اعتصاب غذای جعفر عظیم‌زاده در پی انتقال غیرمنتظره به زندان رجایی‌شهر

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جعفر_عظیم_زاده، دبیر هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران بصورت غیرمنتظره به زندان رجایی شهر منتقل شده است. او که تا پیش از این در زندان اوین مشغول تحمل حبس خود بود، در اعتراض به این انتقال از لحظه ورود به زندان رجایی شهر اعتصاب غذا کرده است. اخبار_ایران

استان وایر- جعفر عظیم زاده، دبیر هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران بصورت غیرمنتظره به زندان رجایی شهر منتقل شده است.

به دنبال وصول نتیجه آزمایش تصادفی گرفته شده از زندانیان در هفته گذشته، تست کرونای جعفر عظیم‌زاده به همراه ۱۱ زندانی محبوس در این زندان مثبت اعلام شده بود. او به همراه ۱۲ تن از زندانیان محبوس در بند ٨ زندان اوین به بهداری زندان منتقل شده بود. «جعفر عظیم‌زاده»، «اسماعیل عبدی»، «امیرسالار داوودی»، «مجید آذرپی»، «فریدون احمدی» و «سعید شریفی» از جمله این افراد هستند.

بعدازظهر امروز ۲۹ مردادماه «اکرم رحیم پور» همسر دبیر هیات مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران با حضور در زندان رجایی شهر موفق به ملاقات با وی شده است. به گفته خانم رحیم پور، آقای عظیم زاده که بخاطر ابتلا به کرونا به شدت ضعیف شده است از اعتصاب غذای خود در اعتراض به فریب و انتقالش به زندان رجایی شهر خبر داده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ادامه اعتصاب کارگران پتروشیمی؛ «تشکیل ۲۰۰ پرونده» برای کارگران هفت تپههمزمان با شانزدهمین روز اعتصاب کارگران بیش از چهل مجموعه صنعتی، سایت اتحادیه آزاد کارگران اعلام کرد که بسیاری از این کارگران درخواست حداقل دستمزد ۱۲ میلیون تومان را مطرح کرده‌اند
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابراز نگرانی سازمان عفو بین‌الملل نسبت به وخامت وضعیت جسمی زرتشت احمدی راغب پس از دو ماه اعتصاب غذاصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اتصال خطوط مترو به بیمارستان‌های جنرال/ افزایش زمان انتقال بیمار به بیمارستان در پی لغو طرح ترافیکرییس اورژانس تهران در گفت‌وگو با ایلنا: اتصال خطوط مترو به بیمارستان‌های جنرال/ افزایش زمان انتقال بیمار به بیمارستان در پی لغو طرح ترافیک
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گلی به جمال روی غریبه‌ها؛ تلاش برای کرونا سیتزی اجتماعی - BBC News فارسیدر انگلستان، دسته های گل در گوشه و کنار خیابانها یا روی نیمکتهای پارکها گذاشته شده‌اند؛ به عنوان هدیه‌ای به غریبه‌ها.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

توافق اسرائیل-امارات؛ افزایش همکاری نظامی در دریای سرخاسرائیل و امارات متحده عربی در پی توافق برای عادی سازی روابط همکاری‌های نظامی در دریای سرخ را افزایش خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سفر نخست‌ وزیر عراق به واشنگتن؛ «پستچی رابطه ایران و آمریکا نیستیم»مصطفی کاظمی، نخست‌ وزیر عراق در آستانه سفر به ایالات متحده در مصاحبه‌ای گفت که این کشور نقش «پستچی» را در روابط میان ایران و آمریکا بازی نخواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »