اعتراضات در بولیوی؛ 39 زخمی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در ادامه اعتراضات در لاپاز پایتخت و سایر شهرهای بولیوی 39 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی

بوگوتا/ خبرگزاری آناتولی

به گزارش رسانه‌های بولیوی، درگیری میان مخالفان و حامیان مورالس علاوه بر لاپاز، پایتخت این کشور در بسیاری از شهرها و مناطق ادامه داشته و 3 نفر از معترضان در شهر كوكابامبا بر اثر اصابت گلوله زخمی شدند. مخالفان در اعتراض به نتایج این انتخابات در خیابانها تظاهرات می کنند و خواستار برگزاری مجدد انتخابات بدون حضور مورالس هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتراضات در کاتالونیا؛ تاکید پارلمان کاتالونیا بر خودمختاریپارلمان کاتولانیا در مخالفت با اخطار دادگاه قانون اساسی اسپانیا با هدف لغو خودمختاری کاتالونیانیا، مصوبه‌ غیرالزام آوری را تصویب کرد که بر خودمختاری این منطقه از اسپانیا تاکید می کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادامه اعتراضات در لبنان؛ بانک ها و مدارس هم چنان تعطیل هستندادامه اعتراضات در لبنان؛ بانک ها و مدارس هم چنان تعطیل هستند جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان۱۴ کشته و زخمی در پی انفجار خودروی بمب‌گذاری شده نزدیکی ساختمان وزارت کشور افغانستان سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد، در اثر انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل هفت تن کشته و هفت تن زخمی شده‌اند که این آمار اولیه بوده و قابل تغییر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کابل؛ دست‌کم ۷ کشته و ۱۰ زخمیوزارت داخله/کشور افغانستان می‌گوید در نتیجه انفجار یک خودرو بمب‌گذاری شده در کابل دست‌کم ۷ غیرنظامی کشته و ۱۰ نفر به شمول چهار تبعه خارجی زخمی شدند. هدف این حمله خودروی یک شرکت امنیتی خارجی بوده است. هنوز مسئولیت این بمب‌گذاری را کسی به عهده نگرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرسنمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »