اعتراف روحانی به بالا رفتن قیمت کالاها تا سه برابر | DW | 22.07.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حسن روحانی اعتراف می‌کند قیمت کالاها به نسبت سال قبل دو تا سه برابر افزایش داشته و مردم تحت فشار قرار گرفته‌اند. معاون اول او هم با ابراز 'شرمندگی' از شرایط دشوار مردم گفته با رویکردهای قدیمی نمی‌توان ایران را اداره کرد.

حسن روحانی اعتراف می‌کند قیمت کالاها به نسبت سال قبل دو تا سه برابر افزایش داشته و مردم تحت فشار قرار گرفته‌اند. معاون اول او هم با ابراز"شرمندگی" از شرایط دشوار مردم گفته با رویکردهای قدیمی نمی‌توان ایران را اداره کرد.

چند برابر شدن قیمت‌ها موضوعی است که حسن روحانی هم در نشست امروز چهارشنبه اول مرداد ماه هیأت دولت به آن اذعان کرد و وعده داد"ستاد تنظیم بازار" با افزایش بی‌رویه قیمت‌ها مقابله کند. حسن روحانی می‌گوید، باید به قیمت اجناس توجه کرد و اجازه نداد شرکت‌های دولتی و متعلق به دولت"به بهانه‌های مختلف بهای جنس را اضافه کنند و جنس را گران‌تر بفروشند".به عبارت دیگر دولت در حال حاضر در مقابله با گران‌فروشی شرکت‌های متعلق به خودش هم ناتوان است و این شرکت‌ها می‌توانند به"بهانه‌های مختلف" قیمت کالا را افزایش دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: به دنبال گسترش روابط با همسایگان به ویژه روسیه، ترکیه و عراق هستیم'به دنبال گسترش روابط با همسایگان به ویژه روسیه، ترکیه و عراق هستیم.' حسن روحانی، رئیس جمهور ایران: - توافقات مختلفی با عراق در حوزه‌های گمرکی و تجاری صورت گرفته است. - برای بازگشت ارزهای خارجی به داخل تاکنون با سه کشور اقداماتی - صورت گرفته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: دولت وام با بهره ۱۳ درصد به مستاجران پرداخت می‌کندحسن روحانی اعلام کرد که دولت در تهران ۵۰ میلیون تومان، در شهرهای بزرگ ۳۰ میلیون تومان و در شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان، وام ودیعه مسکن با بهره ۱۳ درصد پرداخت خواهد کرد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: مردم شاهد تعادل در قیمت ارز خواهند بود/2 وزیر به مجلس معرفی می‌کنیم- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی: دولت سیاست اعطای وام ازدواج را ادامه خواهد داد تاکید ما با وجود کرونا باز بر سنت ازدواج است اما باید مراسم‌های سابق را حذف کنیم اما مسئله خانواده و تشکیل خانواده را بسیار مهم می‌دانیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: مستاجران تهرانی وام اجاره ٥٠ میلیون تومانی می‌گیرندتهران- ایرنا- رییس جمهوری گفت: افرادی که حقوق ثابت دارند و خانواده‌های تحت حمایت در تهران برای ودیعه و اجاره مسکن مبلغ ۵٠ میلیون، در شهرهای بزرگ ٣٠ میلیون و در شهرهای کوچک ١۵ میلیون تومان تسهیلات با سود ١٣ درصد دریافت می‌کنند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: همچنان آماده تلاش برای ثبات و امنیت عراق و منطقه هستیمرئیس جمهوری تصرح کرد: جمهوری اسلامی ایران همچنان آمادگی دارد که در کنار ملت عراق برای ثبات و امنیت کشور عراق و منطقه تلاش کند.بری روسای جمهور ایران و عراق آغاز شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

الکاظمی با روحانی دیدار کردالکاظمی با روحانی دیدار کرد در این دیدار طرفین به بحث و گفت‌و گو درباره آخرین تحولات منطقه و جهان و همچنین موضوعات مورد علاقه یکدیگر پرداختند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »