اعتراضات آبان؛ محکومیت یک شهروند سنندجی به دو سال حبس

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سازمان حقوق بشری «هه‌نگاو» از محکومیت «ساعد بنفشی»، شهروند سنندجی و یکی از بازداشت شدگان اعتراضات_آبان_۹۸ در شهر سنندج خبر داد. به این شهروند حکم رسمی دو سال حبس تعلیقی ابلاغ شده است. اخبار_ایران کردستان

استان‌وایر- سازمان حقوق بشری «هه‌نگاو» از محکومیت یکی از بازداشت شدگان اعتراضات آبان ۱۳۹۸ در شهر سنندج خبر داد.، «ساعد بنفشی»، شهروند سنندجی، از سوی دادگاه انقلاب سنندج به دو سال حبس تعلیقی محکوم شده و این حکم رسما به وی ابلاغ شده است.

ساعد بنفشی در جریان اعتراضات سراسری آبان ۱۳۹۸ در شهر سنندج بازداشت و پس از مدتی با وثیقه آزاد شده بود. این شهروند طی سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۸ نیز دو بار توسط دستگاه قضایی به احکام زندان محکوم‌شده بود که در مجموع پس از گذراندن سه سال و هشت ماه حبس و پایان دوران محکومیت خود از زندان سنندج📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ج. اسلامی دنبال است تا ریشه جوانان به درد بخور را بخشکاند وگرنه کسی به فکر جوان علاف و معتاد چرا نیست؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«خودکشی» پدر امیرحسین مرادی، از معترضان آبان ۱۳۹۸تسلیت.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

صدور رای پرونده رئیس سابق هلال احمر/ آغاز دادگاه‌های جرم سیاسی از آبان/ صدور حکم ۱۷ نفر در پرونده طبریسخنگوی قوه قضائیه گفت: این روزها شاهد تلاش امپراطوری رسانه‌‌ای استکبار علیه قوه قضاییه هستیم، اما جنجال‌ها و هیاهوها در اراده ما برای مبارزه با فساد خللی ایجاد نخواهد کرد و مسیر مقابله با فساد متوقف شدنی نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات محکومیت برخی متهمان اقتصادی/ مدیرکل سابق گمرک غرب تهران به 15 سال حبس محکوم شد- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimسخنگوی قوه قضائیه جزئیات محکومیت تعیین شده برای برخی محکومان پرونده‌های اقتصادی را تشریح کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

بر اثر انفجار بمب کنار جاده‌ای در دایکندی افغانستان ۱۴ نفر کشته شدندتنها در نیمه نخست سال جاری میلادی بیش از ۸۰۰ شهروند غیرنظامی بر اثر انفجار بمب‌های کنار جاده کشته یا زخمی شده‌اند. سلیمانی نیست ولی شاگرداش هنوز با قدرت راهش رو ادامه میدن سلیمانی به درک واصل شد ولی شاگرداش و دست پرورده های تروریسم اسلامی هنوز با قدرت راهش رو ادامه میدن هیچگاه مثلث شوم امارت اسلامی(طالبان) و خلافت اسلامی(داعش) و آمریکا، روز خوشی را برای افغانستانی‌ها باقی نمی‌گذارند!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار وزرای دفاع ترکیه و کوزوو در آنکاراوزیر دفاع ملی ترکیه به همراه همتای کوزوویی خود در آنکارا در نشست بین هيئت‌های دو کشور شرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زنی از سفیر فرانسه به دلیل برداشتن کاندوم حین همخوابگی شکایت کرددر فرانسه قانون یا رویه قضایی خاصی برای این عمل، یعنی برداشتن کاندوم در جریان رابطه جنسی توافقی که به آن «پنهان‌کاری» در رابطه جنسی نیز گفته می‌شود، وجود ندارد. ریییدم سر در یورونیوز با این خبراش چه خبر مهمى حاجى. گاييديد با اخبارتون رسانه تحریف و دروغ
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »