اعتصاب در هفت تپه؛ اعتراض به اخراج ۲۱ کارگر | DW | 28.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

امور اداری نیشکر هفت تپه قرارداد کارگران معترض را تمدید نکرده است. این اقدام که بدون اعلام قبلی و خلاف قانون صورت گرفته، 'تسویه‌ حساب شخصی' کارفرما با فعالان صنفی تلقی شده و اعتراضات تازه‌ را دامن زده است.

امور اداری نیشکر هفت تپه قرارداد کارگران معترض را تمدید نکرده است. این اقدام که بدون اعلام قبلی و خلاف قانون صورت گرفته،"تسویه‌ حساب شخصی" کارفرما با فعالان صنفی تلقی شده و اعتراضات تازه‌ را دامن زده است.

معترضان می‌گویند دلیل اصلی قطع همکاری، این مسئله نبوده و به دلیل حواشی اعتراضات سال گذشته، این اخراج صورت گرفته چرا که در ماه‌های اخیر این ۲۰ کارگر بدون هیچ حاشیه‌ای مشغول کار بودند. کانون عالی شوراهای اسلامی کار اعلام کرده که برای بازگرداندن کارگران اخراجی از هیچ حمایت و پیگیری فروگذار نخواهد کرد و از کارگران خواسته که به ادارات کار شکایت ببرند: «متاسفانه هر روز شاهد اتفاق جدیدی در هفت تپه هستیم. با وجود اینکه در واگذاری هفت تپه تخلف اتفاق افتاده است، کارفرما همچنان کارگران را تحت فشار قرار می‌دهد و آنها را تهدید به اخراج می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتصاب ناگهانی سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim«اعتصاب ناگهانی سفارتخانه‌های رژیم_صهیونیستی» کارمندان سفارتخانه‌های رژیم صهیونیستی در اعتراض به سیاست‌های وزارت دارایی این رژیم به اعتصاب گسترده و ناگهانی دست زدند Global genocide alert
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

Iranwire
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

نگار قدس‌کنی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا محکوم شدنگار قدس‌کنی در دادگاهی در ایالت مینه‌سوتا در آمریکا به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران به ۲۷ ماه زندان محکوم شده و به گزارش برخی رسانه‌ها از آمریکا اخراج شده است. همه این تروریست های سپاه را باید پرت کنند بیرون
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شبکه مبادله تصاویر پورنو از کودکان در پناهگاه سابق ناتو متلاشی شدبه گفته پلیس آلمان هفت مظنون به عضویت در این شبکه تبادل تصاویر پورنو از کودکان در جریان عملیات روز پنجشنبه ماموران امنیتی بازداشت شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده ویژه آمریکا در امور اوکراین استعفا داد | DW | 28.09.2019پس از بالا گرفتن جنجال بر سر گفت‌وگوی تلفنی دونالد ترامپ و همتای اوکراینی او، نماینده آمریکا در امور اوکراین کنار رفت. کرت ولکر برای ادای شهادت در ارتباط با این پرونده به مجلس نمایندگان آمریکا احضار شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

راهپیمایی دانش‌آموزان در لوزان سوئیس در اعتراض به تغییرات آب و هواییآنها با در دست داشتن پلاکاردهایی با مفاهیم انتقادی از جمله اینکه «سیاره ما در معرض خطر است، باید آن را نجات دهیم» نسبت به وضعیت بحرانی کره زمین و کم‌توجهی سیاستمداران به آن اعتراض کردند. این همه کشور رم امروز ۲۲۰ هزار نفر بودند لوزان رو باید تو تابستان گزارش می دادید که نشست جنبش FridaysForFuture بود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »