اعتصاب و راهپیمایی کارگران نیشکر هفت‌تپه به سی‌وهشتمین روز رسید؛ همچنان کسی پاسخگو نیست

01/05/1399 06:46:00 ب.ظ

اعتصاب و راهپیمایی کارگران نیشکر هفت‌تپه به سی‌وهشتمین روز رسید؛ همچنان کسی پاسخگو نیست براساس ویدئوهای منتشر شده، آنها روز چهارشنبه ۱ مرداد هم ضمن ادامه اعتصاب خود در شهر شوش راهپیمایی کردند.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. به گزارش کانال تلگرامی سندیکای کارگران هفت تپه، این کارگران معترض کارخانه نیشکر هفت تپه در اعتراض به عدم پرداخت چهار ماه حقوق معوقه و عدم تمدید دفترچه های درمان خود، و با درخواست لغو خصوصی‌سازی و بازگشت به کار همکاران اخراجی، از جمله اسماعیل بخشی و...

به گزارش کانال تلگرامی سندیکای کارگران هفت تپه، این کارگران معترض کارخانه نیشکر هفت تپه در اعتراض به عدم پرداخت چهار ماه حقوق معوقه و عدم تمدید دفترچه های درمان خود، و با درخواست لغو خصوصی‌سازی و بازگشت به کار همکاران اخراجی، از جمله اسماعیل بخشی و محمد خنیفر، روز سه شنبه نیز در مقابل فرمانداری شهرستان شوش دست به تجمع اعتراضی زدند.

بنا بر این گزارش، به رغم تداوم اعتراضات تا کنون هیچ گونه پاسخی از سوی مسئولین به درخواست‌‌های کارگران معترض کارخانه نیشکر هفت تپه داده نشده است. بار دیگر سندیکای کارگران نیشکر هفت تپه، حمایت خود را از خواست به حق کارگران اعلام کرده و خواهان رسیدگی هرچه سریعتر به مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه شده است.

پیش از این صدای آمریکا در گزارشی اعلام کرده بود که روز سه‌شنبه ۲۴ تیر ماه در سی‌امین روز از اعتراضات کارگران هفت‌تپه چهار کارگر معترض به نام‌های یوسف بهمنی، مسلم چشم خاور، ابراهیم عباسی منجری، و محمد خنیفری توسط پلیس اطلاعات و امنیت شوش بازداشت شدند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

آغاز اعتصاب غذا در کنتاکی و اعتصابات سراسری در اعتراض به خشونت پلیس آمریکامعترضان در کنتاکی آمریکا خواستار اخراج دو مامور پلیس که در کشته شدن بریونا تایلر، زن جوان آفریقایی تباری که ماه مارس گذشته با شلیک پلیس در آپارتمان خود کشته شده، هستند. همزمان در چند ایالت دیگر از جمله نیویورک معترضان به نابرابری نژادی و تبعیض در محل کار اعتراض کرده‌اند و اعتصابات و تحصن‌های متعددی هم در میسوری و دیگر ایالات آمریکا برگزار می‌شود.

برایان هوک: ایران و چین، دوقلوهای خودکامه‌ای که جهان خطرشان را شناخته استبرایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران، جمهوری اسلامی و چین را دوقلوهای خودکامه‌ای خواند که به دلیل مجموعه‌ای از اشتراکات مخرب به یکدیگر نزدیک شدند و گفت کشورهای جهان بیش از هر زمانی به این خطر آگاه شده‌اند.

ادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کندادریس البا قرار است یکی از بزرگترین جوایز بفتا را دریافت کند ادریس البا، ستاره سریال تلویزیونی «لوثر»، قرار است امسال در مراسم اهدای جوایز تلویزیونی بفتا که در ۳۱ ژوئیه در یک سالن بسته برگزار خواهد شد، جایزه «همکاری هنری با تلویزیون» را دریافت کند.

مساجد تاریخی شهر تیره ترکیه مورد توجه گردشگران قرار گرفته استشهر تیره در استان ازمیر ترکیه با مساجد و بناهای تاریخی خود هر گردشگری را مسحور خود می‌کند. - خبرگزاری آناتولی

ترس چینی‌ها از تحریم‌های آمریکا علت توقف کشتی‌های ایرانی/ سوخت کم‌سولفور بهانه‌ استبه گفته یک منبع آگاه شرکت‌های متعلق به بخش خصوصی بندری در چین از ارایه خدمات به کشتی‌های ایرانی به دلیل اعمال تحریم علیه آنها، خودداری می‌کنند.

کاظم جلالی: ایران مایل به خرید تسلیحات جدید از روسیه استسفیر ایران در روسیه: *ایران مایل به خرید تسلیحات جدید از روسیه است *ما درباره آنچه برای افزایش توان دفاعی‌مان نیاز داریم با روسیه رایزنی خواهیم کرد * دولت و ملت روسیه همواره در روزهای سخت کنار ما بوده‌اند *روسیه از این نظر شریک در اولویت ما است