اطلاعات سپاه ۳ عضو نوجوان از یک خانواده را در شادگان بازداشت کرد

20/09/1399 04:16:00 ب.ظ

منابع محلی در استان خوزستان از بازداشت یک خواهر و دو برادر از شهروندان شادگان که هر سه زیر ۲۰ سال سن دارند توسط اطلاعات سپاه خبر می‌دهند. از دلایل بازداشت و محل نگهداری این سه نوجوان اطلاعی در دست نیست.

به گفته یک منبع مطلع یک خواهر و دو برادر از شهروندان عرب شادگان در نيمه اول آذرماه ۱۳۹۹ توسط اطلاعات سپاه بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده‌اند.

«ازهار آلبوغبيش» و دو برادرش «رضا آلبوغبيش» و «عباس آلبوغبيش» هر سه کمتر از بیست سال سن دارند و در منزل پدريشان بازداشت شده‌اند.

منابع نزدیک به خانواده آلبوغبیش می‌گویند علیرغم مراجعات و پیگیری‌های مکرر، مقامات قضائى از اتهامات انتسابی، دلیل بازداشت و محل نگهدارى آن‌ها هیچ اطلاعاتی به خانواده آن‌ها نداده است. شب گذشته خانم فاطمه تمیمی از فعالان رسانه‌ای و فرهنگی عرب استان خوزستان نیز در منزل خود واقع در شهر چمران از توابع ماهشهر بازداشت و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.

طی یک‌ماه گذشته شمار زیادی از شهروندان عرب در استان خوزستان از سوی نهادهای امنیتی احضار و بازداشت شده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

ترور فخری‌زاده: بازجویی اطلاعات سپاه از ۵۰ عضو صنف دوربین‌های مداربسته

احضار ۲۰ نفر توسط اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات درباره فایل صوتی ظریف

دو مقامی که آمریکا سه‌شنبه تحریم کرد،‌ «بازجو و شکنجه‌گر» اطلاعات سپاه پاسداران هستندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کشته شدن شش تن از نیروهای وزارت اطلاعات و سپاه در سیستان وبلوچستانالحمدلله

تیم سپاه و وزارت اطلاعات پیگیر پرونده فایل صوتی ظریفدر ادامه حاشیه‌های مربوط به فایل صوتی محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران، قوه قضائیه از تشکیل تیم‌های اطلاعاتی مشترک برای پیگیری این پرونده خبر هیچکی نمیخواد پیگیر حرفا واتهاماتی که مطرح کرد بشه نخ سوزن روسیه خودشون لو دادن خودشون هم پیگیر میشن عجب!!!