اعتراض وزیر رفاه به شورای نگهبان به‌دلیل احتمال حذف غربالگری پیش از زایمان

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

مدیر کل پیشگیری از معلولیت سازمان بهزیستی از ارسال یک نامه اعتراضی از سوی وزیر رفاه به شورای نگهبان در خصوص طرح مجلس برای حذف «غربالگری اجباری» پیش از زایمان خبر داد. اخبار_ایران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- مدیر کل پیشگیری از معلولیت سازمان بهزیستی از ارسال یک نامه اعتراضی از سوی وزیر رفاه به شورای نگهبان در خصوص طرح مجلس درباره حذف «غربالگری اجباری» پیش از زایمان خبر داد.

به گفته این مقام بهداشتی از سال ۱۳۹۲ تاکنون پس از مشاوره‌های ژنتیک حدود هفت هزار و ۳۰۰ مورد سقط انجام شده است. او تاکید کرده است انجام سقط جنین در این شرایط به هیچ‌وجه اجباری نیست و به اختیار و انتخاب خانواده نوزاد وابسته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض به یهودستیزی؛ تظاهرات گسترده فرانسه در اعتراض به نتیجه دادگاه قاتل یک زن یهودیaidaghajar Bravo Aïda 👍
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اعتراض وزیر اطلاع‌رسانی یمن به دخالت‌های مستقیم حسن ایرلو در امور کشورش
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اقدام جدید مقامات قضایی اصفهان؛ اعتراض به کم‌آبی هم به فهرست ممنوعیت‌ها افزوده شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چقدر حق داریم !
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتراض نمایندگان مجلس به قالیباف به خاطر 'تغییر قانون بودجه' | DW | 24.04.2021جمعی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به قالیباف خواستار پاسخگویی او درباره دستکاری قانون بودجه پس از تصویب آن شدند. نویسندگان نامه می‌گویند جدول‌ها و ردیف‌های بودجه پس از تصویب در مجلس بدون اطلاع نمایندگان تغییر کرده است. . قالیباف نمایندگان مجلس رو به تخمش حساب نمیکنه در مملکتی که جای متهم و شاکی عوض میشه این که چیزی نیست! مجتبی زنگ زده خالیباف، اونم تغییر داده بقیه رو هم به تخمش حساب نکرده! وقتی یک جنایتکار که ده هانفرو تو دانشگاه کشته و دزدی هاش رو همه میدونن میشه رییس مجلس واسه همین کار هاست! نتیجه : بر سر دراین مجلستان من ریدم!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک معلم به خاطر اعتراض به سند همکاری ایران و چین
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »