اعتراض کودک ۸ ساله در مادرید به تغییرات آب و هوایی

19/09/1398 12:19:00 ق.ظ

ویدئو؛ اعتراض کودک ۸ ساله در مادرید به تغییرات آب و هوایی

این دختر هشت ساله که زوزو نام دارد پرچمی در دست داشت که بر روی آن نوشته شده بود: «چطور جرات می کنید؟»

این جمله ای است که گرتا تونبرگ، فعال ۱۶ ساله مبارزه با تغییرات آب و هوایی در ماه سپتامبر (شهریور) در یکی از سخنرانی خود خطاب به رهبران جهان گفته بود..جهان.نظرات بیشتر.فارسی.

مطالب بیشتر از بدون شرح..قتل یک دختر جوان شهروند ترکیه، تنها یکی از ۴۳۰ مورد قتل زنانی است که ۲۰۱۹ در این کشور بوقوع پیوست. سازمان‌های مدافع حقوق زنان خواهان حمایت‌ بیشتر از زنان هستند و در همین حال معتقدند دولت ترکیه"تقریباً" هیچ کاری نمی‌کند..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

زن‌کشی در ترکیه؛ مشکلی که نادیده گرفته می‌شود | DW | 09.12.2019قتل یک دختر جوان شهروند ترکیه، تنها یکی از ۴۳۰ مورد قتل زنانی است که ۲۰۱۹ در این کشور بوقوع پیوست. سازمان‌های مدافع حقوق زنان خواهان حمایت‌ بیشتر از زنان هستند و در همین حال معتقدند دولت ترکیه 'تقریباً' هیچ کاری نمی‌کند.

تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد🔺تجمع هواداران استقلال در اعتراض به استعفای سرمربی این تیم به خشونت کشیده شد ⚡️در پی استعفاء آندره‌آ استراماچونی از سرمربیگری تیم استقلال تهران، گروهی از هواداران خشمگین استقلال مقابل ساختمان این باشگاه تجمع کردند. هیچوقت اونی که رفته دیگه برنمیگرده یعنی چی واسه فوتبال تجمع کردن؟ برای گرفتن حقتون از رژیم تجمع کنین تو آبان ماه چند صد خون جوانان ایرانی شجاعمون توسط ج ا ریخته شد اون وقت اینا دارن واسه یه مربی تجمع میکنن...😂😂واقعا که صدای_آبان۹۸ بزنید دمار از روزگار این پوباش در آورید،مملکت نون واسه خوردن نداره.اونوق اینا فکر تفریح و بازی و شادی خودشونن.لعنت بر شما عناصر خودفروش وطن فروش ابله نابخرد.

euronews - اخبار بین المللی در مورد تظاهرات در ایران🎥پروانه سلحشوری در توضیح دلیل عدم ثبت نام در انتخابات مجلس: چطور کشته شدن جوانان میهنم را برتابم؟ انتخابات_مجلس اعتراضات_آبان_۹۸ خبرها و گزارش‌‌ها درباره اعتراضات آبان ۹۸ در ایران را در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: رای نمیاره ادای اپوزیسیون به خودش گرفته IranProtests اعتراضات_سراسری مرگ بر خامنه ای khamenei_ir خمینی ک خودش جلادی بینظیر بود! قصد سلحشوری فقط نگهداشتن این حکومت به هر شکلی و حفظ منافع شخصیشه وگرنه کشته های زمان خمینی آدم نبودن؟؟ یا خشک شدن و به درد موج‌سواری نمیخورن؟ P_Salahshouri

آمار قربانیان آنفلوآنزا در ایران به ۸۱ نفر رسید؛ مرگ ۲۵ بیمار تنها در یک هفته🔺آمار قربانیان آنفلوآنزا در ایران به ۸۱ نفر رسید؛ مرگ ۲۵ بیمار تنها در یک هفته ⚡️در پی شیوع آنفلوانزا در ایران، مقامات وزارت بهداشت از رسیدن آمار قربانیان این بیماری از ابتدای مهرماه تا کنون به ۸۱ نفر خبر می دهند. خدا میدونه چه بلائی سرم آوردن آنفولانزا بهانه است

یک زن پناه‌جو در کمپ «کارا تپه» یونان در آتش سوختaidaghajar آدماي بدبخت همانطور ك زندگي ميكنن ميميرن سرنوشت همجا بدنبالشان خواهد آمد

مرگ‌های «مشکوک» در عراق؛ یک معترض سرشناس در کربلا به قتل رسیدشبکه تلویزیونی عرب‌ زبان الغد ویدیوی مربوط به این صحنه را که از دوربین مداربسته در برابر منزل مقتول به دست آمده، منتشر کرده است.