اعتراف پامپئو به شکست آمریکا در تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

بیانیه «پامپئو» بعد از شکست قطعنامه ضد ایرانی آمریکا: قصور شورای امنیت در اقدام قاطع برای دفاع از صلح و امنیت بین‌المللی قابل توجیه نیست به تلاش برای جلوگیری از خرید و فروش سلاح توسط ایران ادامه می‌دهیم تحریم_تسلیحاتی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به نقل از الجزیره، وزیر امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای با اعتراف ضمنی به شکست آمریکا در تمدید تحریم های تسلیحاتی ایران، این شکست را به گردان شورای امنیت سازمان ملل متحد انداخت.

پمپئو در ادامه بیانیه خود بار دیگر ایران را به حمایت مالی از تروریسم متهم کرد و مدعی شد که تمدید این تحریم خواسته کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی بوده است، اما شورای امنیت به درخواست آن‌ها توجهی نکرده است. قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید ممنوعیت تسلیحاتی ایران از سد شورای امنیت سازمان ملل عبور نکرد و رای نیاورد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز رای گیری شورای امنیت درباره پیش نویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم های ایرانآغاز رای گیری درباره پیشنویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران جلسه رای گیری شورای امنیت برای اعلام نظر اعضا درباره پیشنویس قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران آغاز شد. ١۵ عضو سازمان ملل قرار است رای خود را اعلام کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران رای نیاورد - BBC News فارسیاعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد به قطع‌نامه تهیه شده از سوی آمریکا که در پی تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران است، رای ندادند. جلسه شورای امنیت عصر جمعه ۱۴ اوت برگزار شد و طی آن قطعنامه پیشنهادی آمریکا با دو رای موافق، ۱۱ رای ممتنع و دو رای مخالف چین و روسیه روبرو شد. همزمان مایک پومپئو، وزیرخارجه آمریکا با انتقاد از این موضوع گفته شورای امنیت در ماموریت خود که حفظ امنیت جهانی است ناکام مانده و نتوانسته ایران را در برابر اعمالش پاسخگو کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه نمایندگی ایران در سازمان ملل در واکنش به پیشنهاد آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتینمایندگی ایران در سازمان ملل با انتشار بیانیه مطبوعاتی قطعنامه پیشنهادی آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی این کشور را «اقدام غیرقانونی و بیمارگونه» ارزیابی کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: خاورمیانه یکصدا خواهان تمدید تحریم تسلیحاتی ایران استوزیر خارجه آمریکا: خاورمیانه یکصدا خواهان تمدید تحریم تسلیحاتی ایران است وزیر خارجه ایالات متحده افزود: «شورای امنیت سازمان ملل متحد مسئولیت دارد به حرف آن‌ها گوش کند.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شورای امنیت رأی‌گیری بر سر قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را آغاز کردشورای امنیت رأی‌گیری بر سر قطعنامه آمریکا برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را آغاز کرد به گزارش آسوشیتدپرس، پانزده عضو این شورا از طریق ارتباط ویدئویی در این نشست حضور داشتند و ظرف ۲۴ ساعت باید رأی خود را اعلام کنند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تمدید محدودیت ها و دورکاری کارکنان دستگاه های اجرایی استان تهران/لغو طرح ترافیکتمدید محدودیت‌ها و دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان تهران استاندار تهران با اشاره به لغو طرح ترافیک تا پایان مردادماه از تمدید محدودیت‌ها و دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان تهران تا پایان مرداد خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »