اعتراض‌ها در ایران؛ دامنه تظاهرات از خوزستان به الیگودرز و شاهین‌شهر کشیده شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بنا به گزارش‌ها نیروهای امنیتی شامگاه پنجشنبه در الیگودرز با معترضان درگیر شدند. گزارش‌های تائیدنشده از کشته شدن دستکم یک نفر و زخمی شدن تعدادی دیگر در این شهر استان لرستان حکایت دارد.

گزارش های غیررسمی که با وجود اختلال در دسترسی به اینترنت از استان خوزستان در جنوب ایران مخابره شده است از تداوم اعتراض ها به بی آبی و جو امنیتی در این استان حکایت دارد.

بنا به گزارش های غیررسمی معترضان پنجشنبه شب در بهبهان، ماهشهر، الهایی، شهر حر واقع در استان خوزستان تظاهرات کردند. همزمان فضای حاکم بر کوت عبدالله در این استان به شدت امنیتی گزارش شده است. تصاویری که از تجمع در شاهین شهر منتشر شده است نیز گروهی از شهروندان را در حال سر دادن شعارهای اعتراض آمیز نشان می دهد.گزارش هایی که روز پنجشنبه منتشر شده بود از بسته شدن تعدادی از جاده های استان خوزستان به دست معترضان حکایت داشت. همزمان تصاویری نیز از ایذه منتشر شد که گفته می شود مراسم تشییع پیکر هادی بهمنی، یکی از کشته شدگان در جریان اعتراض های شب های قبل را نشان می دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خوشحالم بالاخره صداتون در اومد اینجا هم

اروپا نیوز به به ایران نیوز تغییر نام داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراضات در خوزستان؛ گزارش‌ها از کشته شدن ۲ نفر در ایذه و اختلال اینترنت در استاناعتراضات گسترده در خوزستان در شب سه‌شنبه ۲۹ تیر (۲۰ ژوئیه) در حالی وارد ششمین روز خود شد که گزارش‌ها از کشته‌شدن دستکم ۲ تن توسط نیروهای امنیتی حکایت دارد. جالبتر از اون اینکه ایران اینترنت خوزستان از ساعت ۸ شب تا اوایل صبح قطع میکند که مردم شریف خوزستان برای انقلابی جدید از خانه ها خارج شوند.این هیأت هرموقع برای منافعش خواسته بجنگه اشتباه زده🤣
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراضات سراسری: سرکوب شدید و تیراندازی به معترضان در الیگودرز لرستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بیانیه جمعی از فعالان صنفی معلمان و فعالان مدنی در حمایت از مردم خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تهیه طرح حمایت از بدسرپرست‌‌ها در کنگره آمریکا با الهام از کارزار بریتنی اسپیرزوی در برابر قاضی گفت که می‌خواهد با سام اصغری، دوست پسر ایرانی خود، ازدواج کند و صاحب فرزند شود اما قیم مالی وی مانع این کار شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمایت چهار تشکل صنفی کارگران و معلمان از اعتراض به بی‌آبی مردم در خوزستانبازهم مزخرف گویی بیهوده... اولا چند تا نادان آشوبگر که نشدند مردم خوزستان و بعدش چند تا تشکل صنفی... شما رسانه های مزدور فارسی زبان تا کجا بیشرافتی رو پیش میبرید،،، شماها مثالهای گلاسیک از حرامزاده هستید 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعلام حمایت سینماگران، نویسندگان و معلمان از معترضان به بی‌آبی در خوزستان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »