زنان, با_من_به_ورزشگاه_بیا

زنان, با_من_به_ورزشگاه_بیا

اطلاع فیفا از ادامه قانون‌شکنی فدراسیون ایران؛ اینفانتیو شخصا به ایران می‌آید

7.11.2019

پس از بسته ماندن مجدد درهای ورزشگاه‌های ایران به روی زنان ، رییس فدراسیون جهانی فوتبال در نامه‌‌ای خطاب به «مهدی تاج» اعلام کرد درآینده‌ نزدیک برای «تماشای رقابت‌های لیگ فوتبال ایران» وبا هدف «حضور در جایگاه زنان » وارد ایران خواهدشد. با_من_به_ورزشگاه_بیا

فدراسیون جهانی فوتبال از ابتدای تابستان امسال به صورت رسمی اعلام کرد که فدراسیون ایران باید از آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی روسیه یعنی از روز دهم اکتبر تمامی درها را در تمامی رقابت‌های فوتبال این کشور به روی زنان باز کند.

با این حال فدراسیون ایران و همچنین نظام حاکم همچنان علاقه‌ای به باز شدن کامل درهای ورزشگاه‌ها ندارند. حضور نیمه گزینشی زنان در روز بازی ایران و کامبوج در حضور نماینده‌های فدراسیون جهانی فوتبال باز هم در حد یک حرکت نمایشی باقی ماند. زنان باز هم پس از آن اجازه حضور در ورزشگاه‌ها را پیدا نکردند.

گزارشگر فرانس فوتبال به نقل یکی از نزدیکان رییس فیفا تاکید کرد که هنوز زمان دقیق سفر رییس فدراسیون جهانی فوتبال مشخص نیست اما دلیل اصلی این سفر بررسی وضعیت حضور زنان در ورزشگاه است تا جایی که رئیس فیفا اعلام کرده که دوست دارد خودش در ورزشگاه در نزدیکی زنان بنشیند.

ادامه مطلب: ایران وایر

افرین حسابی پی گیره،شده موی دماغ ج ا کارش عالیه👏👏👏👍👍 دمش گرم خوب پیله کرده😂

فیفا میزبانی را از عراق گرفت؛ سکوت ایران ادامه داردفدراسیون جهانی فوتبال هم مال خودمونه😉 دمشون گرم باز یحرکتی آغاز کردن منتظر ظهور مهدی نموندن

دستور فیفا به فدراسیون عراق: برگزاری بازی با ایران در کشور ثالثفدراسیون جهانی فوتبال به دنبال اتفاقات هفته‌های اخیر کشور عراق درخصوص بازی‌های پیش روی این کشور در مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ تصمیم گیری کرد.

فوتبال ایران و عراق؛ ایران: امن است بازی می‌کنیم، فیفا: ناامن است بازی نکنیدفدراسیون جهانی فوتبال به دنبال نا‌آرامی‌های اخیر عراق از این کشور خواست تا کشور بی‌طرفی را برای برگزاری دیدارهای خود با ایران و بحرین در مقدماتی جام جهانی وجام ملت‌های آسیا معرفی کند.

بعضی احکام که دغدغه مردم است باید به اطلاع آنان برسدرئیس قوه قضاییه گفت: نیاز داریم با جامعه گفتگو کنیم و جامعه باید از نحوه اقدامات ما باخبر باشد و معتقدیم باید مسائل با مردم در میان گذاشته شود و بویژه بعضی احکام که دغدغه مردم است، به اطلاع آنان برسد. پوشش و حجاب امروز ۱۶/۰۸/۱۳۹۸ من و مادر و خواهرم را می‌پسندی حرام زاده‌ی غاصب؟. چشم پوشی می کنید از فساد روحانیت و رو راست نیستید و زیاد چرندیات قدس و کربلا و خامنه ای را تکرار می کنید خطرناک است دولت باید کارشناس حرفه داشته باشد نه احساساتی مذهبی

معارفه و تکریم دبیران جدید و قدیم شورای اطلاع رسانی دولتآیین معارفه محمدرضا نوروزپور دبیر جدید شورای اطلاع رسانی دولت و تکریم علیرضا معزی دبیر قبلی این شورا، عصر سه شنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی کشور و با حضور سخنگوی دولت برگزار شد.

اردن میزبان بازی عراق - ایران شداردن میزبان بازی عراق - ایران شد فدراسیون فوتبال عراق بعد از نامه فیفا تصمیم گرفت که اردن را به عنوان میزبان دیدار با ایران انتخاب کند

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

07 نوامبر 2019, پنجشنبه اخبار

اخبار قبلی

سرنوشت کلینیک‌ برادران علایی در کرمانشاه چه شد؟

اخبار بعدی

طرح کاهش مجازات حبس روی میز نمایندگان؛ موافقان و مخالفان چه می‌گویند؟