اعتصاب غذای اسرای فلسطینی در زندان اسرائیل

11/06/1398 02:59 ب.ظ

حدود 200 اسیر فلسطینی در یکی از زندان‌های اسرائیل برای بهبود شرایط خود اعتصاب غذا کردند.02.09.

کمیته اسرا و آزادگان سازمان آزادی‌بخش فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حدود 200 اسیر فلسطینی در زندان‌ «ریمون» جنوب اسرائیل برای بهبود شرایط محکومیت خود دست به اعتصاب غذا زدند.

"آنها خواستار رفع دستگاه‌های پارازیت در سلول‌ها و بهبود اوضاع زنان در زندان «الدامون» شده اند. اسرای فلسطینی این اقدام را پس از مذاکره بدون نتیجه دیروز خود با مدیریت زندان انجام داده اند".

ادامه مطلب:
aa_persian »

اعتصاب رانندگان عراقی در چذابه و اخلال در روند صادراتاعتصاب رانندگان عراقی در چذابه و اخلال در روند صادرات رییس اتاق بازرگانی اهواز با اشاره به اعتصاب رانندگان در سمت عراقی مرز چذابه، گفت: این موضوع باعث اخلال در روند صادرات کالاهای ایرانی به کشور عراق شده و پس از گذشت بیش از ۱۰ روز نیز همچنان پابرجا است.

زنانی که غذای هیتلر را می‌چشیدندتا سال ۲۰۱۳ نمی‌دانستند که حدود پانزده زن جوان کارشان این بوده است که غذای پیشوا را می‌چشیدند تا مسموم نباشد.

افزایش ۳۰۰ تومانی غذای دانشجویی/ارتقای ۳۱ درصد آشپزخانه‌های دانشگاهی/ ایجاد رستوران‌های مکمل با تنوع غذایی برای دانشجویانرییس سازمان امور دانشجویان گفت: یکی از اقدامات ما برای افزایش کیفیت غذای دانشجویی ایجاد رستوان‌های مکمل در کنار رستوان‌های دانشجویی است.

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.

YouTube

تعدادی مداح تربیت شده اسرائیلی بازداشت شدندکرمان - ایرنا - به گفته رئیس سازمان بسیج مداحان کشور در اسرائیل مداحانی برای تخریب عاشورا تربیت می‌شوند که عده‌ای از آن‌ها این روزها در کشور دستگیر شده‌اند.

حدود 200 اسیر فلسطینی در یکی از زندان‌های اسرائیل برای بهبود شرایط خود اعتصاب غذا کردند.02.09.2019رام الله/ قيس ابوسمره/خبرگزاری آناتولی

کمیته اسرا و آزادگان سازمان آزادی‌بخش فلسطین طی بیانیه‌ای اعلام کرد: حدود 200 اسیر فلسطینی در زندان‌ «ریمون» جنوب اسرائیل برای بهبود شرایط محکومیت خود دست به اعتصاب غذا زدند."آنها خواستار رفع دستگاه‌های پارازیت در سلول‌ها و بهبود اوضاع زنان در زندان «الدامون» شده اند. اسرای فلسطینی این اقدام را پس از مذاکره بدون نتیجه دیروز خود با مدیریت زندان انجام داده اند".

بنا به اعلام کمیته اسرا و آزادگان سازمان آزادی‌بخش فلسطین حدود 5700 شهروند این کشور از جمله 230 کودک و 48 زن در زندان‌های اسرائیل به سرمی‌برند. حدود 500 تن از آنها به عنوان «بازداشتی‌های اداری» در زندان هستند.