اظهار امیدواری ربیعی نسبت به تامین نظر دولت درباره FATF در مجمع تشخیص مصلحت

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 113 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 49%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ربیعی: *مشکلی در تامین ارز برای خرید واکسن کرونا نداریم *قرارداد با سازمان بهداشت جهانی پابرجاست *پولی که باید پرداخت می‌شد در انتقال آن مشکل ایجاد کردند *اخیرا هم تصمیم گرفتیم به هر ترتیبی که شده این خرید را حتی با ریسک پرداخت بالای پول انجام دهیم

به گزارش ایسنا، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست خبری هفتگی خود که در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه در جلسه گذشته هیات دولت به یک نگرانی دیرین جامعه هنری پاسخ داده شد و اصحاب فرهنگ - هنر و رسانه صاحب صندوق بیمه بیکاری شدند، گفت : برابر با این مصوبه، شاغلین فرهنگی، هنری و رسانه ای که درآمد اصلی خود را از این فعالیت ها دریافت می کنند.

وی در ادامه تشریح مصوبات دولت گفت: به منظور تشویق خیرین مدرسه ساز دولت در هفته گذشته تصویب کرد هزینه اشخاص غیردولتی برای احداث فضای آموزشی و پرورشی بعنوان هزینه های قابل قبول مالیاتی احتساب گردد. هزینه های مذکور شامل وجوه واریزی مودیان مالیاتی پس از تایید سازمان نوسازی توسعه و مدارس کشور می باشد.

وی افزود: همچنین در مدت اجرای دستورالعمل های جدید، ترددهای درون مرزی شبانه در تهران 80 درصد کاهش یافته است و 25 هزار و 811 واحد صنفی متخلف در سطح کشور پلمپ شده اند. ضمن تشکر مجدد از رعایت دستورالعمل های بهداشتی توسط مردم عزیز، باید همگان این موضوع را به نحوی نهادینه کنیم و در رفتارهای خود آن را منعکس سازیم و تا آخر از شیوع کرونا باید جلوگیری کنیم.

وی ادامه داد: با این وجود کسری بودجه در بخش منابع به میزان ۹۰ هزار میلیارد تومان ایجاد خواهد شد. این نظریه موجب می‌‎شود که دولت برای جبران بودجه اقداماتی را سامان دهد به عنوان مثال فروش اوراق و سهام را دنبال خواهد کرد. بنابر تصمیم ستاد اقتصادی دولت در جلسه یکشبه کاهش هزینه‌های دولت شامل کاهش حقوق و برنامه‌های حمایت معیشتی نخواهد بود.

ربیعی افزود: این مربوط فقط به واکسن‌های شرکت فایزر بوده است که دمای ۸۰ درجه نیاز داشته است و وزیر راه در جلسه هیات دولت اعلام کرد که هواپیما برای انتقال آن تمهید شده است. اما این دما برای سایر واکسن‌ها نیست. وی اظهار کرد: در همین راستا امروز بعد از ظهر به منظور هم اندیشی جلسه مشترکی بین رئیس مجلس و تعدادی از نمایندگان و برخی از اعضای دولت برگزار خواهد شد؛ این جلسه را میمون و مبارک می‌دانیم و امیدواریم که کلیات بودجه تغییر نکند.

وی خطاب به نمایندگان مجلس خاطر نشان کرد: به لحاظ ایجاد شفافیت و آگاهی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، ۱۰ جلد از مطالعات پیرامون قانون برنامه ششم توسعه صرفا جهت اطلاع نه اثرگذاری در بودجه ارسال شده است که بند مورد استناد، در پیوست هایی است که شامل سوابق بوده است که این سوابق هم مربوط به مطالب از سال ۹۵ به بعد بوده است.

ربیعی ادامه داد: در عین حال، طرح درخواست‌های غیرقانونی از سوی کانادا را اقدامی غیرحرفه‌ای، غیرسازنده و زیاده خواهانه در روند این همکاری‌ها می‌دانیم. اینکه دولت کانادا بدون تحقیقات فنی و حقوقی چنین ادعاهایی طرح کرده، تاسف انگیز است. معتقدیم چنین اظهارات و مواضعی در روند رسیدگی آثار سوء می‌گذارد، در راستای التیام آلام بازماندگان نیست. به دولت کانادا توصیه می کنیم که بدون دخالت در امور داخلی کشورمان، روند همکاریهای دو جانبه ایران و اوکراین، به عنوان دو دولت ذیربط، مختل نکند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اقای ربیعی جای نوبخت رو گرفتی مثل اون الکی روی هوا صحبت میکنی ، تاکی وعده میدی !!!! ننگ به مملکتی که شماها مسئولانشید ، هر دو جبهه مملکتم دزد شدن .

اگر مشکل انتقال‌ پول دارن بیت کوین چنج‌ کنن بفرستن واسه اون شرکت ها این داستان های تحریم نداره

چطوره كه به روز ترين گوشيهاي موبايل بلافاصله وارد ايران ميشن؟!ولي واكسن داستان دارد؟!

پس منتظر دعوتنامه اید بخرید

you going send money they stolen landing in Canada and after crying

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اظهار نظر مشاور ترامپ درباره امکان محاکمه او به جرم ترور شهید سلیمانیاظهارنظر مشاور ترامپ درباره امکان محاکمه او به جرم ترور شهید سلیمانی: ترامپ و درکل روسای جمهور آمریکا ازمصونیت قانونی برخوردار هستند محاکمه آنها به جرم ترور سردار سلیمانی و المهندس امکان پذیر نیست دستگاه قضایی آمریکا به شکل مستقل توان محاکمه ترامپ را ندارد در این مورد جمهوری اسلامی ایران میتواند در جهت رفع این نقیصه کمکشان کند. حکم را در ایران صادر کند و در آمریکا اجرا کند... هه نیازی به محاکمه شما نیست 😏خودمون میریم سراغش😠 درقصاص حیات است.،قران کریم،درقضاوت جامع احکام بایدبراساس قانون خداباشدتاصحیح باشدوقاضی حق نداردخلاف ان حکم صادرکندوقوانین نیزبایدمنطبق باقران کریم باشدتابرخلاف قانون خداحکم صادرنشود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اظهار نظر زنگنه درباره اثر آغاز کار رئیس جمهور آمریکا بر فروش نفت ایرانوزیر نفت در خصوص روی کار آمدن رئیس جمهور جدید آمریکا و اثر آن بر فروش نفت ایران گفت: باید چند روزی صبر کنیم. خاک بر سر بی لیاقت و بیعرضه تان شود به زودى جيب انگل زاده ها پر ميشه .. جمهورى اسلامى كثافت ترين دولت در تاريخ بشريت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امروز همه درباره کرونا اظهار نظر می‌کنند جز متخصصان/ کرونای انگلیسی بسیار خطرناک استشهریاری در گفت‌وگو با ایلنا: امروز همه درباره کرونا اظهار نظر می‌کنند جز متخصصان/ کرونا انگلیسی بسیار خطرناک است/نمی‌دانم چرا آقایان درباره سفرهای نوروزی این‌گونه تصمیم گرفته‌اند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جواد ظریف از تکدر خاطر رهبری اظهار تاسف کردحتی شجاعت گالیه را هم ندارد! ای ظریف ضعیف! چقدر این موجود هیچ و پوچه ظريف ماله کش جلوی بیمارستان شاه بیمار درامریکا وتوی نامرد با بلند گو چطور با خودت کنار میایی ازمکافت عمل غافل مشو
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خلیل‌زاد از رویکرد تاجیکستان در قبال افغانستان اظهار رضایت کردنماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان از حمایت دولت و مردم تاجیکستان از برقراری صلح و ثبات در افغانستان اظهار رضایت کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »