اظهار نظر عضو شورا درباره ویدیوی 'ناپدید شدن یکی از پارک‌های اهواز'

25/09/1400 08:41:00 ق.ظ

اظهار نظر عضو شورا درباره ویدیوی 'ناپدید شدن یکی از پارک‌های اهواز': *بیان اینکه 'پارک، ناپدید شده است' صحیح نیست *این منطقه نمایی از اهواز نیست * از مدیران مناطق شهرداری نیز پیگیری کردم اما چیزی دستگیرمان نشد *در مورد اصل کلیپ، تردید جدی وجود دارد

در روز گذشته ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه وسایل یک زمین بازی کودکان در شهر اهواز به تدریج و در مدت چند ساعت به سرقت رفته و ناپدید شده است. حجت‌الله زارع‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا در این خصوص اظهار کرد: هر چه این ویدیو را بررسی کردم نتوانستم متوجه شوم این نقطه مربوط به کدام نقطه اهواز است. کسی که این ویدیو را منتشر کرده حداقل باید نام منطقه را ذکر می‌کرد.

وی افزود: بر اساس ویدیوی منتشرشده، این منطقه نمایی از اهواز نیست. اگر منتشرکننده این ویدیو واقعاً دلسوز شهر بود، قطعاً نام مکان را عنوان می‌کرد تا امکان پیگیری وجود داشته باشد. از مدیران مناطق شهرداری نیز پیگیری کردم اما چیزی دستگیرمان نشد.

نایب رئیس شورای شهر اهواز گفت: بیان اینکه"پارک، ناپدید شده است" نیز صحیح نیست و باید به جای پارک، وسایل بازی عنوان می‌شد. از طرف دیگر باید توجه داشت که وسایل بازی در چنین زمین خشک و خالی نصب نمی‌شوند و از این نظر نیز موضوع، محل تردید است. headtopics.com

وی افزود: اگر دقت شود وسایل بازی در محیط‌هایی که کفپوش دارند یا دارای ریگ ریز هستند، نصب می‌شوند. با توجه به محل فیلم‌برداری، در هیچ نقطه اهواز در چنین شرایطی ست بازی نصب نشده است بنابراین در مورد اصل کلیپ، تردید جدی وجود دارد.

زارع‌زاده بیان کرد: متاسفانه در عصری که زندگی می‌کنیم که به جای استفاده صحیح از فضای مجازی، آن را به تهدید تبدیل کرده‌ایم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

اومیکرون در اروپا؛ از توقف سرو مشروب در نروژ تا ممنوعیت رقص در رستوران‌های فرانسهکمیته علمی فرانسه نیز سه‌شنبه صبح با هشدار نسبت به خطر موج جدید بیماری کووید از مردم این کشور خواسته تا در دورهمی‌های آخر سال جوانب احتیاط را بیشتر رعایت کنند. جزئیات بیشتر🔽

اعتراض‌هایی که امروز در جامعه وجود دارد، ناشی از بی در و پیکری شرکت‌های دولتی استعضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: ما در پرداخت های سال های گذشته شاهد این بودیم که شرکت های دولتی مسیر جدیدی از دولت طی کرده اند و پرداخت و پاداش های آن ها در کشور بحران ساز شده است، امروز بسیاری از این اعتراضات که در جامعه وجود دارد ناشی از بی در و پیکری شرکت های دولتی است.

در حملات ائتلاف بیش از 140 شبه‌نظامی حوثی در مأرب کشته شدندائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن اعلام کرد ظرف 24 ساعت گذشته، 25 رشته عملیات هوایی علیه مواضع شبه‌نظامیان حوثی در استان‌ مأرب انجام داده است.ستاد با همین فرمون برید جلو. فایده نداره شکست تان نزدیک است حلم الحوثي بمأرب مثل حلم ابليس بالجنة لن يتحقق أبدا، وانما يغوي كثيرا من الزنابيل والقطعان الرخيصة ويرديهم إلى جهنم وبئس المصير.. من مأرب ستحرر كل الجمهورية ان شاء الله⚔️☝🏻 مأرب_تنتصر_للجمهورية

ایرانی‌ها در نوامبر امسال در صدر خریداران خانه در ترکیه بودندطی ماه نوامبر ایرانیان با خرید 1406 مسکن، در صدر خریداران خارجی خانه در ترکیه‌ بوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی آناتولی از بودجه ۳۶۷ ملیون دلاری سوئیس و سوئد بنویس برای پ کک و ی پ گ .خوابی؟ حیف بیت المال ملت ترک که بهت صرف میشه .

وضع محدودیت‌های تازه در اتحادیه؛ فن در لاین: اومیکرون به سویه غالب در اروپا بدل می‌شودهمزمان با افزایش نگرانی‌ها در خصوص افزایش چشمگیر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در آستانه تعطیلات سال نو میلادی در اروپا، رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه اعلام کرد که انتظار می‌رود سویه اومیکرون تا اواسط ژانویه به نوع غالب ویروس کرونا در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا تبدیل شود.

نماینده اهواز: علت همه مشکلات در خوزستان بیکاری است