتکار که ده هانفرو تو دانشگاه کشته و دزدی هاش رو همه میدونن میشه رییس مجلس واسه همین کار هاست! نتیجه : بر سر دراین مجلستان من ریدم!!

بازداشت یک معلم به خاطر اعتراض به سند همکاری ایران و چین

اعتراض یک شهروند در کرج به کشتار بلوچستان به شیوه دختران خیابان انقلاب