اصولی: برکناری عزیزی خادم قانونی بود/ به دنبال دو بازی در کانادا هستیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اصولی،سخنگوی فدراسیون فوتبال: درباره بودجه فدراسیون در هیات‌رئیسه تصمیم‌گیری کردیم به دنبال دو بازی در کانادا هستیم

به گزارش ایسنا، احسان اصولی پس از جلسه هیات‌رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: جلسه هیات‌ رئیسه بر اساس قوانین اساس نامه فدراسیون فوتبال به شکل رسمی برگزار شد و حجم زیادی از موضوعات مختلف در دستور کار قرار گرفت و مصوباتی این جلسه داشت. هوادارن فوتبال و مردم عزیز دغدغه‌هایی دارند و نگران هستند برخی حواشی مدیریتی تاثیر منفی بر امور جاری تیم ملی بگذارد. خیالتان راحت که کارها با قدرت انجام می‌شود و ما خادم مردم هستیم.

او ادامه داد: ارکان قضایی فدراسیون مستقل هستند و هیچ دخالی در کار آن‌ها نداریم. چیزی که وجود دارد این است که به هر حال این رای صادر شده است. این یک بحث حقوقی مفصلی خواهد داشت و از ابعاد محتلف موضوع مورد سنجش قرار می‌گیرد. نامه رسما به دبیرکل فدراسیون ابلاغ شده و در این خصوص جلسات لازم برگزار می‌شود. این یک موضوع حقوقی است که ابعاد مختلفش باید مورد بحث قرار بگیرد و نهایتا در این خصوص تصمیم گرفته شود.

او درباره حضور آنلاین شهره موسوی و وضعیت ادامه همکاری‌اش گفت: این شرایط در اساسنامه پیش بینی شده و بر همین اساس در جلسات حضور دارند و جلسه به رسمیت رسیده است. او درباره امکان تغییر مجمع گفت: این یک موضوع حقوقی است و از ابعاد مختلف باید بررسی شود. در این رابطه اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

حاجی لاکن عتیقه و انتیک هم میبرن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شبکه‌‌های اجتماعی: ادامه اعتراضات به گرانی در ایران و حمله به معترضان | DW | 13.05.2022نه تنها اعتراض به گرانی ، بلکه برای سرنگونی خامنه‌ای و حکومت اسلامی تروریستی جمعه ۲۳ اردیبهشت چرا فیلم نگذاشتید؟ چرا شعارها را پخش نکردید؟ فقط ماسمالی کنید حرکت مردم را
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سفیر ترکیه در بغداد: به توسعه عراق به اندازه خودمان اهمیت می‌دهیمسفیر ترکیه در بغداد در سفر به استان الانبار اعلام کرد که آنکارا به اندازه خود به توسعه عراق اهمیت می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حملات مسلحانه در پی بازی‌های حذفی ان‌بی‌ای در آمریکا 20 زخمی به جا گذاشتدر پی بازی‌های حذفی ان‌بی‌ای در ایالت ویسکانسین آمریکا 2 حمله مسلحانه‌ رخ داد و 20 نفر زخمی شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همان اندازه که در مذاکرات جدی هستیم، در عدم اعتماد به دشمن هم مصممیمعلی باقری: *جمهوری اسلامی ایران به همان اندازه که در مذاکرات جدی است، در عدم اعتماد به دشمن نیز مصمم است *کشورهای تحت تحریم به‌ دنبال دریافت 'دانش خنثی‌سازی تحریم' از ایران هستند جون مادرتون دانش خنثی کردن تحریم رو هیچ جوره به آمریکا ندین تا دلارش از ۳۰ هزار تومن هم بالاتر بره👌🏻 zrt Shttttt 😂😂😂😂😂
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پهپادهای نامه‌رسان در بریتانیا به پرواز در می‌آیندپست بریتانیا می‌خواهد پروژه نامه‌رسانی با پهپاد به مناطق دورافتاده را اجرایی کند. شرکت پست سلطنتی بریتانیا مایل است ۵۰ مسیر هوایی برای جابجایی محموله‌های پستی ایجاد کند و قرار است تا سه سال آینده ۲۰۰ پهپاد به ناوگان این شرکت اضافه‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ساخت اولین نیروگاه خورشیدی در فضا؛ برق آن چگونه به زمین منتقل می‌شود؟توقف کامل انتشار گاز کربن تا اواسط قرن کنونی، بخشی از تلاش‌های جهانی برای مهار تغییرات آب و هوایی است که دربارۀ آن در جریان نشست نوامبر گذشتۀ سازمان ملل به میزبانی گلاسکو موسوم به «کوپ۲۶» گفتگو شد. خبرهای کذب ودورغ برای فریب دادن اذعان مردم.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »