اعتراض‌های سراسری در ایران؛ شاهزاده رضا پهلوی اعتراضات را «مخالفت ملتی متحد با جمهوری اسلامی» خواند

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بنابر گزارش های صدای آمریکا، اعتراضات به بی آبی از یازده روز پیش در برخی شهرهای استان خوزستان آغاز شد اما اکنون ساکنان استان‌های دیگر به صف معترضان پیوسته‌اند و همزمان شعارهایی علیه ارکان جمهوری اسلامی در نقاط مختلف ایران سر داده می‌شود.

روز یکشنبه، حسن روحانی، رئیس جمهوری ایران مدعی شد در « پشت حوادث خوزستان» «دست‌های آلوده دشمن و تحریکات برخی جریان‌های داخلی» دیده می شود. در اعتراضات روزهای گذشته چندین نفر از جمله در خوزستان و لرستان کشته و بسیاری نیز در شهرهای مختلف بازداشت شده‌اند. با این حال حسن روحانی گفت: «اعتراض مدنی از حقوق بنیادین همه آحاد ملت است و مدیران وظیفه دارند در برابر اعتراض‌ها گوش شنوا داشته» باشند.

در خبری دیگر، حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران، حضور معترضان در خیابان ها را «خواست دشمن» دانست و گفت خوزستان «شادابی خود را باز یافت» چرا که به اعتقاد او مردم خوزستان «به سرعت صفوف خود را از عناصر متصل به دشمن جدا کردند.»همچنین گزارش‌های دریافتی در روز جمعه اول مرداد از قطع برق در اهواز، سوسنگرد، رامهرمز، و برخی نقاط دیگر خبر می‌دهد و دسترسی به اینترنت نیز در برخی از استان‌هایی که اعتراضات در آن جریان داشته است، با قطعی و اخلال مواجه شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قند تو دلتون آب نشه هیبت ملت ایران رو در تشییع پیکر شهید سلیمانی درک کنید یادتون که نرفته؟

مالیده

The people of Iran are coming to the streets across the nation— showing a nation_unified against the Islamic Republic. It is our patriotic duty, as freedom-loving Iranians at home or abroad, to join in solidarity.

چقدر شرم آور است که در بحبوحه قیامهای مردمی صدای آمریکا به پس مانده های رژیم پهلوی دخیل میبندد که توسط همین مردم دفن گردید

بازهم رسانه دشمن، و مزخرفی دیگر علیه مردم... این آشوب ها به تحریک دشمن فقط صدای مگسی بیش نیست، ایران بزرگ به سوی اهداف اصلی خود به پیش است... پاسخ ما همیشه : مرگ بر آمریکا، اسرائیل و آل_سعود گاو شیرده

آقای رضا پهلوی بجای چرندیات بیاد رهبری کنه بگه مردم چکار کنند مردم رهبر نیاز دارن اینو کی باید بفهمه

دورد بر پدر دلسوز ملت یکپارچه ایران شاهنشاه_رضاشاه_دوم_پهلوی_سوم پیمان_نوین همبستگی_ملی خوزستان_تنها_نیست آذربایجان_عرب_فارس_اتحاد_اتحاد بختیار_عرب_اتحاد_اتحاد پاینده_ایران و ایرانی جاویدشاه_رضاشاه_دوم رضاشاه_روحت_شاد شاهنشاه_آریامهر_روحت_شاد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درگیری‌ها در ولایت قندهار در جنوب افغانستان «۲۲ هزار خانواده» را آواره کردبه گفته معاون والی قندهار درگیری‌ها بین نیروهای دولتی و گروه طالبان در حومه‌های غربی، جنوبی و شمالی شهر قندهار ادامه دارد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه | کمبود آب ایران را در معرض خطر «آخرالزمان سیاسی و اقتصادی» قرار داده است♦ از متن: عیسی کلانتری، در سال ۲۰۱۵ و در زمان تصدی سمت وزیر کشاورزی، هشدار داده بود که کمبود آب ۵۰ میلیون نفر، برابر با ۶۰ درصد از مردم ایران، را وادار خواهد کرد که کشور را ترک کنند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جواد فروغی نخستین طلای ایران در المپیک توکیو؛ پرستاری که تمام رکوردها را شکستyounesipour ای بابا، تیر اندازی با تپانچه هم شد ورزش؟!! younesipour این بیشرف سپاهی تمام تمریناتش رو تو آبان 98 رو اهداف متحرک و زنده انجام داده بود مرگ_بر_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_خامنه‌ای خوزستان_تنها_نیست younesipour سلام نظامی بدون کلاه، توهین است!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روحانی با اشاره به بحران آب در خوزستان: امیدواریم خداوند رحمتش را نازل کنداین ضرب‌المثل در خور تفکر آخوندهای دو زاری هست 'نه خود خورم نه کس دهم گنده کنم مگس دهم' ایران و چند کشور دیگر که حکومت_اشرار صلح و ثبات انها را بهم ریخته در حال خشک شدن بسیار گسترده و زود رس هستند ! مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی مرگ_بر_اصل_ولایت_فقیه_رهبر_قوم_اشرار
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا جان 259 نفر دیگر در ایران را گرفتطی شبانه‌روز گذشته 18 هزار و 632 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 259 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش‌گران بدون مرز «سانسور اطلاع‌رسانی مستقل» در ایران را محکوم کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »