اعتراض باشگاه استقلال به سکانسی از سریال خانه امن

01/10/1399 12:43 ب.ظ

اعتراض باشگاه استقلال به سکانسی از سریال خانه امن باشگاه استقلال به سکانسی از سریال «خانه امن» که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، اعتراض کرد

باشگاه استقلال به سکانسی از سریال «خانه امن» که از شبکه یک سیما پخش می‌شود، اعتراض کرد. در پایان این جلسه بیانیه‌ای صادر شد که متن آن به شرح زیر است: روزگذشته سکانسی از سریال خانه امن، از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و در فضای مجازی دست به دست شد که علی رغم همه ارزش‌های بالای این سریال پرمحتوا، صحنه‌ای توهین آمیز را به نمایش گذاشت.

صحنه نمایش داده شده به قدری منزجر کننده بود که از بیان آن خودداری می‌شود.

باشگاه استقلال ضمن اعتراض شدید به این خطای بزرگ، انتظار دارد رئیس محترم سازمان صداوسیما به این معضل که در برنامه‌های آن سازمان پر تکرار هم شده، ورود کرده و ضمن عذرخواهی از سرمایه‌های اصلی باشگاه یعنی هواداران شریف و فهیم، هرچه سریعتر نسبت به جبران آن اقدام کند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

😀 چی شده اعتراض کردن فک میکردم اعتراض بکنن😃

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍

اخطار فدراسیون به باشگاه استقلال؛ هانی کُرده اوباش است یا مدافع حرم؟

حکم دیوان بین‌المللی دادگستری به اعتراض آمریکا: صلاحیت رسیدگی به شکایت ایران را داریمدیوان بین‌المللی دادگستری، رکن قضائی اصلی سازمان ملل متحد و مستقر در شهر لاهۀ هلند، روز چهارشنبه رای خود را در قبال ایرادات مطرح شده از سوی واشنگتن برای رسیدگی این نهاد به شکایت ایران از ایالات متحده اعلام کرد. رژیم آخوندی فهمیده بایدن احمقه رفته شکایت کرده چرا جرات نمیکردن زمان ترامپ شکایت کنند

اعتراض رسمی اقلیم کردستان عراق به ایران به دلیل تحریف حقایق از طریق فیلم «سلیمانی»حکومت اقلیم کردستان عراق نسبت به محتوای فیلم کوتاهی که در آن ادعا شده «اگر سلیمانی نبود، اربیل به

اعتراض شدید به سیلی زدن مامور انتظامی ایران به یک زن افغان | DW | 31.12.2020در پی انتشار ویدئویی از سیلی زدن یک مامور انتظامی به یک زن مهاجر افغان، مقام‌های ارشد افغانستان به شدت واکنش نشان دادند. معاون فرمانده انتظامی شرق تهران وعده داده این موضوع 'دقیق و سریع' بررسی و نتیجه تحقیقات منتشر شود. مقامات ارشد کشور افغانستان غیرت و وجدان دارن و عکس‌العمل نشون میدن مقامات ارشد کشور ما مادرجنده و بی‌غیرت هستن و همچنان به ما ظلم میکنن و ما رو میکشن یک پلیس به دلیل عدم رعایت اخلاق که معلول تربیت نامناسب خانوادگی و عدم‌نظارت و توجیه مسئولین مربوطه میباشد باعث هتک حرمت بانوی عزیز افغانی میشود! ناگهان DW ،bbc و...با تمام توان ورود می کنند و...! چقدر احمقند کسانی که فکر میکنند میتوانند رابطه اخوت دو ملت را به کینه تبدیل کنند! مقام های ارشد افغانستان درباره کشتار و انتحار و اشغال نصف کشورشون هم واکنش نشون میدن ؟

به گزارش ایسنا و به نقل از باشگاه استقلال، در پی توهین صورت گرفته به هواداران استقلال در سریال خانه امن که شب گذشته از شبکه یک سیما پخش شد، صبح امروز (دوشنبه) هیات مدیره استقلال جلسه‌ای در ساختمان این باشگاه و با حضور مدیرعامل استقلال تشکیل داد.

در پایان این جلسه بیانیه‌ای صادر شد که متن آن به شرح زیر است:

روزگذشته سکانسی از سریال خانه امن، از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش و در فضای مجازی دست به دست شد که علی رغم همه ارزش‌های بالای این سریال پرمحتوا، صحنه‌ای توهین آمیز را به نمایش گذاشت. صحنه نمایش داده شده به قدری منزجر کننده بود که از بیان آن خودداری می‌شود.

باشگاه استقلال ضمن اعتراض شدید به این خطای بزرگ، انتظار دارد رئیس محترم سازمان صداوسیما به این معضل که در برنامه‌های آن سازمان پر تکرار هم شده، ورود کرده و ضمن عذرخواهی از سرمایه‌های اصلی باشگاه یعنی هواداران شریف و فهیم، هرچه سریعتر نسبت به جبران آن اقدام کند.

انتهای پیام