اظهارات بی اساس عادل‌الجبیر علیه ایران

07/07/1398 11:13:00 ق.ظ

وزیر مشاور در امور خارجی عربستان سعودی به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت.

وزیر مشاور در امور خارجی عربستان سعودی به بیان اظهارات بی‌اساس علیه ایران پرداخت. وی در ادامه مدعی شد: ایران باید تصمیم بگیرد که آیا یک انقلاب است یا یک دولت ملت؟ اگر انقلاب است، پس غیرمنطقی است و شما نمی‌توانید با آن کاری داشته باشید.

اما اگر یک دولت ملت است در آن صورت باید به قوانین و مقررات بین‌المللی متعهد باشد، به اصول حق حاکمیت کشورها و حق عدم دخالت در امور داخلی دیگر کشورها احترام بگذارد.

الجبیر خطاب به اروپایی‌ها گفت: باید به دلجویی با ایران پایان دهید. دلجویی تنها می‌تواند باعث افزایش اقدامات تجاوزگرانه ایران شود. وقتی می‌خواهیم سیستمی مانند سوئیفت برای ایران تاسیس کنیم این اتفاق همان مماشات و دلجویی است. وقتی اقدام عملی در مورد ایران صورت نمی‌گیرد این‌ها هم مماشات و دلجویی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

همسر انوشه آشوری مهندس زندانی در ایران، اتهام جاسوسی علیه او را «ساختگی» خواندهمسر انوشه آشوری مهندس زندانی در ایران، اتهام جاسوسی علیه او را «ساختگی» خواند سخنگوی قوه_قضائیه ایران یک ماه پیش اعلام کرد انوشه آشوری به اتهام جاسوسی برای اسرائیل به ۱۲ سال زندان و پرداخت ۳۳ هزار یورو محکوم شده است.

ادعاهای دبیرکل اتحادیه عرب علیه ایرانادعاهای دبیرکل اتحادیه عرب علیه ایران دیبرکل اتحادیه عرب در دیدار با فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن مدعی شد که دخالت‌های ایران منجر به طولانی شدن بحران یمن شده است.

ایران تحریم‌های جدید آمریکا علیه چین و روسیه را محکوم کردباغچه خودتو بیل بزن اوسگل😀

نامه خاتمی به گوترش: تهدید‌های نظامی آمریکا علیه ایران پررنگ‌تر شده است | DW | 28.09.2019رئیس‌جمهور پیشین ایران در نامه‌ای به دبیرکل سازمان ملل خواستار گرد هم آمدن 'همه خیرخواهان' جهان برای ایجاد 'ائتلاف برای صلح بر پایه عدالت' شد. خاتمی به گوترش نوشته است که 'در مخالفت با جنگ پیش‌قدم باشید'. شما عددی نیستی که نظم و تعادل قدرت در دنیا رو تعیین کنید، شما ۸ سال ریاست جمهوریتون هیچ کار بررگی انجام ندادید جز فریب دنیا و البته جوونهایی که به امید اینده ای بهتر دنبال اصلاحات و گفتگوی تمدن شما راه افتادن چرا نمی گی تهدیدات آمریکا علیه ایران را تو و همکیشانت افزایش دادین، 🔥 بس کنید دیگه ، شرم کنید دیگه ،،، این همون آدمه / البته که آدم نیست اما به استناد زر و زور خیلی از بندگان خدا برای این نامردا آدمی می کنند و در نهایت با سر انجام مرگ همراه میشن 😣😣😣 خاتمی گوه زیادی خورد با کل ممالک تخمی اروپا صدای_جمهوری_اسهالی_نباشید

گسترش تحصن زنان علیه گروه پ.ک.ک در دیاربکر ترکیه

وزیر سابق اوکراینی اتهام ترامپ علیه بایدن را رد کردپاولو کلیمکین، وزیرخارجه سابق اوکراین ادعای دونالد ترامپ درباره سوء استفاده جو بایدن از قدرتش در دوران معاونت ریاست جمهوری را رد کرده و گفته این که آقای بایدن به این دلیل خواستار اخراج دادستان کل اوکراین شده تا مانع ادامه تحقیقات از شرکتی شود که پسر آقای بایدن در هیات مدیره آن حضور داشته، اساسا درست نیست.