اعتراضات در بغداد؛ 3 کشته و 60 زخمی

09/07/1398 07:21 ب.ظ

طی اعتراضات ضد دولتی در بغداد، پایتخت عراق سه نفر کشته و 60 نفر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

طی اعتراضات ضد دولتی در بغداد، پایتخت عراق سه نفر کشته و 60 نفر نیز زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی گفته می‌شود نیروهای امنیتی عراق علیه معترضین از گلوله های جنگی استفاده کرده اند. مجروحان با کمک مردم به بیمارستان‌ها منتقل شده اند. امروز صبح شهرهای جنوبی عراق نیز صحنه اعتراضات بود و در شهر بصره 12 معترض بازداشت شده اند.

گفته می‌شود نیروهای امنیتی عراق علیه معترضین از گلوله های جنگی استفاده کرده اند. مجروحان با کمک مردم به بیمارستان‌ها منتقل شده اند. امروز صبح شهرهای جنوبی عراق نیز صحنه اعتراضات بود و در شهر بصره 12 معترض بازداشت شده اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

یک کشته و چند زخمی در حمله مسلحانه به آموزشگاهی در فنلاند | DW | 01.10.2019شاهدان عینی از حمله یک فرد مسلح به کلاسی در یک مرکز کارآموزی در شهر کوپیو در فنلاند خبر داده‌اند. پلیس می‌گوید، این حمله دست کم یک کشته و ۱۰ زخمی بر جا گذاشته است.

همزمان با روز ملی چین| اعتراضات در هنگ کنگ به خشونت کشیدهمزمان با هفتادمین سالگرد تاسیس جمهوری خلق چین، اعتراضات در هنگ کنگ روز سه‌شنبه ۹ مهرماه به خشونت کشیده شده است. پلیس در درگیری با معترضان از گاز‌های اشک‌آور استفاده کرده و معترضان نیز اقدام به پرتاب

حریق و شورش در اردوگاه پناهجویان لسبوس دو کشته بر جای گذاشتبرخی از پناهجویان دلیل وقوع شورش را تعلل نیروهای آتش نشانی برای امدادرسانی عنوان کرده اند.

کشته شدن صدها نفر در سیل سهمگین دو ایالت شمالی هندمقامات رسمی اعلام کردند که بیش از صد نفر در اثر سیلی که پس از باران‌های شدید در دو ایالت‌ شمالی بیهار و اوتارپرادش بارید، کشته شده‌اند.

سیل در شمال هند بیش از صد کشته بر جای گذاشتجاری شدن سیل در ایالت‌های اوتار پرادش و بیهار هند بیش از ۱۰۰ کشته بر جای گذاشت ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽

یمن: ده‌ها حوثی در الحدیده کشته و زخمی شدند

طی اعتراضات ضد دولتی در بغداد، پایتخت عراق سه نفر کشته و 60 نفر نیز زخمی شدند.01.10.2019در پی مداخله نیروهای امنیتی در اعتراضات ضد دولتی در بغداد، پایتخت عراق سه تن کشته و 60 نفر نیز زخمی شدند.

گفته می‌شود نیروهای امنیتی عراق علیه معترضین از گلوله های جنگی استفاده کرده اند. مجروحان با کمک مردم به بیمارستان‌ها منتقل شده اند.

امروز صبح شهرهای جنوبی عراق نیز صحنه اعتراضات بود و در شهر بصره 12 معترض بازداشت شده اند.

پیش از این مردم عراق برای شرکت در اعتراضات امروز از شبکه های اجتماعی فراخوان داده بودند. نمایندگان مقتدی الصدر از رهبران عراق اعلام کرده‌اند که در این تجمعات شرکت نخواهند کرد.