اظهارنظر جنجالی فامیل عزیزی خادم؛دلالان دنبال کی روش بودند،اگر تیم ملی شکست خورد،کارشناسان هم دخیل هستند!

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرانجام در حالیکه قرار بود در جلسه هیات رئیسه فدراسیون موضوع مربوط به دراگان اسکوچیچ کارشناسی شود،اما ناگهان امروز سایت فدراسیون فوتبال با یک تصویر قدیمی که نشان می داد جلسه جدیدی میان خادم و اسکوچیچ برگزار نشده از ادامه حضور وی خبر داد.

به گزارش ایلنا،در ساعات اخیر مباحث زیادی در موافقت یا مخالفت این اقدام فدراسیون مطرح شده اما آنچه جالب به نظر می رسد استوری فامیل عزیزی خادم است که در تمجید از این تصمیم او یک مطلب جنجالی را مدعی شده و یک پیش بینی عجیب هم مطرح کرده است.اظهارنظری جنجالی از سوی یکی از نزدیک ترین یاران عزیزی خادم که می تواند تبعات فراوانی را به همراه داشته باشد.

دوم هم اینکه این فرد مدعی شده با توجه به اقبال کارشناسان،اگر تیم ملی در مرحله بعد شکست بخورد و راهی جام جهانی نشود،کارشناسان هم در این موضوع دخیل هستند! مشخص نیست بن مایه چنین متنی چیست و چرا اساسا از هم اکنون باید درباره شکست صحبت شود و از سوی دیگر اینکه تا چه زمانی قرار است فدراسیون عزیزی خادم تقصیرات را گردن دیگران شیفت کند و از مسولیت هایش شانه خالی کند؟کسی در فدراسیون هست که پاسخ این پرسش ها را بدهد!

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فامیلش کیه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تذکر 'نمکی' به 'جهانپور' درباره توییت جنجالی/ واژه‌های زمخت در شان نظام سلامت نیستوزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با اشاره به برخی حواشی پیرامون گفتمان درخصوص واردات واکسن در فضای مجازی، گفت: صبوری، تاب آوری و خوشرویی در کردار و بهره گیری از واژگان نفیس و پاکیزه در گفتار، انتظار همه فرهیختگان، بزرگان و مردم شریف و نجیب و قدرشناس کشور از همه ماست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تذکر 'نمکی' به 'جهانپور' درباره توییت جنجالیوزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در نامه ای به دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، با اشاره به برخی حواشی پیرامون گفتمان درخصوص واردات واکسن در فضای مجازی، گفت: صبوری، تاب آوری و خوشرویی در کردار و بهره گیری از واژگان نفیس و پاکیزه در گفتار، انتظار همه فرهیختگان، بزرگان و مردم شریف و نجیب و قدرشناس کشور از همه ماست. تو که کشتیش! این همه خشونت لازم نبود. ایشان در ادامه لقمه‌ی گوه بیشتری تناول کردند و گفتند: تا مالاندن پروستات رهبری مانده چرا اعصاب خوردی ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اینفوگرافی | وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 8 تیر 1400📊 اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران- ۸ تیر ۱۴۰۰ ▫️مبتلایان جدید: ۱۲۷۱۷ نفر ▫️قربانیان جدید: ۱۴۲ نفر 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تفاوت اصلاح‌طلبان و براندازان چیست؟حمیدرضا جلایی‌پور، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، با تاکید بر اینکه «ما در میان اصلاح‌طلبان برانداز نداریم» گفت: «برانداز کسی است که می‌خواهد رژیم را با هر روش تغییر دهد و اتفاقاً اگر نیروی خارجی هم به کمک بیاید به او ایول می‌گوید. او برانداز می‌شود. از این نظر در بین اصلاح‌طلبان برانداز نداریم. همه اصلاح‌طلب هستند یا کمی پیشرو یا کمی پسرو یا فوقش تحول‌طلب هستند.»
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

یورو ۲۰۲۰؛ سوئیس و اسپانیا با حذف قهرمان و نایب قهرمان جهان با هم دیدار می‌کننداسپانیا با نتیجه پنج بر سه کرواسی را شکست داد. سوئیس هم در ضربات پنالتی فرانسه را از جام ملت‌های اروپا حذف کرد. آدرنالین خالص بودن بازی ها 😉
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسکوچیچ سرمربی تیم ملی ایران ماند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »