اعتصاب سراسری معلمان ایران برای ششمین بار طی سه ماه اخیر

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اعتصاب سراسری معلمان ایران برای ششمین بار طی سه ماه اخیر العربيه_فارسى

فرهنگیان ایران در حالی به تجمعات اعتراضی و اعتصاب‌های سراسری خود ادامه می‌دهند که پیشتر و پس از پنجمین دور از اعتراضات آنها، ادارات آموزش و پرورش سراسر کشور در بخش نامه‌هایی از مدیران مدارس خواسته بودند هر گونه اقدام به اعتراض از سوی معلمان را به ادارات حراست گزارش کنند.

پیش از این مجلس ایران بودجه اختصاص داده شده به لایحه رتبه‌بندی معلمان را به بهانه کاهش بار مالی دولت از 25 هزار میلیارد تومان به 12 هزار میلیارد تومان کاهش داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دور تازه اعتراض سراسری معلمان: چرا به مطالبات ما رسیدگی نمی‌شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتصاب کامیون‌داران کانادا؛ دستگیری ۱۰۰معترض | DW | 19.02.2022پلیس کانادا به تظاهرکنندگان هشدار داد که خیابان‌های مسدود شده اتاوا را تخلیه کنند. پس از این هشدار پلیس با حمله به کامیون‌داران بیش از ۱۰۰ تن از آنان را دستگیر کرد. سومین سازمان‌دهنده اعتصاب نیز بازداشت شد. حرومزاده های دیکتاتور
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا: اگر تهران جدیت نشان دهد توافق طی روزهای آینده ممکن استسخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده درباره روند مذاکرات با ایران در وین گفت: «طی یک هفته اخیر پیشرفت‌های ماهوی به دست آمده است.» ما توافق نمیخوایم بابا کص خارو مادرتون بزنید این کصکشارو بندازید بیرون کیرم دهن ملا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمدزنگ‌ها برای از سرگیری اجرای برجام به صدا درآمد مذاکرات وین برای احیای برجام در روزهای اخیر به تبادل آخرین پیشنهادها و دیدگاه‌های طرف‌های مختلف برای عبور از معدود اختلافات باقی مانده گذشت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آغاز ثبت نام مجدد جاماندگان کنکور از فرداآغاز ثبت‌نام مجدد جاماندگان کنکور از فردا امکان ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۴۰۱ دانشگاه‌ها برای جاماندگان این آزمون از فردا اول اسفند فراهم شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دور تازه اعتراض سراسری معلمان: چرا به مطالبات ما رسیدگی نمی‌شود؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »