اطلاعات مسافرانی که به آلمان بازمی‌گردند ثبت دیجیتال می‌شود | DW | 22.08.2020

01/06/1399 11:47:00 ق.ظ

وزارت کشور آلمان اطلاعات شخصی مسافرانی را که از 'مناطق با ریسک بالا' به آلمان بازمی‌گردند، به صورت دیجیتال ثبت می‌کند. وظیفه این کار به یک شرکت خصوصی واگذار شده است. آمار روزانه مبتلایان در آلمان در حال افزایش است.

وزارت کشور آلمان اطلاعات شخصی مسافرانی را که از 'مناطق با ریسک بالا' به آلمان بازمی‌گردند، به صورت دیجیتال ثبت می‌کند. وظیفه این کار به یک شرکت خصوصی واگذار شده است. آمار روزانه مبتلایان در آلمان در حال افزایش است. اطلاعات مسافرانی که به آلمان بازمی‌گردند ثبت دیجیتال می‌شود وزارت کشور آلمان اطلاعات شخصی مسافرانی را که از"مناطق با ریسک بالا" به آلمان بازمی‌گردند، به صورت دیجیتال ثبت می‌کند. وظیفه این کار به یک شرکت خصوصی واگذار شده است.

آمار روزانه مبتلایان در آلمان در حال افزایش است.

عکس تزئینی به گزارش مجله"بیزنیس اینسایدر" دولت آلمان مسئولیت ثبت اطلاعات افرادی را که به"مناطق با ریسک بالا" سفر کرده‌اند و به کشورشان بازمی‌گردند، به شرکت فناوری دیجیتال Accentrue محول کرده است. اگر در یک منطقه طی هفت روز، به ازای هر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ۵۰ مورد ابتلای جدید به بیماری کووید ۱۹ ثبت شود، ریسک ابتلا در آن منطقه"بالا" ارزیابی می‌شود.

به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید در حال حاضر ثبت اطلاعات مسافرانی که از این مناطق به آلمان بازمی‌گردند، دستی انجام می‌شود. این اطلاعات شامل هویت، مسیر سفر، جزئیات تماس با افراد و وضعیت سلامتی فرد است. headtopics.com

هم‌اکنون وظیفه جمع‌آوری اطلاعات اشخاص به عهده‌ شرکت‌های مسافرتی هوایی یا زمینی است. این شرکت‌ها اطلاعات را به اداره بهداشت منطقه‌ ورود مسافر ارسال می‌کنند، سپس این اداره اطلاعات را به اداره بهداشت محل سکونت مسافر می‌فرستد.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

آلمان و اسرائیل نخستین رزمایش مشترک خود را در حریم هوایی آلمان انجام دادند🔺آلمان و اسرائیل نخستین رزمایش مشترک خود را در حریم هوایی آلمان انجام دادند ⚡️مقام های دو کشور این تمرین نظامی مشترک را هیجان انگیز و بسیار ویژه توصیف کردند. نیروی هوایی آلمان این همکاری را یک «لحظه تاریخی» خواند.

پزشکان روسیه سرانجام با انتقال الکسی ناوالنی به آلمان موافقت کردنداجازه ترخیص ناوالنی از بیمارستان سیبری پس از آن صادر شد که پزشکان آلمانی موفق به دیدار او شده و اعلام کردند که وضعیت جسمانی ناوالنی برای انتقالش به آلمان مناسب است. یولیا ناوالنایا، همسر الکسی ناوالنی نیز با فرستادن نامه‌ای برای ولادیمیر پوتین خواستار صدور اجازه انتقال همسرش به آلمان شده بود.

هواپیمای حامل منتقد «مسموم شده» پوتین به سوی آلمان پرواز کردپزشکان آلمانی روز جمعه ضمن معاینه الکسی ناوالنی، ۴۴ ساله اعلام کرده بودند که امکان انتقال او به آلمان وجود دارد. هواپیمای حامل الکسی ناوالنی مجهز به امکانات پزشکی است.

ورود هر چه بیشتر پناهجویان به بازار کار آلمان | DW | 20.08.2020نتیجه پژوهش جدیدی که از سوی موسسه تحقیقات اقتصادی آلمان انجام گرفته نشان می‌دهد ورود پناهجویان به بازار کار روند موفقیت‌آمیزی را طی می‌کند و شمار زیادی از آنان توانسته‌اند در پنج سال گذشته شغلی را برای خود بیابند.

پزشکان روسیه: وضعیت الکسی ناوالنی برای انتقال به آلمان مساعد نیست - BBC News فارسیپزشکان روسی با انتقال الکسی ناوالنی از منتقدان سرشناس دولت روسیه برای درمان به بیمارستانی در آلمان مخالفت کرده‌اند. اقای ناوالنی روز گذشته به دلیل 'مسمومیت' در بیمارستانی در سیبری بستری شد. از دیروز گفته شد که او در کماست و به دستگاه اکسیژن وصل است.

لیختن‌اشتاین جمهوری چک را به دلیل «آلمانی» خواندن شهروندانش به دادگاه کشاندبر اساس فرمانی که در جمهوری چک در دوران جنگ جهانی دوم صادر و پس از پایان جنگ نیز بار دیگر تایید شد، امکان تصرف اموال آلمانی‌ها و مجارها به عنوان خائن و همدست خائنان فراهم گردید. در آن دوران با اتکاء به این فرمان، میلیون‌ها نفر از جمهوری چک اخراج شدند و اموالشان به تصاحب دولت درآمد.