اعتراض های آمریکا؛ انتقاد از حضور ترامپ در یک مکان مذهبی

سراسقف کاتولیک واشنگتن به شدت از حضور دونالد ترامپ در یک مکان مذهبی انتقاد کرده و ضمن 'شرم آور' خواندن این اقدام، هدف از آن را 'انحراف افکار عمومی' دانسته است.

02/06/2020 11:09:00 ب.ظ

سراسقف کاتولیک واشنگتن به شدت از حضور دونالد ترامپ در یک مکان مذهبی انتقاد کرده و ضمن 'شرم آور' خواندن این اقدام، هدف از آن را 'انحراف افکار عمومی' دانسته است.

سراسقف کاتولیک واشنگتن به شدت از حضور دونالد ترامپ، رییس جمهوری آمریکا در یک مکان مذهبی انتقاد کرده و ضمن 'شرم آور' خواندن این اقدام، هدف از آن را 'انحراف افکار عمومی' دانسته است. دونالد ترامپ و همسرش سه شنبه از معبد یادبود پاپ ژان پل دوم در واشنگتن دیدار کردند.

روز گذشته دونالد ترامپ از به کارگیری ارتش برای پایان دادن به ناآرامی ها خبر داده بود.این در حالیست که بسیاری از شهرهای آمریکا مانند واشنگتن، نیویورک و لس آنجلس دوشنبه هم شاهد برگزاری تظاهرات در اعتراض به کشته شدن جورج فلوید بودند.اعتراض ها به کشته شدن جورج فلوید که حین بازداشت جانش را از دست داد از ۲۵ مه،‌ ۵ خرداد در دست کم ۷۵ شهر آمریکا در جریان است و گاه با خشونت میان پلیس و تظاهرکنندگان همراه بوده است.

مجسمه کریستوف کلمب در بالتیمور به دست معترضان آمریکایی تخریب شد فرمانده نیروی دریایی سپاه: در خلیج فارس شهرهای زیرزمینی داریم گفتگو با مریم روحانی، مشهورترین دختر ترمیم‌کنندۀ رنگ خودرو در ایران

بیشتر از چهارهزار نفر در این تظاهرات بازداشت شده اند و ده ها نفر هم به خاطر اصابت گلوله پلاستیکی یا استنشاق گاز اشک آور مجروح شده اند.مقام های پلیس هم از کشته شدن یک مامور پلیس در لاس وگاس و مجروح شدن چهار مامور دیگر در شهر سنت لوییس در ۲۴ ساعت گذشته خبر داده اند.

آقای ترامپ گروه های افراطی چپ گرا، آنارشیست ها و گروه های آشوب طلب را در این ناآرامی ها مقصر می داند.دونالد ترامپ دیروز در سخنانش از فرمانداران و شهرداران خواست با به کارگیری نیروی پلیس و گارد ملی بر خیابان ها تسلط پیدا کنند.او همچنین هشدار داد در صورت عدم موفقیت مقام های محلی در برقراری آرامش، ارتش را به شهرهای ناآرام خواهد فرستاد.

دقایقی پیش از این سخنان، پلیس و گارد ملی با استفاده از گاز اشک آور،‌ گلوله پلاستیکی و نارنجک صوتی تظاهرکنندگانی را به که طور مسالمت آمیز در برابر پارک مقابل کاخ سفید تجمع کرده بودند، متفرق کردند تا دونالد ترامپ بتواند پس از سخنانش از کلیسای سنت جان که زد و خوردهای یکشنبه شب آتش گرفته بود، دیدن کند.

این اقدام آقای ترامپ نیز با انتقاد شدید مقام های دینی مانند سراسقف های کاتولیک و اپیسکوپال واشنگتن همراه شده است.سراسقف گرگوری در بیانیه اش با اشاره به این رخداد، نوشت:‌"ژان پل قدیس کاربرد گاز اشک آور و دیگر وسایل متفرق کننده را برای ساکت کردن، متفرق کردن و ترساندن تظاهرکنندگان با هدف عکس انداختن در برابر یک عبادتگاه تایید نمی کند."

جو بایدن، معاون رییس جمهوری سابق آمریکا و نامزد بالقوه حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هم آقای ترامپ را متهم کرده که از این بحران برای تقویت جایگاه خود در نزد هوادارانش استفاده می کند.حق نشر عکسEPAانتقاد اسپایک لیهمزمان اسپایک لی، کارگردان سینما، گفته است که مردم عصبانی هستند چون"در جهانی زندگی می کنند که در آن سیستم برای موفقیت آنها طراحی نشده."

این فیلم‌ساز برنده اسکار گفت که علاوه بر مرگ سیاهپوستانی مثل جورج فلوید، بی عدالتی و نابرابری از دلایل ناآرامی های کنونی است.او به ویل گامپرتز ادیتور هنری بی‌بی‌سی گفت:"اینطور نیست که مردم عصبانی دنیا آمده باشند."لی گفت که واکنش دونالد ترامپ به این ناآرامی ها نشان می دهد که او"یک گانگستر است، و می خواهد دیکتاتور باشد."

سیمبا، بچه شیر زجرکشیده اکنون بازیگوشی می‌کند ایتالیا بعد یک هفته به کشتی ۱۸۰ مهاجر آواره پناه داد رکورد تازه شمار قربانیان کرونا در ایران؛ ۱۶۳ شهروند دیگر جان باختند ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

سر اسقف کاتولیک واشنگتن گوه خورد همراه با کارکنان مادر قحبه بی بی سی فارسی گوه_به_قبر_خمینی کص مادر سراسقف کاتولیک واشنگتن و بی بی سی فارسی! کوسه ننت بی بی سی داره با این کارش از اوینجلیستا برا سرکوب معترضین کمک میگیره 💩💩سی FAKE NEWS 💩💩C يه مشت حرومزاده هستيد، اسم انسان بودن بر شما حرام است شازده الان کجا تشریف دارند؟؟

گه خورده باتو بي بي سي شما ببخشید ترامپ اسکول شده. دست به دمن انجیل شده سر اسقف کاتولیک واشنگتن غلط کرده. اعتقاد درونی ترامپ به خودش مربوطه.

پاپ فرانسیس در انتقاد از تصمیم کشورها برای بازگشایی اقتصاد: مردم مهم‌تر هستند🔺پاپ فرانسیس در انتقاد از تصمیم کشورها برای بازگشایی اقتصاد: مردم مهم‌تر هستند ⚡️پاپ فرانسیس روز یکشنبه ۱۱ خرداد، با اشاره به تصمیم کشورها برای بازگشایی اقتصاد و لغو محدودیت‌های مربوط به ویروس_کرونا، تاکید کرد که مردم مهم‌تر از اقتصاد هستند. آخوند کلا کارش مدفوع اضافی خوردن، چه چسلامی و چه مسیحی شکم سیر از گرسنه خبر نداره...!!!

ترامپ از عملکرد ضعیف فرمانداران در اعتراضات اخیر انتقاد کرد

سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد🔺سازمان ملل از موافقت طرف‌های درگیر در لیبی برای از سرگیری مذاکرات خبر داد ⚡️نمایندگی سازمان_ملل متحد در لیبی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه‌های درگیر در لیبی موافقت کردند تا مذاکرات مربوط به آتش‌بس را از سر بگیرند.

آتش‌سوزی جنگل‌های خاییز مهار شد / بیش از 100 هکتار از اراضی منطقه در آتش سوختمدیرکل منابع طبیعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شب گذشته آتش سوزی منطقه خاییز به طور کامل مهار شد.

ملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمدملکه ۹۴ ساله بریتانیا سوار بر اسب بعد از ۷۵ روز از قرنطینه در آمد ملکه بریتانیا حتی برای اولین بار روز تولد خود را که در ۲۱ ماه آوریل است، بی سر و صدا در قرنطینه و از طریق تماس ویدیوی با اعضای خانواده اش جشن گرفت. ننگ بر انگلیس ،اشوبگر ان ضد ایرانی ،درود بر ایران وایران دوستان جاوید_شاهزاده_رضا_پهلوی رضاشاه_روحت_شاد جاوید_شاه 💙💙💙💙😂💙👑💙💙💙💙💙👑👑💙💙💙💙💙👑💙💙💙👑 چقد خوشحال شدم از این خبر!!!! واقعا منتظر همچین لحظه ای بودم! کی سواره ملکه شده؟

تنها در یک روز بیش از ۸ هزار مورد جدید کووید۱۹ در هند گزارش شده استبخش انگلیسی صدای آمریکا - هند طی تنها یک روز ۸ هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا را گزارش داده است که بالاترین رقم روزانه ابتلا در این کشور است.. به گزارش وزارت بهداشت هند در روز یکشنبه ۱۱ خرداد، هند رو ولش از آمریکا چه خبر . الحمدلله