اطلاعیه صداوسیما درباره ادغام‌ها

15/08/1400 09:44 ب.ظ

در روزهای اخیر خبرهایی درباره ادغام و تعدیل نیروها در برخی بخش‌ها و معاونت‌های سازمان صداوسیما در فضای مجازی دست به دست می‌شود که اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار بیانیه‌ای رسمی تلاش کرده است در این زمینه شفاف‌سازی کند

روابط عمومی کل سازمان صداوسیما با انتشار بیانیه ای درباره خبرهایی که با موضوع ادغام برخی بخش ها در این رسانه در فضای مجازی منتشر می شود، توضیح داد. در متن این بیانیه آمده است: «باسمه تعالی همکاران و اعضای خانواده بزرگ رسانه ملی بدین وسیله همه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درخصوص ادغام‌ها، حذف‌ها، تعدیل‌ها و ...

که درباره سازمان صداوسیما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها دست‌به‌دست می‌چرخد، قاطعانه تکذیب می‌شود. تقاضا داریم برای دریافت اطلاعات صحیح، صرفاً از مجرای رسمی، یعنی اداره کل روابط عمومی رسانه ملی، اخبار مربوط به سازمان را پیگیری بفرمایید.

این روزها رسانه ملی با موجی از اخبار جعلی (فیک‌نیوزها) مواجه شده که جز با هوشمندی و همدلی همکاران محترم نمی‌توان با آن مقابله کرد. برای رسیدن به رسانه‌ای عدالت‌گستر و هویت‌محور منتظر یاری شما هستیم.»

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تصویب پیش‌نویس قطعنامه سازمان ملل درباره مداخله نظامی در سودانشورای حقوق‌بشر سازمان ملل متحد پیش‌نویس قطعنامه در محکومیت مداخله نظامی در سودان را تصویب کرد. - خبرگزاری آناتولی

آتش‌سوزی در بخش کووید-١٩ در بیمارستانی در هند جان ١١ بیمار را گرفتوقوع حادثه‌ای مشابه در ماه مه و در بحبوحه مقابله این کشور با خیز مرگبار کووید-١٩ نیز موجب مرگ ١٨ بیمار شده بود.

شورای امنیت سازمان ملل خواستار پایان دادن به درگیری‌ها در اتیوپی شدشورای امنیت سازمان ملل خواستار پایان دادن به درگیری‌ها در اتیوپی شد شورای_امنیت سازمان ملل متحد روز جمعه با صدور بیانیه‌ای خواستار پایان دادن به خشونت و درگیری در اتیوپی و همچنین برقراری مسیرهای ارسال کمک‌های بشردوستانه به این کشور آفریقایی شد.

سازمان ملل: اولویت ما در افغانستان وضعیت انسانی است

توضیح شرکت مترو درباره ازدحام جمعیت در ایستگاه‌های مترومدیرعامل مترو: *بدلیل ترافیک در خیابان‌های پایتخت امروز شاهد افزایش مسافران مترو بودیم *سوار و پیاده‌شدن مردم از قطار به دلیل ازدحام دچار مشکل شده *هیچ‌گونه نقص فنی در مترو ایجاد نشده است *قطارهای مترو براساس سرفاصله استاندارد به ایستگاه‌ها اعزام شدند مدیرعامل مترو غلط کرد ما رو خر فرض کرد

ادعای اسپوتنیک درباره دیدار «احمد مسعود» با «امیر اسماعیل خان» در مشهداسپوتنیک مدعی شد که فرمانده جبهه مقاومت ملی با پیام امام علی رحمان، رئیس‌جمهور تاجیکستان در مشهد به دیدار فرمانده پیشین جهادی رفت.

به گزارش ایسنا، در روزهای اخیر خبرهایی درباره ادغام و تعدیل نیروها در برخی بخش ها و معاونت های سازمان صداوسیما در فضای مجازی دست به دست می شود که اداره کل روابط عمومی سازمان صداوسیما با انتشار بیانیه ای رسمی تلاش کرده است در این زمینه شفاف سازی کند.

در متن این بیانیه آمده است:

«باسمه تعالی

همکاران و اعضای خانواده بزرگ رسانه ملی

بدین وسیله همه شایعات و گمانه‌زنی‌ها درخصوص ادغام‌ها، حذف‌ها، تعدیل‌ها و ... که درباره سازمان صداوسیما در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی یا پیام‌رسان‌ها دست‌به‌دست می‌چرخد، قاطعانه تکذیب می‌شود. تقاضا داریم برای دریافت اطلاعات صحیح، صرفاً از مجرای رسمی، یعنی اداره کل روابط عمومی رسانه ملی، اخبار مربوط به سازمان را پیگیری بفرمایید.

این روزها رسانه ملی با موجی از اخبار جعلی (فیک‌نیوزها) مواجه شده که جز با هوشمندی و همدلی همکاران محترم نمی‌توان با آن مقابله کرد. برای رسیدن به رسانه‌ای عدالت‌گستر و هویت‌محور منتظر یاری شما هستیم.»

انتهای پیام