اطلاعیه سوئد درباره گروه تروریستی پ.ک.ک

28/03/1401 12:21 ق.ظ

وزارت امور خارجه سوئد از اتخاذ تدابیر لازم درباره نمایش عکس عبدالله اوجالان و پ.ک.ک/ی.پ.گ بر روی ساختمانی در رسانه‌های اجتماعی، خبر داد. 17.06.

17.06.2022 استکهلم/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه سوئد با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد تدابیر لازم در خصوص انتشار مطالب حاوی نمایش عکس عبدالله اوجالان، سرکرده پ.ک.ک/ی.پ.گ و تصاویر متعلق به این گروه تروریستی در رسانه‌های اجتماعی، اتخاذ شده است.

در بخشی از این اطلاعیه‌ آمده است: پیام‌ها و تصاویری که به اعتقاد ما دستکاری شده و در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود و ادعا می‌کنند که سوئد از پ.ک.ک حمایت می‌کند. این وزارتخانه تاکید کرد: این یک کمپین نفوذ عامدانه و بدخواهانه است که به وضوح می‌خواهد از پیوستن سوئد به ناتو جلوگیری کند. سوئد آشکارا پ‌.ک‌.ک را به‌عنوان یک گروه تروریستی و همه اشکال تروریسم را محکوم می‌کند.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: آن لینده، وزیر امور خارجه کشور، هرگز پ‌.ک‌.ک را مورد خطاب قرار نداده است. حمایت خود را اعلام نکرده و ویدیوی دستکاری شده و پ.ک.ک را قویا تکذیب می‌کند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

استونی: نگرانی‌های ترکیه درباره درخواست عضویت فنلاند و سوئد را جدی می‌گیریمدبیرکل وزارت امور خارجه استونی اعلام کرد که این کشور نگرانی‌های ترکیه درباره درخواست فنلاند و سوئد برای عضویت در ناتو را جدی می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی نمی تونی جدی نگیری

هشدار کارشناسان سازمان ملل درباره سرکوب اعتراضات مدنی در ایرانکارشناسان حقوق بشر سازمان ملل درباره سرکوب خشونت‌آمیز جامعه مدنی در ایران، شامل اتحادیه‌های کارگری و معلمان و معترضان به فروریختن ساختمان سپاه پاسداران در

مذاکره بین پاکستان و سازمان ملل درباره مهاجران افغانمذاکره بین پاکستان و سازمان ملل درباره مهاجران افغان بلاول بوتو زرداری، وزیر خارجه پاکستان و کلی کلمنتز، مسئول کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل پیرامون مهاجران افغان دیدار و گفت‌وگو کردند.

پاداش 10 میلیون دلاری آمریکا در ازای اطلاعات درباره حامی مالی حزب‌اللهایالات متحده آمریکا «محمد جعفر قصیر» را «یکی از مهمترین حامیان حزب‌الله» معرفی کرد و در ازای دریافت اطلاعاتی از فعالیت‌های او، تا سقف 10 میلیون دلاری پاداش مگه نمی‌گفتند اسراییل تو تمام ارکان ای آن نفوذ داره روتون نمیشه ازون سیوال کنید من خودم بپرسم با لینکه ب ای عصای موسی تیکت سیوال بذارم

جایزه ده میلیون دلاری آمریکا در ازای اطلاعات درباره حامی مالی حزب‌اللهایالات متحده برای ارائه هر گونه اطلاعات درباره محمدجعفر قصیر، یکی از منابع مالی حزب‌الله لبنان، ده میلیون دلار جایزه تعیین کرد. این بهترین راهه، مسلمونا دینشون را واسه پول عوض میکنند! در ویلای حسن_نصرالله شیطان در لواسان تهران مگه جز ایران حامی مالی دیگه ای داره

کمیته روابط خارجی سنای آمریکا «آینده مذاکرات درباره برجام» را مورد بررسی قرار دادکمیته روابط خارجی سنای آمریکا روز چهارشنبه ندر شستی غیرعلنی با مقامات دولت جو بایدن آینده مذاکرات با ایران در خصوص توافق هسته‌ای موسوم به برجام مورد بررسی قرار داد.