اعتراض مردم لبنان به وضع مالیات‌های جدید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران لبنانی در اعتراض به برنامه‌های جدید دولت این کشور به خیابان آمده و شعارهایی ضددولتی سر دادند. - خبرگزاری آناتولی

18.10.2019هزاران نفر از مردم لبنان شامگاه پنج‌شنبه به خیابان‌های بیروت پایتخت این کشور آمده و اعتراض خود را به طرح دولت برای وضع مالیات‌هایی بر برخی کالاها از جمله سوخت و شبکه‌های اجتماعی «واتساپ» ابراز کردند.

به گزارش خبرگزاری دولتی لبنان ، شماری از تظاهرات‌کنندگان به سمت ساختمان‌های دولتی و پارلمان راهپیمایی کرده و شعارهای ضد دولتی سر دادند. همچنین گزارش شده که بر اثر سرایت آتش به ساختمانی در میدان «ریاض الصلح» در محل اعتراضات در بیروت دو کارگر خارجی جان‌های خود را از دست دادند. گفته می شود این دو فرد بر اثر استنشاق دود جان باخته و نیروهای امدادی تلاش می‌کنند اجساد آن‌ها را بیرون آورده و آتش را مهار کنند.

براساس گزارشی ماه مه وزارت دارایی لبنان که اخیرا دچار بحران بزرگ اقتصادی شده است، بدهی‌های این کشور در سه ماهه اول سال 2019 به 86.2 میلیارد دلار رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روند بازگشت مردم به مناطق پاکسازی شده تل‌ابیض ادامه دارد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دشمنان بدانند تا زمانی که امید ما به مردم و متخصصان داخلی است، امکان موفقیت ندارندرئیس دفتر رئیس جمهور روز پنجشنبه در آیین آغاز سال تحصیلی دانشگاه گرمسار و افتتاح ساختمان های اداری این دانشگاه در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه گرمسار، ضمن تسلیت ایام معنوی اربعین حسینی، بخش عمده ای از مشکلات کشور را ناشی از فشارهای خارجی دانست اما تاکید کرد که راه حل این مشکلات در داخل کشور است و با وحدت ، همدلی و انسجام می توانیم از مشکلاتی که با تحریمهای ناعادلانه دشمنان برای مردم ایجاد شده، عبور کنیم. لعنتی هرچی بیشتر میخونمش بیشتر متوجه نمیشم😂
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض مسافران به کنشگران محیط زیست که باعث اختلال در فعالیت متروی لندن شدندمسافران خشمگین متروی لندن نسبت به ایجاد اختلال در فعالیت حرکت قطارها از سوی کنشگران محیط زیست در روز پنجشنبه ۱۷ اکتبر واکنش نشان دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

به دلیل پوشش زنان بازیگر در یک مراسم، وزیر ارشاد برای پاسخ‌گویی به مجلس احضار شدJoon بذارین حال کنن بد بختا وگرنه میرن خارج با غریبه ها حال میکنن
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشتمین روز حمله ترکیه به سوریه؛ ارتش روسیه به کوبانی رسیدرئیس جمهوری ترکیه:‌ «آنها می گویند: آتش بس اعلام کن. ما هرگز آتش بس اعلام نمی کنیم. آنها به ما فشار می آورند تا عملیات را متوقف کنیم. آنها تحریم علیه ما اعلام می کنند. هدف ما روشن است. ما نگران هیچ گونه تحریمی نیستیم.» FuckinErdogan ErdoganTheBasterd SaveRojava SaveTheKurds دانشگاه_تهران
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به چین: کمک غیرمسئولانه به انتقال نفت ایران را متوقف کنیدکاخ سفید نسبت به همکاری پنهانی شرکت‌های کشتیرانی چین برای کمک به دور زدن تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران هشدار داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »