اظهار نظر زنگنه درباره اثر آغاز کار رئیس جمهور آمریکا بر فروش نفت ایران

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

اظهار نظر وزیر نفت درباره اثر آغاز کار رئیس جمهور آمریکا بر فروش نفت ایران: باید چند روزی صبر کنیم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

بیژن زنگنه در حاشیه افتتاح پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس یکی از بزرگترین پروژه‌های مربوط به تامین خوراک پتروشیمی است.

وزیر نفت تصریح کرد: پایین‌دست پروژه پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس، پتروشیمی‌هایی هستند که باید تکمیل و یا احداث شوند. پروژه گچساران، خود یک پروژه اولفین بالای یک ملیون تن است که خوراک دو پلی‌اتیلن را تامین می‌کند. وی افزود: اجرای NGL۳۲۰۰ و NGL۳۱۰۰ و جمع‌آوری گازهای خارک نیز جزو برنامه‌های وزارت نفت است و تصمیمات در این زمینه اتخاذ شده و کارها در حال انجام است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به زودى جيب انگل زاده ها پر ميشه .. جمهورى اسلامى كثافت ترين دولت در تاريخ بشريت

خاک بر سر بی لیاقت و بیعرضه تان شود

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش بهای نفت خام در اثر بسته شدن کانال سوئز | DW | 24.03.2021کشتی باربری بزرگ 'اور گرین' در مسیر خود از چین به بندر روتردام هلند، در بخش شمالی کانال سوئز از مسیر خود منحرف شد. این حادثه باعث بسته شدن مسیر تردد کشتی‌ها از هر دو سو شده است. تلاش برای بازگشایی کانال سوئز ادامه دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بسته شدن کانال سوئز بر اثر انحراف کشتی غول‌پیکر؛ قیمت جهانی نفت بالا رفت«ما حتی نمی‌دانیم عملیات تا چه حدی دارد پیش می‌رود. مأموران عملیات نجات کشتی تازه در حال کندن زمین در زیر دماغه کشتی هستند و منتظرند تا عملیات را در هنگام مد دریا از سر بگیرند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

رئیس جمهور چاد جان خود را بر اثر اصابت گلوله در منطقه درگیری از دست دادرئیس‌جمهور چاد جان خود را بر اثر اصابت گلوله در منطقه درگیری از دست داد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رئیس جمهور ونزوئلا برنامه 'نفت در ازای واکسن' را پیشنهاد کردپیشنهاد ونزوئلا: نفت در برابر واکسن رئیس جمهور ونزوئلا: ونزوئلا دارای تانکرهای نفت است و مشتریانی که حاضر به خرید نفت از آن هستند دارد. ونزوئلا بخشی از تولید نفت خود را صرف دریافت واکسن مورد نیازش می‌کند. نفت در ازای واکسن! عرازشه نادان میگن چون تفاهم نامه ایران و چین باعث خشم امریکا شده پس تفاهم خوبیه! خب اصل حماقتشون همینه دیگه مثلا شما معدن طلای ایران ومفت بدی چین امریکاباز عصبانی میشه چون طلای مفت گیر رقیبش میاد اماایاهمچین توافقی به نفع مملکت خودمون هم هست؟نه_به_قرارداد_۲۵_ساله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سردار سلامی: دشمن اثر کار صداوسیما را حس کرده استفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌با بیان اینکه جمهوری اسلامی در معرض انواع هجمه‌ها و جنگ نرم جهانی قرار دارد، تصریح کرد: رسانه ملی نقطه مرکزی این جنگ نابرابر و در قلب مخاطرات است. خود گویی و خود خندی ... اَلبت تیرو ترکش هاش تا وشطِ بشاط و منقل بعضیام رِشید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »