اعتراضات بلاروس؛ سازمان امنیت و همکاری اروپا خواستار میانجی‌گری شد - BBC News فارسی

اعتراضات بلاروس؛ سازمان امنیت و همکاری اروپا خواستار میانجی‌گری شد

28/08/2020 07:29:00 ب.ظ

اعتراضات بلاروس؛ سازمان امنیت و همکاری اروپا خواستار میانجی‌گری شد

سازمان امنیت و همکاری اروپا پیشنهاد داده تا در بحران سیاسی فعلی در بلاروس میانجی‌گری کند. پیروزی مجدد الکساندر لوکاشنکو در انتخابات ریاست جمهوری اخیر با موجی از اعتراضات گسترده در بلاروس روبرو شده است. معترضان خواهان برکناری آقای لوکاشنکو هستند.

یک ساعت پیشمنبع تصویر،EPAسازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) پیشنهاد داده تا در بحران سیاسی فعلی در بلاروس میانجی‌گری کند.ادی راما، نخست وزیر آلبانی که ریاست دوره‌ای این سازمان را برعهده دارد، در نشستی در وین، پایتخت اتریش این پیشنهاد را مطرح کرد.او گفت که سازمان امنیت اروپا آماده هست تا به دو طرف کمک کند تا به جای رویارویی به پای مذاکره بیایند.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim باید در تاریخ گفته شود چه مصائبی بر دولت دوازدهم نازل شد

پیروزی مجدد الکساندر لوکاشنکو در انتخابات ریاست جمهوری اخیر بلاروس با موجی از اعتراضات گسترده در این کشور روبرو شده است.معترضان خواهان برکناری آقای لوکاشنکو هستند. ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

نماینده دائم ترکیه در سازمان ملل ادعای «قطع آب در شمال شرقی سوریه» را تکذیب کردنماینده دائم ترکیه در سازمان ملل متحد ضمن تکذیب ادعای مربوط به «قطع آب در شمال شرقی سوریه» تاکید کرد آماده همکاری با سازمان ملل برای یافتن راه حل دائمی تامین آب و برق در این کشور هستیم. - خبرگزاری آناتولی

انقلاب تلگرامی، از ایران تا بلاروس؛ بررسی نقش یک اپلیکشن پیام‌رسان در اعتراضات مردمیانقلاب تلگرامی، از ایران تا بلاروس؛ بررسی نقش یک اپلیکشن پیام‌رسان در اعتراضات مردمی تلگرام به ابزاری ضروری برای هماهنگی اعتراضات گسترده و بی‌سابقه اخیر در بلاروس تبدیل شده است.

بعیدی‌نژاد: بیانیه‌ ایران و آژانس، آمریکا را در شورای امنیت ناامید کردسفیر ایران در لندن گفت: این‌که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بعد از اعطای دسترسی درخواستی، هیچ سؤال و درخواست دسترسی دیگری به مکان‌های فراتر از موارد اظهارشده نخواهد داشت، آمریکا را برای کشاندن بحث پادمان ایران به شورای امنیت ناامید کرد.

نماینده آمریکا در سازمان ملل: اجازه دسترسی ایران به تسلیحات را نخواهیم دادنماینده آمریکا در سازمان ملل گفت که ایالات متحده از تمام توان خود برای جلوگیری از دسترسی ایران به تسلیحات استفاده خواهد کرد.

پلیس: ۲۴۴ مخل امنیت در خرم‌آباد دستگیر شدند

سازمان آزادی‌بخش فلسطین: غزه به‌دلیل کووید-19 در آستانه یک فاجعه انسانی استسازمان آزادی‌بخش فلسطین به افزایش موارد ابتلا به کووید-19 در نوار غزه اشاره کرده و هشدار داد که این منطقه در آستانه یک فاجعه انسانی است. - خبرگزاری آناتولی