اطلاعیه کارگران گروه ملی فولاد اهواز درباره چهره های جدید در تیم مدیریت

06/06/1398 06:06:00 ب.ظ

کارگران گروه ملی فولاد اهواز باصدور اطلاعیه‌ای درباره چهره‌های جدید در تیم مدیریت این شرکت هشدار دادند.این کارگران با اشاره به حضور افراد بازنشسته یا دوشغله درمجموعه مدیریتی،از روابط پشت پرده برخی مدیران پرده برداشتند بیشتر بخوانید👇 اخبار_ایران خوزستان

ای درباره چهره‌های جدید در تیم مدیریت این شرکت هشدار دادند.

این کارگران با اشاره به حضور افراد بازنشسته یا دوشغله در مجموعه مدیریتی گروه، از روابط پشت پرده برخی مدیران شرکت با شرکتهای اقماری مجموعه پرده برداشته و در اطلاعیه خود می‌نویسند: «نمونه بارز دو پست بودن برخی از مدیران شرکت که بحث نالیاقتی آنها شهره عام شرکت گشته، "حسین آغاجری" مدیر امور مالی است که هم‌زمان "مدیرعامل شرکت شفق" زیر مجموعه شرکت فاسد ایثارگران می‌باشد، که بر خلاف قوانین و خلاف خواسته‌های پرسنل شریف، دفتر آن شرکت، درون محیط شرکت در جوار امور مالی است. شخص دیگر "علی شعبانی" است. کسی که هم‌زمان ضمن تصدی پست مدیر اداری پس از جایگاه رییس حسابداری کارکنان، مسئول امور مالی باشگاه فوتبال استقلال خوزستان نیز هست.»

برابر اطلاعیه کارگران گروه ملی فولاد ؛ از ابتدای سال جاری و روی کار آمدن چهره‌های جدید و نالایق در تیم مدیریتی شرکت، دروازه ورود افراد دو شغله، بازنشسته و فعالیت برخی افراد به‌صورت دو پستی و دو منصب، بازشد و به عینه مشاهده می‌کنیم که متأسفانه در حال رونق گرفتن است...

ادامه مطلب:
ایران وایر »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

توضیح فدراسیون فوتبال درباره طرح پیراهن تیم ملیفدراسیون فوتبال برای جذب بهترین ایده‌ها و طراحی‌های مردمی برای لباس تیم ملی فراخوان داد

هوای اهواز بسیار ناسالم استتهران - ایرنا - رئیس گروه پایش آلودگی هوا و صدا محیط سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای اهواز با شاخص ۲۰۷ در شرایط بسیار ناسالم قرار دارد.

نیروهای کرد 'درحال عقب نشینی از مرز سوریه هستند'مقام های کرد در شمال شرقی سوریه می گویند که یک گروه شبه نظامی مورد حمایت آمریکا درحال عقب نشینی از ناحیه ای در مرز ترکیه است.

قادر به ساخت انواع تجهیزات دفاعی هستیمرئیس دانشگاه عالی دفاع ملی گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران در جایگاهی قرار گرفته است که بر مبنای تهدیدات نوظهور و نیازمندی های احصاء شده قادر به ساخت انواع تجهیزات دفاعی است.

تجارت جهانی بچه فیل‌ برای نگهداری در باغ وحش ممنوع شدممنوعیت تقریبا کامل اسیر کردن بچه فیل های آفریقایی در حیات وحش و فروش آن به باغ وحش های جهان در نشستی در ژنو تصویب شده است.

سرشاخ شدن ترامپ با سران گروه ۷ بر سر بازگشت روسیهطبق گزارش‌ها، دونالد ترامپ طی یک مراسم شام خصوصی با رهبران حاضر در نشست گروه هفت، با لابی‌گری خود درخصوص پذیرش مجدد حضور روسیه در این گروه، با آن‌ها به نزاع پرداخت.