اعتراضات در ایران: گفتگو با مدیار سمیعی‌نژاد

28/08/1398 06:06 ب.ظ

اعتراضات در ایران: گفتگو با مدیار سمیعی‌نژاد دستیار تحقیق درعفو بین‌الملل

اعتراضات در ایران: گفتگو با مدیار سمیعی‌نژاد

موضوعات مرتبط

ادامه مطلب:
bbcpersian »

اعتراضات در ایران؛ حمله به دفتر نماینده رهبری در یزد و ادامه قطع اینترنتدوشنبه همزمان با چهارمین روز اعتراضات در ایران که ابتدا در واکنش به افزایش قابل توجه قیمت بنزین شروع شد، گفته می شود شبکه اینترنت در این کشور همچنان به طور گسترده دچار خاموشی است. وضعیت در شهرهای مختلف به درستی روشن نیست، هرچند گزارش ها حاکی از ادامه اعتراضات است.

اتحادیه اروپا: اعتراضات در ایران خسارت‌های جانی تاسف‌باری در پی داشتبا ادامه اعتراضات به افزایش 300 درصدی قیمت بنزین در ایران و اقدام مردم معترض به بستن راه‌ها و آتش

در پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شوددر پی ادامه اعتراضات مردمی در ایران، احتمال دارد بازیهای لیگ برتر فوتبال لغو شود در هفته های اخیر و حتی پیش از آغاز موج کنونی اعتراضات، برخی ورزشگاههای فوتبال صحنه درگیری و برخوردهای شدید میان تماشاگران و نیروهای انتظامی بوده است.

اعتراضات در شهر نفتی ماهشهر در جنوب ایران؛ فرماندار: تعداد کشته‌ها را بعدا اعلام می‌کنیمچهار روز پس از افزایش قیمت بنزین در ایران، اعتراضات در شهر بندری ماهشهر که یکی از مراکز مهم نفتی و پتروشیمی در جنوب این کشور است، ادامه داشته است. فرماندار ماهشهر گفته درباره تعداد کشته‌شدگان اعتراضات در این شهر 'بعدا اطلاعات خواهد داد'.

دبیرکل سازمان ملل با نگرانی اعتراضات در ایران را دنبال می کند🔺دبیرکل سازمان ملل با نگرانی اعتراضات در ایران را دنبال می کند ⚡️در پی اعتراضات گسترده در ایران سخنگوی دبیرکل سازمان_ملل اعلام کرد که آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل با نگرانی اعتراضات در ایران را پیگیری می کند.

اعتراضات در ایران: گفتگو با رضا علیجانیاعتراضات در ایران: گفتگو با رضا علیجانی